A MATTER OF LIFE AND DEATH

Gul_Ranek said:
Kakve su slike benda u knjizici? Nigdje na netu jos nema, pa me zanima... Moze neki sken ako netko ima vec album?
booklet je prva liga.... slike perfekcija.... tko god da je radio dizajn, unio je stimung cijelog albuma u booklet
 
Snake said:
booklet je prva liga.... slike perfekcija.... tko god da je radio dizajn, unio je stimung cijelog albuma u booklet
ajde to malo opiši, skeniraj anything... pliiiiiiiz :D

(počinjem ludit)
 
Spot za different world sniman je u studiju, no jako dobro i dinamično, za Axy je poslastica da Adriana ima puno i svira smeđu gibsonku, ako sam dobro skužio, onu angusovu SG..... Ako sam krivo skužio... sorry....
 
180 kn, a? Cega sve ima na tom DVD-u?

BTW, i meni je album sve bolji i bolji, mogu reci da mi postaje cak i bolji od BNW-a i izgleda da cu se sloziti sa Stipom koji je rekao da je ovo najbolji album jos od Seventh Sona.

Brighter Than A Thousand Suns mi je definitivno najbolja na albumu.
 
Maiden croatia said:
Spot za different world sniman je u studiju, no jako dobro i dinamično, za Axy je poslastica da Adriana ima puno i svira smeđu gibsonku, ako sam dobro skužio, onu angusovu SG..... Ako sam krivo skužio... sorry....
yup, Gibson SG je u pitanju....
 
Non limited još nije kod nas u prodaji. Inače, zadnjih dvije minute dvd dokumentarca jedno lijepo iznenađenje, neću reći koje, samo ću natuknuti. Kamera je bila uživo u studiju dok su snimali B side singla, jednog od njih..... Jedva čekam čuti tu pjesmu na singlu... Koju? Kupite CD i dvd :)
 
čovjek ima pravo.... jednako kao i što ga nema.... Ako ćemo po njegovom, Maideni su sve već rekli nakon četvrtog albuma..... a mi svi znamo da to nije tako... i da ni još dan danas nisu rekli sve...
 
Nije mi nista draze nego kad kazu da Maideni rade iste pjesme vec 20ak godina, pogotovo one sa sporim introm, a onda svrsavaju kad neki drugi band snimi tipicnu rock pjesmu (verse - chorus - verse - chorus - solo - chorus).

Ovaj album je najveci odmak od onoga sto su dosad napravili (Blaze eru ne racunam).
 
Gul_Ranek said:
180 kn, a? Cega sve ima na tom DVD-u?

BTW, i meni je album sve bolji i bolji, mogu reci da mi postaje cak i bolji od BNW-a i izgleda da cu se sloziti sa Stipom koji je rekao da je ovo najbolji album jos od Seventh Sona.

Brighter Than A Thousand Suns mi je definitivno najbolja na albumu.

@ Ranko - Oćeš sutra da se nađemo na kavi ako imaš vremena ja stižem u Ri po cd ;) nadam se da već nije ispario

@ all - vidite slike bookleta na stipinim blogu ;) ful mi se sviđa koncept cijeli albuma što se bookleta tiče slijedi mračnu atmosferu koju lyricsi predočavaju. kako je dobar... a adrian sa onom duplom gitarom, bruce kao neki psihotik na onoj slici ispao hehe a nicko je najžešći... steve kao i na svakoj slici ima onaj ludi pogleda njegov hehe ;) janick i dave uobičajeno :D :banana: :suck: :suck: :suck: :suck: :suck:
 
BoBo said:
Nije mi nista draze nego kad kazu da Maideni rade iste pjesme vec 20ak godina, pogotovo one sa sporim introm, a onda svrsavaju kad neki drugi band snimi tipicnu rock pjesmu (verse - chorus - verse - chorus - solo - chorus).

Ovaj album je najveci odmak od onoga sto su dosad napravili (Blaze eru ne racunam).
meni je to smiješno,
pa to je kao da mi netko kaže, oni dođu pa počnu svirat pa malo pjevaju, pa sviraju.
pa šta ako uvijek imaju lagani početak?
meni je to ok
 
For those fans who bought the new Maiden album with the special bonus DVD, you may not have noticed the big hints towards the 4 B-Sides Maiden have recorded for use on an upcoming single - currently expected to be "Different Worlds".

Read on for the details...

In the first couple of minutes the camera briefly focuses on a computer monitor. On that monitor are 14 track titles - the 10 album tracks and 4 extras.

Later in the interview Adrian Smith reveals the band are recording a Thin Lizzy song, a Focus song and a ZZ Top song.

Shortly after that you can see a brief live acoustic performance of "Tush" by ZZ Top. Given this information we expect that the B Sides for the next single (or two?) to be as follows:

Tush - ZZ Top
Angel of Death - Thin Lizzy
Space Truckin' - Deep Purple
Hocus Pocus - Focus
 
Back
Top