A MATTER OF LIFE AND DEATH

na google-u trenutno za '' a matter of life and death'' ima 126 milijuna rezultata ako tražite za web
a dok tržite slike ''samo'' 2920 rezultata, baš me zanima za koliko će se to povećati u idućih mjesec dana ili više
 
Dok se, recimo, za "iron maiden" "a matter of life and death" (ukljucujuci i navodnike, sto je puno tocniji nacin pretrage jer traze tocno te fraze), dobiva 570 000 rezultata. :D

Vidjet cemo koliko ce to narasti nakon izlaska albuma.
 
Gul_Ranek said:
Dok se, recimo, za "iron maiden" "a matter of life and death" (ukljucujuci i navodnike, sto je puno tocniji nacin pretrage jer traze tocno te fraze), dobiva 570 000 rezultata. :D

Vidjet cemo koliko ce to narasti nakon izlaska albuma.
da toga se nisam sjetio, ali trebali smo to upisati prije nekakva 3 mjeseca i onda vidjet koliko bi bilo za iron maiden a matter of life and death, kladim se ne više od 1000, jer sad 90% ovih piše novi album iron maidena se zove tak i tak i izlazi tad i tad
 
Ne zaboravite da će kada upišete iron maiden a matter of life and death biti i stranica koje sadrže samo referencu na iron maiden i samo refenrencu na matter of life and death. Tako da vam je mućak većina od tih 570 000 stanica.
Predlažem dodavanje new album na kraju search izraza.
 
kako me zanima ova pjesma the legacy, svi je toliko hvale koji su ju čuli, ima nešto čudno kod nje , baš i mističan naziv
 
artwork novog singlea

breeg.jpg
 
Snake said:
artwork novog singlea

breeg.jpg

kao što su već neki komentirali, podsjeća lagano na Live after death eru eddie-ja , ili fear of the dark, ali nakon dugu vremena zbilja odličan eddie
 
Ovo je predobro!

Sto ce reci, prvo dobra naslovnica albuma, pa dobra naslovnica singla... Jos samo da album bude dobar! :D
 
Gul_Ranek said:
Ovo je predobro!

Sto ce reci, prvo dobra naslovnica albuma, pa dobra naslovnica singla... Jos samo da album bude dobar! :D

zaboravio si reći dobra pjesma ;)
:suck:
 
Gul_Ranek said:
Ovo je predobro!

Sto ce reci, prvo dobra naslovnica albuma, pa dobra naslovnica singla... Jos samo da album bude dobar! :D

samo da se ne bi dogodilo, da su dobri coveri, a loš album, ali ne može se to dogodit, the legacy :banana:
 
axy -> Nisam zaboravio to reci. :D

Valjda ce druge pjesme biti bolje od ove.

Nego, na sto vas ovaj cover najvise podsjeca? Mene definitivno na Fear of the Dark, zbog atmosfere koju ima. Zbog onog groba malo vuce na Live After Death, ali ipak jako vise podsjeca na FOTD. Cini mi se da bi cak ovo mogao biti crtez Melvyna Granta, Eddijevo lice je nacrtano njegovim stilom.
 
Gul_Ranek said:
Cini mi se da bi cak ovo mogao biti crtez Melvyna Granta, Eddijevo lice je nacrtano njegovim stilom.
definitivno, dobar zaključak, ali nemam pojma čiji je.
samo moram reći da se ovog crteža ni sam DEREK ne bi posramio
 
Gul_Ranek said:
axy -> Nisam zaboravio to reci. :D

Valjda ce druge pjesme biti bolje od ove.

Nego, na sto vas ovaj cover najvise podsjeca? Mene definitivno na Fear of the Dark, zbog atmosfere koju ima. Zbog onog groba malo vuce na Live After Death, ali ipak jako vise podsjeca na FOTD. Cini mi se da bi cak ovo mogao biti crtez Melvyna Granta, Eddijevo lice je nacrtano njegovim stilom.

samo malo bockam ;)

također, prvo mi je napamet pao FOTD, kasnije vidjevši cijelu sliku LAD ;)
 
Ha! Tko je prvi rekao da bi ovo mogao biti Melvynov crtez, a? :D

Btw, benjaminbreeg.co.uk se redovito updatea, sad sa sigurnoscu mogu reci da ovo rade Maideni, i prilicno je zanimljivo:

"Most puzzling of all, however, has been the large number of fans of a pop group called Iron Maiden who have contacted the site. Apparently, this group are releasing a song called THE REINCARNATION OF BENJAMIN BREEG. Naturally, the very mention of the name Benjamin Breeg was of interest to me and I wondered if they could possibly know something about my cousin."

Cak i zajebavaju same sebe, primijetite ono o "pop group"! :D

Prema ovom siteu, na grobu bi trebalo pisati "Here lies a man of whom little is known", no meni se cini da to ipak ne pise na slici.
 
Back
Top