A MATTER OF LIFE AND DEATH

The following is the list of the Dominican Republic’s Top 10 International Metal titles for 2006:

1 - Dragonforce - ‘Through the Fire and Flames’ (Inhuman Rampage, Noise Records, 2006)
2 - Iron Maiden - ‘The Reincarnation of Benjamin..’ (A Matter of Life and Death, EMI, 2006)
3 - Tool - ‘Vicarious’ (10,000 Days, Volcano, 2006)

Read on for the complete list and more information.

4 - In Flames - ‘Take This Life’ (Come Clarity, Nuclear Blast, 2006)
5 - Amorphis - ‘House Of Sleep’ (Eclipse, Nuclear Blast, 2006)
6 - System of a Down - ‘Hypnotize’ (Hypnotize, American Records, 2006)
7 - Into Eternity - ‘Severe Emotional Distress’ (The Scattering Of Ashes, Century Media, 2006)
8 - Slayer - ‘Flesh Storm’ (Christ Illusion, American Recordings, 2006)
9 - Cannibal Corpse - ‘Make Them Suffer’ (Kill, Metal Blade Records, 2006)
10 - Lacuna Coil - ‘Our Truth’ (Karmacode, Century Media, 2006)

This Tuesday (December 26th), Dominican Republic local radio station La Nota Diferente 95.7 FM will be playing the second part (Top 15) of the Top 30 International Metal 2006, where DragonForce reached #1 and was crowned “International Band Of The Year”, voted by all the metalheads in the Dominican Republic.

La Avanzada Metallica airs every Tuesday from 9 PM to midnight (UTC/GMT -04:00) through 95.7 FM La Nota Diferente local radio station. The radio show is also webcast, for the enjoyment of international listeners. For more info (in Spanish) visit this location.
 
to sam se puko smijat kad sam pročitao. pazi dominikanska republika ima ovavu nešto a Hr ništa
 
Ivan said:
to sam se puko smijat kad sam pročitao. pazi dominikanska republika ima ovavu nešto a Hr ništa

jel to čudno? buhaha

kako volim ovaj album!!!!!!!!!!!
 
Snake said:
Different World was the highest new entry into the UK singles chart this week at No 3
da, baš je fora, ali čini mi se da je to slično kao i sa BYDTTS
 
dosad mi najbolji singl totalno energicna pjesma...sto se tice bring daughter...malo mi je previse tamna...ali ipak melodicna i puna hvale...
 
Drugi dio albuma od TROBB mi je odlican. Steta sto BTATS nije umjesto OOTS tako da sve budu u nizu.
 
BoBo said:
Drugi dio albuma od TROBB mi je odlican. Steta sto BTATS nije umjesto OOTS tako da sve budu u nizu.
ali stoji da je s vremenom TROBB bolji i bolji
slažem se iako bi možda malo skratio lord of light, ali stoji da je predobar niz a legacy ga sjajno završava i daje poseban štih cijelom albumu
 
Meni je najzesca pjesma Reincarnation i For the Greater god of God ali dobra je i Legacy i.............Ma ipak sve su zakon jer sta god dolazi od Maidena mora biti dobro...
 
Ne znam da li sam ovo vec pricao, ali moram reci da je For The Greater Good Of God jako, jako porasla u mojim ocima. Jednostavno sam jednom pazio na tekst pjesme i fenomenalna je. Kitica:

And all because of it you'd think that we would learn
But still the body count, the city fires burn
Somewhere there's someone dying in a foreign land
Meanwhile the world is crying stupidity of man


mi je najbolja u cijeloj pjesmi, jer je Steve tako dobro pogodio u srz svega. "Mislis da bi nesto naucili iz povijesti koja se ponavlja vec stoljecima, ali ne. Mozemo samo reci da je covjek glup." Brilijantno.

Dakle, ovo smatram najboljom pjesmom na albumu, a Brighter Than a Thousand Suns mi je pao na drugo mjesto, isto fenomenalna pjesma, ali FTGGOG je ipak vise kriticnija prema covjecanstvu dok BTATS samo opisuje ljudski odnos sa atomskim naoruzanjem, bez ovakvog dubljeg promisljanja.
 
Gul_Ranek said:
Ne znam da li sam ovo vec pricao, ali moram reci da je For The Greater Good Of God jako, jako porasla u mojim ocima. Jednostavno sam jednom pazio na tekst pjesme i fenomenalna je. Kitica:

And all because of it you'd think that we would learn
But still the body count, the city fires burn
Somewhere there's someone dying in a foreign land
Meanwhile the world is crying stupidity of man


mi je najbolja u cijeloj pjesmi, jer je Steve tako dobro pogodio u srz svega. "Mislis da bi nesto naucili iz povijesti koja se ponavlja vec stoljecima, ali ne. Mozemo samo reci da je covjek glup." Brilijantno.

Dakle, ovo smatram najboljom pjesmom na albumu, a Brighter Than a Thousand Suns mi je pao na drugo mjesto, isto fenomenalna pjesma, ali FTGGOG je ipak vise kriticnija prema covjecanstvu dok BTATS samo opisuje ljudski odnos sa atomskim naoruzanjem, bez ovakvog dubljeg promisljanja.

weheeee napokon netko dijeli moje mišljenje.
Od početka govorim da je FTGGOG tekstualno i instrumentalno najpotpunija pjesma na albumu. ;) ;) ;) :metal:
Ja bi kao jako dobar stih(ove) istakla i one iz Lord of Light:

We are not worthy in your black and blazing eyes,
We gather demons in the mirror everyday,
The bridge of darkness cast a shadow on us all
And all your sins to you we give this day.

(...)
Time returns again to punish all of us...
 
Kao što kaže axy tekstualno i meni najjača stvar na albumu, iako puno ne zaostaju longest day i out of the shadows, koja je napisana djelom u prenesenom značenju, pa kad to sam sebi protumačiš na svoj način dobiješ neko posebno mišljenje o toj pjesmi jer stvarno je pjesma posebna.
 
slažem se da je FTGGOG jaka tekstualno, ali mi je i u svakom pogledu najjača ''The Legacy''
 
Mate said:
tekstualno mi je FTGGOG ali inaće su mi OOTS i longest day
OOTS je zarazna i lako pamtljiva, za singlicu
Longest Day mi je jedna od top 3 , jako emotivna stvar, a bruceov vokal na njoj je izniman ;)
 
Back
Top