OT: MMS 2006

Status
Not open for further replies.
ja bi ih sve htio vidjet , sve ljude koji su imali bilo kakve veze sa maidenom , da odemo svi zejdno na jednu ogromnu pijanku , hehehehe, that would be something :banana:
 
Scream for me said:
ja bi ih sve htio vidjet , sve ljude koji su imali bilo kakve veze sa maidenom , da odemo svi zejdno na jednu ogromnu pijanku , hehehehe, that would be something :banana:

to bi ti tek bio bed, bilo bi ih/nas previše i onda bi sa svakim stigao samo riječ progovorit
 
Ivan said:
to bi ti tek bio bed, bilo bi ih/nas previše i onda bi sa svakim stigao samo riječ progovorit

LOL
ma vraga , išli bi kronološkim redom i tako dok se svi ne bi izredali , hehehe , zavezali bi ih za stolice i brbljali s njima dok nam jezici ne bi fall off
 
Scream for me said:
LOL
ma vraga , išli bi kronološkim redom i tako dok se svi ne bi izredali , hehehe , zavezali bi ih za stolice i brbljali s njima dok nam jezici ne bi fall off

ti to indirektno daješ neke ideje i za Milano ? hehe

btw, Ivan , ideš ti nakraju u Milano ili ne? Ki će te vrag kapit više ;) jedan dan reš, drugi ne reš ;)
 
axy said:
btw, Ivan , ideš ti nakraju u Milano ili ne? Ki će te vrag kapit više ;) jedan dan reš, drugi ne reš ;)

pa idem, kad sam rekao da ne idem? :?
od prije mjesec dana sam siguran da idem
 
evo da kažem barem jednu pohvalu na račun mms-a (nije da se ulizujem stipi)
prošle godine mi se jako svidio backstage, pravi za fanove, onaj tko je htio do potpisa ili slike sa amonima je mogao doći i čekati ih metar pošto siđu s stagea, a i koncert si mogao gledat iz profila, to bi volio da je i moguće ove godine ako bude tko nastupao od najavljenih ''zvijezda'' samo što sumnjam da će biti moguće jer ipak ovo nije otvoreni prostor
 
e stipe, jel si šta čuo za stevea, jel potvrdio?
pa njemu 14. izlazi singl, a 12. treba biti u zadru?
tako da sumnjma da će ostat na kupanju?
malo mu je gust raspored.
jel znaš jel tko od ovih poznatih faca dolazi koji dan ranije?
 
Ivan said:
pa idem, kad sam rekao da ne idem? :?
od prije mjesec dana sam siguran da idem
pitam jer kad smo bili na kavi si rekao da neideš, a kasnije na forumu nešto da-ne kad je bila na fama oko zadnjeg albuma etc zadnja turneja
 
axy said:
pitam jer kad smo bili na kavi si rekao da neideš, a kasnije na forumu nešto da-ne kad je bila na fama oko zadnjeg albuma etc zadnja turneja

da, kad sam vidio da je stisnulo, idem
 
ej stipe ima li novosti o mms-u?
ja sam u zadru od utorka ili srijede idućeg tjedna.
jel tko potvrdio? otkazao? šta se zna ?
 
Rainmaker_RI said:
samo pomalo, ima jos pun kurac vremena. nemoj se bezveze zurit pa da se opet sve sjebe ko prosle godine
ja ili stipe?
dolaziš?

ja svejedno dolazim na ljetovanje, tak da mi je mms usput
 
ja bi došao ali nemam gdje bit , jebiga a nemam ni para tako da mislim da će mi otpast sve osim ako steve ne dođe onda ću se već nekako snać ali sumnjam pošto mu singl izlazi tih dana
 
Scream for me said:
ako steve ne dođe onda ću se već nekako snać ali sumnjam pošto mu singl izlazi tih dana

da, definitivno
i ja mislim da on će bit zauzet tih dana oko singla
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top