OT: MMS 2006

Status
Not open for further replies.
Bilo bi lijepo da se ovdje napiše što nakraju s tim festivalom. Barem organizator ili netko njemu blizak da stavi neku službenu objavu ili slično, jer mi je već dojadilo gledati ovu parodiju od svega.
 
Mozda ce organizirati nagradnu igru "Nadji festival" i ekipa ce juriti Zadrom cijeli dan i traziti gdje ce MMS biti organiziran.
 
BoBo said:
Mozda ce organizirati nagradnu igru "Nadji festival" i ekipa ce juriti Zadrom cijeli dan i traziti gdje ce MMS biti organiziran.
Pa nisam znao da si Stipica brije na LARP i D&D!??!?!?!?!? :?
Ako je tako onda si se može karta pokupiti?
 
BoBo said:
Sto je LARP i D&D?

D&D->Danžns end dregons
A LARP je ak si vidio ekipu koja se u stvarnom svijetu oblači u oklope i mačeve i igraju se rpg-a(role play game), pa tako imaš i potrage za blagom.
 
likvor said:
D&D->Danžns end dregons
A LARP je ak si vidio ekipu koja se u stvarnom svijetu oblači u oklope i mačeve i igraju se rpg-a(role play game), pa tako imaš i potrage za blagom.

BoBo -- samo odi na www.cmar-net.org :D :shock: , i slike usera ... na svakoj desetoj stranici je neka cura u oklopu... pa pretpostavjlam da je to ta ekipa? anyway buhahahaha :D :D
 
axy said:
BoBo -- samo odi na www.cmar-net.org :D :shock: , i slike usera ... na svakoj desetoj stranici je neka cura u oklopu... pa pretpostavjlam da je to ta ekipa? anyway buhahahaha :D :D
Ne miješati gotičarke s D&D, lijepo molim. Gotičarke su priča za sebe, a D&D za sebe. Zapravo nemojte uopće spominjati gotičarke i sve će biti u redu! LOL LOL
 
btw čujem da je danas bilo prejeben* na prvom danu MMS-a i svi koji su mi se javili iz Zadra su jednostavno oduševljeni knjigom i Iron Cupom. LOL LOL 8)
 
čmarec said:
stipe you got issues! Mislim da ce te neko od ekipe)ne s ovog foruma) zakucat na križ!
E, al pazi ti ovo: demo bandovima nije ništa ni rekao da nema festa. Prošle godine je skorom dobio po pički(pročitajte njegov blog da saznate šta to znači LOL LOL ) od jednog banda(crnitrn), jer su zbog njega spizdili para i para. Sada se par bandova čak i ljuti na njega(nećemo spominjati koji).
Sramota, jel'da?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top