OT: MMS 2006

Status
Not open for further replies.
Ajmo logikom ...

MMS se odrzava 2.9. Danas je 5.9. Stipe je pisao na ovom forumu od tada. Znaci ziv je i zdrav. Nije nista napisao u ovoj temi. Znaci izbjegava. U konacnici to znaci da je MMS mrtav.
 
sve to stoji,al nije u redu da se barem ne izjasni sta je bilo, jer smo mi na forumu neka tu "blood brothers" statijaznam,sam je reko to jednom i reko je da cijeni do nasih misljenja!

Cuo sam da kad je zadnji put bio u zg. da ga je neko u mochvari poljubio shakom par puta zbog mms-2005,sad ce ga neko pojest,bas zato jer kao sve ce bit odrzano,a sad suti ko pichka!
 
čmarec said:
Cuo sam da kad je zadnji put bio u zg. da ga je neko u mochvari poljubio shakom par puta zbog mms-2005,sad ce ga neko pojest,bas zato jer kao sve ce bit odrzano,a sad suti ko pichka!
Neće ga nitko pojest zbog 2006-ice. Jel ikoga zajebao? Jel itko došao na MMS?
Samo je pokazao da je dvorska luda i da se s njim(ili od njega, kako god hoćeš) možeš zajebavati. To što se neće očitovati, kako je netko rekao, o ovom MMS-u, je nepristojno ali je njegov izbor. Činjenica je da tako ispada šljam, ali je potpuno njegov izbor.
 
pa nitko nije ni rekao da je lagano

upravo zato i svaka susa ne organizira festival kada mu se sprdne
stipi svaka cast na zelji, entuzijazmu itd ali ako neznas nesto napravit gospe ti kani se toga
 
MaidenMadness said:
pa nitko nije ni rekao da je lagano

upravo zato i svaka susa ne organizira festival kada mu se sprdne
stipi svaka cast na zelji, entuzijazmu itd ali ako neznas nesto napravit gospe ti kani se toga

Ma znam ja to,i slažem se s tobom,ali samo kažem da to nije lako napraviti...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top