Atmosfera na Helloweenu

Ivan said:
može li onda meeting sutra pred boogalom u 18h?
ja sam u 18h tamo, moj broj je 0981301691 (iako sam ga stavio već par puta)
pa se javite, ako se mimoiđemo

Well, ja ti se javim(mozda malo zakasnim) pa bum barem pivicu jednu popio.
 
MaidenMadness said:
a kako je samo bio krcat
od zg-a do gorice se prakticki nisam pomaknuo
već sam posto da mi je moj prijatelj Vlado morao sipat vino u usta jer nisam mogo ruke pomakniti, a znojan sam bio koda me je nekop polio kantom vode :p
 
ok ljudi, ja i čmarec ćemo vam biti tamo pa ako je tko u blizini javite se prije ili poslije koncerta, svejedno
 
ja cu doci
valjda ce biti karata na ulazu

i btw: ivan sorry sto sam te sinoc tako odjebao ali fakat si promasio tajming kad ces nazvati :wink:
 
E ljudi koji idete zabavite se, izludujte, ja ću biti u mislima s vama, baš mi je krivo što ne mogu ići :cry:
Jel će biti izvještaj s koncerta? :D
 
Takodjer, iako ste vec tamo.... Ne pitajte nista, i ja sam od onih ciji je zivot totalno sranje, pa najjednostavnija stvar koja se planira 6 mj,. propadne u 5 min....
 
bas sam se vratio i prije nego odem spavati jer se trebam sutra, hmm to jest vec danas dici u 7 sati mogu samo dati ful kratak izvjestaj s koncerta
happy happy helloween indeed
prejeben koncert. napokon sam uzivo vidio stipu makar se sluzbeno nismo upoznali.
od clanova maiden-worlda bili su likvor sa curom, ivan cuo sam da je i rainmaker ri bio negdje ali ga nisam vidio, bio je i vec spomenuti stipe
a sad laku noc
 
Koncert prva liga, ja sam oduševljen. Predgrupe prejebene, pogotovo prospect kad su spojili paranoid-2 minutes to midnight-pull me under, a i njihove stvari su mi zakon, oni su me ful nabrijali. Rising dream isto jeben, pogotovo vokal. Atmosfera odlična, ja sam se drobio u drugom redu u sredini do occasion avenue, onda sam imo osjecaj da cu past od nesvjest jer sam bio u spitki koja je cijela bila mokra od znoja, a ispod nje jos 2 majice pa sam se zaletio na WC pod špinu i jedno 5 min loko vodu, a kad sam se vraco sam fulo vrata i uletio u garderobu... LOL . Poslije sam se povuko skroz iza i za sankom doceko kraj koncerta i trkom odletio kod frenda u stan da se presvucem, smrzo sam se ko picka. Sve u svemu nije mi zao ni jedne kune sta sam spizdio.

P.S. Ivane sorry, prekasno sam vidio poruku da ste kod onog stupa, al svejedno ne vjerujem da bi vas uspio nac. Nadam se da ste se svi dobro proveli i vidimo se na sljedecem koncertu.
 
Rainmaker_RI said:
Koncert prva liga, ja sam oduševljen. Predgrupe prejebene, pogotovo prospect kad su spojili paranoid-2 minutes to midnight-pull me under, a i njihove stvari su mi zakon, oni su me ful nabrijali. Rising dream isto jeben, pogotovo vokal. Atmosfera odlična, ja sam se drobio u drugom redu u sredini do occasion avenue, onda sam imo osjecaj da cu past od nesvjest jer sam bio u spitki koja je cijela bila mokra od znoja, a ispod nje jos 2 majice pa sam se zaletio na WC pod špinu i jedno 5 min loko vodu, a kad sam se vraco sam fulo vrata i uletio u garderobu... LOL . Poslije sam se povuko skroz iza i za sankom doceko kraj koncerta i trkom odletio kod frenda u stan da se presvucem, smrzo sam se ko picka. Sve u svemu nije mi zao ni jedne kune sta sam spizdio.

P.S. Ivane sorry, prekasno sam vidio poruku da ste kod onog stupa, al svejedno ne vjerujem da bi vas uspio nac. Nadam se da ste se svi dobro proveli i vidimo se na sljedecem koncertu.
cekaj za sankom?
nemoj me jebati ja sam otisao prije nego je koncert poceo na wc popisati se i kad sam se vratio nije bilo teorije da se probijem nazad pa sam isto cijeli koncert bio za sankom i tek sam kasnije pred kraj malo dosao blize pozornici


e nisam ni ja imao fotic tako da se nadam da je netko ga uzeo bio
 
MaidenMadness said:
nemoj me jebati ja sam otisao prije nego je koncert poceo na wc popisati se i kad sam se vratio nije bilo teorije da se probijem nazad

Znam, ja sam se jedva probio iz rulje van, da dodjem do WC-a, pobro par laktova u glavu i u rebra, al jebiga.
 
Ja i djevojka nismo ni planirali ici na koncert ali smo svejedno ušli, tako da se zahvaljujem Stipi što nas je uvukao unutra.
Thank you.

Koncert je bio dobar iako ne slušam helloween ali nisam bio do kraja(do eagle fly free sam bio unutra) pa neznam kaj su još opalili do kraja showa.
Jedino što im zamjeram to su 10 minutne pjesme koje su me ubile i occasion avenue koja je mighty dosadna pjesma.


Hvala na društvu Ivek i Tin ;)
Cheers :headbang:
 
likvor said:
Ja i djevojka nismo ni planirali ici na koncert ali smo svejedno ušli, tako da se zahvaljujem Stipi što nas je uvukao unutra.
Thank you.

Koncert je bio dobar iako ne slušam helloween ali nisam bio do kraja(do eagle fly free sam bio unutra) pa neznam kaj su još opalili do kraja showa.
Jedino što im zamjeram to su 10 minutne pjesme koje su me ubile i occasion avenue koja je mighty dosadna pjesma.


Hvala na društvu Ivek i Tin ;)
Cheers :headbang:
pa sto eagle fly free nije isla odmah nakon king for a 1000 years?
 
likvor said:
Ja i djevojka nismo ni planirali ici na koncert ali smo svejedno ušli, tako da se zahvaljujem Stipi što nas je uvukao unutra.

:eek:

Sad cemo vidjeti koliko ce otupjeti ostre kritike na racun Stipe. :wink:
 
MaidenMadness said:
pa sto eagle fly free nije isla odmah nakon king for a 1000 years?
Sorry zabuna.Otišli smo nešto oko pola 12. Neznam koja je pjesma bila, nisam je prepoznao.

@Bobo
Kritike nemaju veze s tim. Ne škodi barem biti pristojan i reći hvala.
Uostalom ono što ovdje postam ne tajim, i isto bi mu rekao u lice da dođe do ovakvih rasprava. Nisam se ogradio anonimnošću.
 
likvor said:
Kritike nemaju veze s tim. Ne škodi barem biti pristojan i reći hvala. Uostalom ono što ovdje postam ne tajim, i isto bi mu rekao u lice da dođe do ovakvih rasprava. Nisam se ogradio anonimnošću.

Zato sam i stavio ;) na kraju. ;)
 
Back
Top