Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

axy

Active Member
Evo javljam se s malim zakašnjenjem.

Sigurno ste svi veæ èuli da Blaze ove godine sprema mini acoustic turneju po našim prostorima. Za sada su potvrðeni datumi:

10.10. - Zadar
12.10. - Novi Sad
13.10. - Beograd

tj. za njih je uplaæen polog.

Što se tièe Rijeke, kocert je trebao biti 14.10. U Stereo dvorani, ali nam je vlasnik, nakon što je prvotno obeæao prostor i što smo postigli dogovor oko svih elemenata, otkazao prostor. Sada smo u potrazi za novim prostorom, pa molim sve koji ovo èitaju ako znaju neki slobodan prostor koji bi bio zainteresiran za ugošæivanje Blazea da mi javi na 098 824 366.

Kao opcije u Rijeci zasada se navodi samo Palah, èime nuisam uopæe oduševljena (Rijeèani æe pretpostaviti zbog èega tj. koga). Ne moram ni spominjati kakvi su tamo uvjeti svirke.

Osim Palaha, jedina opcija (zasada) ostaje Lamparna u Labinu, koja je slobodna.

Datum nastupa trebo bi biti 11.10. (èetvrtak), prvenstveno zbog boljeg odaziva ljudi u èetvrtak nego u nedjelju.

Još uvijek pokušavam(o) naæi prostor u Rijeci, no ako d petka ništa ne naðemo rezervirat æu termin u Lamparni. Zato, ne bojte se, Blaze dolazi, pitanje je samo gdje!

Opet molim, ako ITKO ima kakvu ideju za prostor u Rijeci (pod uvjetom da ispunjava odreðene kriterije - tj. prvenstveno da prima barem 200 ljudi), ili ako zna nekog tko bi mogao dati nekakvu donaciju (tvrtke...), neka mi javi na 098 824 366.

Ako još tko ima kakvih pitanja, pitajte/zovite, još danas i sutra ujutro sam na netu, a popodne uèim za ispite pa nisam online nažalost. Toliko od mene.

Hvala.
 
Šta ti dovodiš Blazea u RI?? :) :wink:
Vidim da si glavna u organizaciji... jebote baš razimšljam o prostoru i niš mi ne pada na pamet :? Šteta što je stereo propao.. dopeljaj ga u Delnice :wink: Imamo dobru halu za koncerte, sa odličnom akustikom i tako to..
 
The Pharaoh said:
Šta ti dovodiš Blazea u RI?? :) :wink:
Vidim da si glavna u organizaciji... jebote baš razimšljam o prostoru i niš mi ne pada na pamet :? Šteta što je stereo propao.. dopeljaj ga u Delnice :wink: Imamo dobru halu za koncerte, sa odličnom akustikom i tako to..

napiši malo detaljnije na pm ;)
 
moonlight sonata said:
eh, da vam se da doći u KC ili VŽ....al to je vama daleko, ha? :cry:

Hm... pa ono, treba malo južnije koncerte radit.. Purgerima je uvijek sve pod nosom, pa nek i oni malo putuju :) :wink:
 
moonlight sonata said:
eh, da vam se da doći u KC ili VŽ....al to je vama daleko, ha? :cry:

nažalost da. Možda bude termina za Blazovu turneju u veljači 2008. ;)
 
držimo figeee LOL nažalost nemam nikakvih veza za koncerte tu u RI, ali gore...ako ste slučajno raspoloženi za izlet, javite se LOL
 
PŠto se tiče VŽ, mogla bi sredit s dečkima iz Corpse Grindera, naravno ako ova mini turneja prođe ok ...
 
moonlight sonata said:
nema frke, njihov basist hoda s mojom cimericom, svi se znamo
kinky...
ja ih neznam osobno, al moj dečko je s njima na MCu pio iz roga LOL kme kme kme kme kme
 
Axy, a da se proba u bivsoj Tocki onda to organizirati? Mozda u Harteri?

Sto se Palacha tice, slazem se, to je ocajna rupetina (u koju ionako ne stane 200 ljudi) i to ne treba ni razmatrati.
 
Gul_Ranek said:
Axy, a da se proba u bivsoj Tocki onda to organizirati? Mozda u Harteri?

Sto se Palacha tice, slazem se, to je ocajna rupetina (u koju ionako ne stane 200 ljudi) i to ne treba ni razmatrati.

Probala sam nać kontakt za vlasnika (sadašnjeg) Točke tj Halterega. Međutim, nisam, niti bivši vlasnik zna ko je sadašnji vlasnik.
Hartera mi nije pala na pamet. ;) wee... Imaš možda koji kontakt tamo da ih zvrcnem?
 
Idem sada offline. Ako netklo ima ideju ili info neka mi javi na 098 824 366. ;)
Cya, i hvala Marinu, Zokiju i Ranku na ponuđenim informacijama. ;)
 
jel postoji neko mjesto gdje bi se mogla vidjeti potvrđena informacija sa BLAZEove strane ? također me zanima cijena karte ?

ako ne ovdje , moze i na pm :) :)
 
up the irons

ja svakako dolazim u zadar..ali nije mi jasno da stipe nije razmisljao o zagrebu..ovakav koncert uz predgrupu recimo rising dream..sigurno bi bilo publike...recimo mocvara ili nesto slicno..kset..da kset bi bio idealan i organizator nebi bio u minusu...
 
up the irons

pa ,jebem vam sunce..tek sam danas saznao da ce blaze spavati u mojoj kuci..stipe,jeli imam besplatan ulaz zbog toga LOL LOL LOL
 
a šta ne stavite blazea da svira na stepenicama hotela bonavia
nije tako hladno u rijeci u 10 mjesecu :D
a tamo stane puno ljudi
 
Back
Top