A MATTER OF LIFE AND DEATH

Nego, hoce li biti u Hrvatskoj dostupan singl Benjamin Breeg u onom formatu od 12"? Tu sliku bi bilo fora staviti na zid...
 
Scream for me said:
ja sam svoj već sredio sebi :wink:

you... !

moj će frend poslat... AKO ga uspijem dobit naravno, jer kao da je u zemlju propao!

ako ništa drugo, možda mi ti središ..? ;) hehe j/k
 
aj vidjet ćemo , morali bute mi poslat onda novčeke prije da dam staroj tak da pokrije trošak na tekućem
 
nadam se samo da se neće naći cijeli album na maiden site-u za preslušavanje prije nego što iziđe
tad ću ja ispast jedini papak koji čeka pjesme
ali mi nije jasan onaj potez da se ne ''masterizira'' album, navodne je to trebala biti i zaštita od preranog izlaska na internetu :?
Snake said:
"Spoke to 'Arry on Friday, who has decided against mastering the Iron Maiden album (A Matter Of Life And Death), and I'm quite pleased about that, although I did like the mastering job we did in NYC. It means that you will get to hear the new album exactly as it sounded in the studio, no added EQ, compression, analog widening, etc., and I must say, I am pretty happy with the end result.
 
Scream for me said:
da, čekam ; nisam ih čuo...
ja si mlo razmišljam:
ako su ga maideni s razlogom počeli davat na slušanje možda je ipak to razlog da ga poslušam, ne bi ga oni dali bezveze, znaju da će ga na milijune fanova kupiti
pa svejedno možda bi trebao,
svejedno to neće umanjit njegovu vrijednost
znam da ću ga vrtit idućih godinu dana
ne znam
možda i hoću
 
Scream for me said:
ma ne znam, ja možda i hoću
imaju valjda oni razlog zašto su ga dali na net, ipak su oni maideni
to ne radi baš previše bendova koliko ja znam
valjda su toliko ponosni na njega da ga žele što prije podijelit sa svima, a vjeruju da će najveći fanovi ga i kupit
 
ma znam ja sve to ali opet ne želim , želim da onaj trenutak kad stavim novi cd u svoj player bude tolko savršen da ću ostat paf kolko su pjesme dobre , čuo sam benjamina i to mi je dosta , savršena pjesma , ako je i ostatak albuma takav ili bolji ja prezadovoljan , jaću ga kupit iovako ionako kao i ti stoga ću pričekat ipak...
 
Scream for me said:
ma znam ja sve to ali opet ne želim , želim da onaj trenutak kad stavim novi cd u svoj player bude tolko savršen da ću ostat paf kolko su pjesme dobre , čuo sam benjamina i to mi je dosta , savršena pjesma , ako je i ostatak albuma takav ili bolji ja prezadovoljan , jaću ga kupit iovako ionako kao i ti stoga ću pričekat ipak...

ja sam u dvojbi za sad sam 65% da ću ih poslušat prije, a 35% ne
 
go ahead , shvaćam te...možda i ja ali kod mene je obrnut omjer

makar umirem od znatiželje :cry: :x :cross:
 
Back
Top