Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

axy said:
Dijelit cemo sve i svasta (pogledaj na wwww.maidencroatia.tk) a ja sam sama smislila jednu tomoblu koja pobjedniku omogucava da sa Blazeom na pozornici pjeva jednu pjesmu Wink


_________________
COME ON YOU IRONS!!!!!

How do you like that,moon???

ADRIAN In Love


a da napraviš HCW stil...
onako.... 10ak ljudi i to :banana:
 
Harvey said:
a da napraviš HCW stil...
onako.... 10ak ljudi i to :banana:

molim, šta? HCW =??

BTW. Ranko ja sam uzela ovo tvoje obašnjenje za kako doæ do R.Benèiæa da stavim na ostale forume, nadam se da je to ok...

jesi vidio plakate??? trebali su ih noæas ljepit ;)
 
axy said:
molim, šta? HCW =??

BTW. Ranko ja sam uzela ovo tvoje obašnjenje za kako doæ do R.Benèiæa da stavim na ostale forume, nadam se da je to ok...

jesi vidio plakate??? trebali su ih noæas ljepit ;)

Nisam, sad idem ðir do grada pa cu pogledat ako ih ima gdje. Nazicao sam jedan od sestre, ona ce raditi na kartama.

Btw, na ovim slikama iz Zadra, na prvoj Harvey gleda u kameru, ja sam odmah iznad njega, pljescem. :D
 
Gul_Ranek said:
Nisam, sad idem ðir do grada pa cu pogledat ako ih ima gdje. Nazicao sam jedan od sestre, ona ce raditi na kartama.

Btw, na ovim slikama iz Zadra, na prvoj Harvey gleda u kameru, ja sam odmah iznad njega, pljescem. :D

Vidjeh tebe ;)

Pa mogla samti ja dat jedan imam ih 700 ;) lol
nego, ima ih i po gradu, ja danas otišla u obilazak ;)
sa deborom je sve riješeno.
Neæe bit kao heaven can wait, jebiga, neæe blaze. :(
Ti ionako imaš V.I.P. akreditaciju ;)
 
alo ;) zaboravih jednu stvar

Tko ima PEAVEY-jevu gitasku TRIPLE X ili bilo koju Peavey-jevu glavu za dvokomponentno pojaèalo koje ima footswitch i 2 kanala?

tko mi to nabavi dobiva besplatan upad i akreditaciju ;)
 
eto ga ;)

blazeveliki.jpg
 
Ranko pazi da ne bi slučajno izgubio tu VIP... nemoj ju zalijepit na koljeno, kao heaven can wait u zagrebu LOL

i pazi da ju ne bi "slučajno" izgubio... :evil:


vidio sam ja neš plataka na Mrtvom i tako, baš sam se pitao kada ćete to počet reklamirat više...

btw axy ako imaš još šta plakata stavi jedno 5-6 na stranu, neda mi se strugat sa zidova po gradu, a znam par ljudi koji bi osim mene voljeli za uspomenu :)
pa daj Ranku nekom prilikom pa će on lako meni il neš...
 
Harvey said:
Ranko pazi da ne bi sluèajno izgubio tu VIP... nemoj ju zalijepit na koljeno, kao heaven can wait u zagrebu LOL

i pazi da ju ne bi "sluèajno" izgubio... :evil:


vidio sam ja neš plataka na Mrtvom i tako, baš sam se pitao kada æete to poèet reklamirat više...

btw axy ako imaš još šta plakata stavi jedno 5-6 na stranu, neda mi se strugat sa zidova po gradu, a znam par ljudi koji bi osim mene voljeli za uspomenu :)
pa daj Ranku nekom prilikom pa æe on lako meni il neš...

ako ostane nema beda
jer ih još ima za pulu zadar i labin
i zagreb
 
karte dane u pretprodaju u:

ZAGREB- RUNA
RIJEKA - BOOKA MALI ROCK
LABIN - X BIKERS BAR
 
mala obavijest:

Corpse Grinderi neæe moæi nastupiti jer im je bubnjar operirao trticu pa daklem nemože sjediti. Umjesto njih æe vjerovatno uletit Omega lithium, industrial/gothic band iz Umaga sa kikass vokalisticom .

LINK: OMEGA LITHIUM:
http://www.myspace.com/omegalithium
 
E njih saam gledao... svirali su kod mene prije nekih par mjeseci. Dobro sviraju to šta sviraju al nisu imali neki zapaženiji nastup od publike jer se skupilo samo par punkera :D . Ali super su oni, nadam se da æe imat dobru svirku.
 
ewox said:
Šta nije to onaj bend u kojem tvoj frend Zoltan svira?A Axyæ?


jesu. aql neæe svirat jer bubnjar ima streptokok. lol. pa je na virusnom odjelu. lol.
idemo s ovim programom kakav je sada.
 
Back
Top