Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

Dickinson's legacy said:
zasto ti nisi dosla jebemu :cry:
hahaha uz pomoc upaljaca ;) why the hell not ;)

what da fuck?kakog upaljaèa jebate? LOL LOL LOL
hahaaa,kako si me nasmijala...smijem se ko kreten neki LOL LOL LOL
 
ewox said:
what da fuck?kakog upaljaèa jebate? LOL LOL LOL
hahaaa,kako si me nasmijala...smijem se ko kreten neki LOL LOL LOL
ajme ajme upaljac je bija na ono da je blaze upalija vatru ,,, uz pomoc upaljaca :) ne da ti dodjes na upaljacu ;)
za tebe je bija samo prvi red :( ja san mislila das doc i ti jebemu
 
*Wratchild* said:
Kao da mi je netko od njih nakon koncerta rekao da na jesen dolaze u zagreb (il sam bio tako jako jako pijan, a znam da jesam pa sam mozda nes pobrkao).!!!

meni je rekla mala tea, koja je zavaðala davida, da dolaze u zadra za mjesec i po, al na stranici nema te informacije. Buduæi se ja Lawrence i Jay svakodnevno èujemo, pitala sam njih ali ni oni nemaju piojma o tome. Pitat æu Deborah ;)

*Wratchild* said:
... dok su neki tocili hektolitre i lezali po podu koliko su bili ubijeni !!!

hej, ako misliš na mene i bukija. nismo bili TOLIKO ubijeni.
Meni je samo bio puknuo film od svega ;) pa sam se išla zapit

*Wratchild* said:
Sve u svemu jeb*no!!!Hvala organizatoru :) axy! i vidimo se ubrzo na jos kojem skorom koncertu!!!

Nema beda ;) it's my pleasure.
Trenutno razmišljam i o nekim novim projektima, a Lawrence i ekipa æe doæi kod mene ne ljeto u apartman, pa možemo nešto skombinirat ;)
hiihih

pozdrav mariji, you're the best, i VEEEELIKO HVALA ranku na strpljenju i vozikanju okolo. ;)

P.S. Ranko, ti si vozio Larryja i Jaya nazad za Trst, jelda? Rekao mi je Larry da te puuuno pozdravim ;)
I daj mi sprži sve te slike na jedan cd pa da se naðemo na pivi i da ti kažem za novi projekt ;)
 
Dickinson's legacy said:
ajme ajme upaljac je bija na ono da je blaze upalija vatru ,,, uz pomoc upaljaca :) ne da ti dodjes na upaljacu ;)
za tebe je bija samo prvi red :( ja san mislila das doc i ti jebemu

heheee,a jebi ga i meni je žao :( ali imam jako puno posla oko knjige,jedini mi je predah šta skoknem malo online kad sam veæ za pcjem...bit æe svega samo nek ovo završim kako sam planirala... :wink:
 
oh I see ;) ajd unda sritno s tin :) doc ce oni opet pas imat prilike
hehe axy pozz , za mi je sta nismo imali malo vrimena vise za popricat al mi je bilo glupo u onoj strci da te zamaran al eto sve je super ispalo :)
 
Dickinson's legacy said:
hehe axy pozz , za mi je sta nismo imali malo vrimena vise za popricat al mi je bilo glupo u onoj strci da te zamaran al eto sve je super ispalo :)

ma stara sorri al fakat nisam niš stigla.
vidit æemo se mi još na koncertima, bar ovo ljeto ih ima tonu ;) hihi
 
Dickinson's legacy said:
hehehe a znan jebemu vidila san da si u strci pa mi je glupo bilo :) al bi ce ovo lito nereda :) uzivaj

eto na maidene stižem dan ranije trajektom sa delnièanima, pa se možemo naæ negdi ja i ti ;) samo æu morat vuæ svoju cugu sa sobom jer bi mi oni inaèe sve popili ;)
hihi
anke na judasima se moremo vidit ;) :banana: :banana: :banana: :banana:
 
Back
Top