Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

i, koja je na kraju cijena karte? 40, 50?
bila bi finta da se na X-icu mogu kupovati, na kraju svakog mjeseca mi ostane 300kn... LOL mrzm kad te pare odu državi natrag... :x
 
Re: Blaze Bayley acoustic tour

axy said:
Što se tiče Rijeke, kocert je trebao biti 14.10. U Stereo dvorani, ali nam je vlasnik, nakon što je prvotno obećao prostor i što smo postigli dogovor oko svih elemenata, otkazao prostor. Sada smo u potrazi za novim prostorom, pa molim sve koji ovo čitaju ako znaju neki slobodan prostor koji bi bio zainteresiran za ugošćivanje Blazea da mi javi na 098 824 366.



Opet molim, ako ITKO ima kakvu ideju za prostor u Rijeci (pod uvjetom da ispunjava određene kriterije - tj. prvenstveno da prima barem 200 ljudi), ili ako zna nekog tko bi mogao dati nekakvu donaciju (tvrtke...), neka mi javi na 098 824 366.
Ljetna pozornica u Opatiji
:D
 
joj , ako on bude usitinu pjevao wasted years ili trooper to ce zvucati poprilicno jadno ukoliko ih ne prilagodi svom glasu no po onome sto smo imali prilike cuti...jadna majka
nek radije pjeva clansmana,man on the edge i ostale stvarcine iz svoje maiden ere + solo materijal
 
moram priznat da mi jedini pjesma koju je on koliko toliko mogao pjevat iz bruceove ere je ATSS
to bi volio čuti, a ne troopera
 
Mogao je pjevati i jfdfjvkdfsvsdi jebo vas :x

Zar vam se toliko žuri da ni ime pjesme ne možete napisati?

BTW: Danas skroz potvrđeno:

Dakle:

Zadar, 10.10. 2007, Maya Pub
Rijeka 11.10. 2007, Rikard Bencic

Ostali detalji uskoro>:

Cijena ulaznice 50kn i u Rijeci i u Zadru
 
Efo službeno... da vas ne držim napete... ;)

Dakle, uspjeli smo skemijat još bolji prostor nego šta smo mislili. Naime radi se o:

11.10.2007.g.
Rijeka, Prostorije Rikarda Benčića (bivša otvorena cijena belveder).
Upad 50 kn
Start 20:00
After party Booka

Ranko (ti ćeš znati) - radimo ovo skupa s Galetom i Mancetom, tj. preko njihove udruge jer je tako jeftinije nego za fizičke osobe. Prostor dobivamo od Obersnela LMAO ;)
To bi bilo to ;)
 
nadam se da ce Uruk-hai biti dobar . koliko stane ljudi u taj Rikard Benčić ??? mozda ste ga ipak trebali stavit u onu rupu od Palaha
 
Kako se ono zove ona rupetina koja je nekad bila tamo u Bencicu? :D Isto su rock/metal pustali...

Usput - tko sve dolazi u Rijeku? Ajmo, lista! :D Cmarec? Scream? Likvor?
 
Back
Top