OT: MMS 2006

Status
Not open for further replies.
http://stipe.youaremighty.com/

Stipe je stavio svoje želje ispred svojih mogucnosti! Evo sad citam na cmar-net-u,neki lik iz nekog banda koji treeba "svirat" je napiso da oni uopće ne sviraju, a ima ih na popisu! ovo ja nepljujem po stipi,al one might say da čovjek od 30 godina više nije djete i nemoze takve stvari radit,jer će ga stvarno neko zgazit/ubit/unakazit! to su ozbiljne stvari!
I još kop fol,na blogu napiše da će ugasit mob. na par dana da vidi el može bez njkega! halooooo! wtf.Znaš ono što siu napiso o samo zavaravanjuu il tak nešt! tak bi ja mogo reć,idem sad izjebat charlize theron,tj to mi je zamisao,i onda ju idem tražit,mož mislit!
Zaključak: jer vidim da serem (još me šora alkohol od jučer) čovjek and i repeat ČOVJEK od 30 godina nije neki pristavi tinejdžer sa svojim hirovima i kompleksima, da ide neke stvari radit za koje nema neku poleđinu! neko je tu napiso da je fest ovisio o nekom kreditu koji je trebo dobit al nije! ja bi reko onda : neće bit festa, nema para, pušite nogu il tak šta! a ne tu ljude za nos vuć! LJudi idem u kutinu na neki konc. vidimo se sutra!
 
A jebi ga. Ako je ovako neozbiljan za neki festival koji je ipak javna stvar, pretpostavljam da nije dobro situacija ni za karte za Milano.
 
Ivan said:
i kak je bilo? tko je nastupao?
Grupe No Oxygen, Nemaništa, Bezdan, Void, Vakuum, to su bile predgrupe, a glavna grupa je memorijalno svirala na Aerodromu, na Warlock BC Richevima neprocijenjive vrijednosti.

Ne ozbiljno Ivek, jel ti još vjeruješ u Djeda Mraza? LOL LOL
 
likvor said:
Grupe No Oxygen, Nemaništa, Bezdan, Void, Vakuum, to su bile predgrupe, a glavna grupa je memorijalno svirala na Aerodromu, na Warlock BC Richevima neprocijenjive vrijednosti.

Ne ozbiljno Ivek, jel ti još vjeruješ u Djeda Mraza? LOL LOL

pa ne znam, onako malo :oops:
pa ali mislio sam da se rainmaker nije šalio :err:
 
Ivan said:
pa ali mislio sam da se rainmaker nije šalio :err:
da ziher sam da je na metal koncert doletio sa laptopom i spojio se preko edge tehnologije na net da posta na maiden world forum da je na mmsu i da mu je dobro

nebi vjerovao koliko ljudi to radi?
nego sto je bilo sa mmsom?
jeli odrzan il ne?
 
Da vidimo konzistentnost u izjavama:
Copy-Paste s Cmara, Stipin post
**
Samo za subotu, 12.08. 2006

5 000kn - Bina iliti pozornica za MMS 2006 14 X 10 x 1.5
20 000kn - Konstrukcija kocka, razglas i rasvjeta po riderima
1 000kn - Zaštitne barikade
300kn - Prijevoz i postavljanje zaštitnih barikada
1 000kn - Iznajmljivanje videozida
1 000kn - Kamera koja æe snimati za videozid i kamerman
2 000kn - Iznajmljivanje bubnjeva, pojaèala, te ostalog backlinea
1 500kn - Troškovi puta hrvatskih bendova
2 300kn - Troškovi puta inozemnih gostiju bez headlinera
1 200kn - Security (jedan na vratima, tri ispred bine)
1 200kn - Raznorazni ljudi koji æe raditi na MMS
2 000kn - Troškovi organiziranja zajednièke veèere za bendove
1 500kn - Troškovi piæa i cateringa za backstage
3 000kn - Tisak prve naklade MMS knjige koja æe se besplatno podijeliti
2 000kn - Troškovi smještaja za inozemne bendove bez headlinera
__________________________________________________________
45 000kn

35 000kn - Headliner minimalno (cijena, put, smještaj, hrana itd.)
__________________________________________________________
80 000kn

Eto... tolko æu ja svoga novca dati za ovogodišnji MMS kako bi se odužio i na neki naèin iskupio grijehe. Ali èije grijehe, onih što su me bezoèno pokrali i uprli prstom u mene kao krivca za krah prošlogodišnjeg MMS-a. Individue koje su se nakon toga pritajile i šalju smjernice svojim potrècima po raznoraznim internet forumima i ostalim naèinima komuniciranja s javnošæu. Individuama koje su pogasile svoje internet stranice koje su, kad je trebalo bile itekako aktivne. Individuama koje su mi uništile život i prisilile me na ovaj potez kojeg vam niko, nikad neæe nigdje napraviti. Zbog èega ovo radim? Jesam li lud? Toliki novac dati za ponos i èast?

Ne, prijatelji... ja nisam lud, niti sam glup... ali da sam naivan, to jesam. Vjerovao sam slijepo svima i uvijek mislio da su svi ljudi u suštini dobri. No uvidio sam nešto sasvim drugo i sad se borim na naèin na koji se najbolje znam boriti. Poštenjem i èašæu. Moj je život protekle godine bio košmar, mnoge sam nakon MMS-a nenamjerno povrijedio iliti neispunio neke obveze i obeæanja, jer, vjerujte, trebalo je preživiti ono što me je snašlo. Èas sam bio ovamo, èas onamo... nije me se moglo uhvatiti ni za glavu ni za rep. Nekad sam bio i ohol i svakakav, ali vjerujte, to mi je ponekad i pomagalo da ne poludim, da ne skrenem, da ne osijedim, da izdržim sve što me je snašlo.

Znate što. Najlakše je ogovarati i upirati prstom u nekog. Ovime gore pokazao sam koliko mi je stalo do poštenja, do scene i do svih tih ljudi koji su MMS-u poklonili povjerenje. A za sve one koji su toliko bijedni da se naslaðuju mojom nesreæom reæi æu samo jedno:

Pièka vam materina... evo, gledajte ove brojke pederi jedni. Kada ste vi jednu jedinu kunu dali iz svoga džepa da doprinesete hrvatskoj sceni i da je afirmirate? Kad izdvojite nepovratno bar jednu desetinu ovog što sam ja izdvojio za ovu godinu (a tako æe biti svake naredne), ja æu vam dati još toliko da imate za kavu. Pièka vam materina još jednom pederi bezobrazni. Pucate od bijesa što nemate muda napraviti ovo što ja radim, što nekad neæete ostvariti svoje snove, što æete uvijek biti bijedni mali crvi koji nisu zaslužili ništa drugo, nego da ih se gazi. Samo se skrivajte iza internet accounta... tako vam i spada, jer niste ni zaslužili da se za vaša bijedna imena ikada èuje.

p.s. Hoćemo li odmah otvoriti MMS2007 topic ili je pristojnije malo sačekati :evil:
 
a dobro da se i stipe javio. umjesto da se uvatio organizacije on je iso po kojekakvim novarock ferstivalima i preko foruma konto maloljetnice.
 
Rainmaker_RI said:
a dobro da se i stipe javio. umjesto da se uvatio organizacije on je iso po kojekakvim novarock ferstivalima i preko foruma konto maloljetnice.
Eh lako je sada okrivljavati nekoga..........uostalom, išao je na takve velike festivale da snimi situaciju kako sve poboljšati za slijedeći MMS. Gle nakon Novarocka ne bih ni ja održao fest na nekom trgu ili dvorištu neke tako štatigajaznam gimnazije. Uostalom sada je već obiteljski čovjek i mora štediti novce za budućnost. Nisu ti vjenčanja i djeca kutija cigareta i pola litre mineralne. Ima tu ohohohohoho stvari. A tek da mu Steve bude kum na vjenčanju. Pa nije ni do njega baš tako doći. Iako si je super s njime.
Ajde ne pljujte po Stipi jer on ima i 666 i 616 na svom blogu. He's dangerous...........ima veze na mjestima o kojima vi samo (ne)želite sanjati.
 
MMS je umro i pokopan je u krugu najuze obitelji. Koliko god zeljeli Stipinu reakciju i objasnjenje mislim da je ovo u konacnici najbolje rjesenje jer bi se polemika oko ovog festivala nastavila u nedogled.

RIP MMS
 
BoBo said:
MMS je umro i pokopan je u krugu najuze obitelji. Koliko god zeljeli Stipinu reakciju i objasnjenje mislim da je ovo u konacnici najbolje rjesenje jer bi se polemika oko ovog festivala nastavila u nedogled.

RIP MMS
Želiš reći da se službeno okanio prevelikih zalogaja poput MMS-a?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top