Atmosfera na Helloweenu

likvor said:
Uostalom jeste li se uopće dogovorili za meeting?

dobro pitanje,
ja dolazim tamo oko 12 ili 1, a doma idem oko 5:30 idući dan tako da imam vremena.
ajde likvor daj ideje ili bilo tko drugi (vidim da stipe nije ništa rekao iako sam mislio da će on to organizirat) pa ajde nemojte da nam sad prvi meeting propadne :(
 
Ja sam ionako mislio doci i popiti jednu dvije pive.
Zapravo neznam koliko vas ima ali mozda je pivnica pinta(u radicevoj kraj trga) ili neka pivnica u heinzelovoj.Uglavnom može se i u parkiću popiti nekaj.
Nejdem na koncert ali bih bar mogao navratiti. Danas je 18 a do helovina ima još 8 dana tako da se odlucite di bute pijuckali.
 
likvor said:
Pa gdje si u službi?U nekoj školi ili nekoj drugoj ustanovi?
Ne moraš tražiti slobodna dan nego se probaj nekako izvući da moraš nekaj obaviti u nekoj državnoj službi ili da moraš kod liječnika i u principu ti je to to.

Uostalom jeste li se uopće dogovorili za meeting?
Majstore ja sam ti u općini, radim u matičnom uredu gdje ima posla pun k....(kufer) :wink: , radim ovaj tjedan od 7:30 do 15:30 :edcry: , i ne bi bilo preporučljivo odamah sad uzet slobodne dane jer stvarno treba pomoć :edheadbang: , a i imam 2 ispita početkom 2 mjeseca :(
 
Iron Domek said:
Majstore ja sam ti u općini, radim u matičnom uredu gdje ima posla pun k....(kufer) :wink: , radim ovaj tjedan od 7:30 do 15:30 :edcry: , i ne bi bilo preporučljivo odamah sad uzet slobodne dane jer stvarno treba pomoć :edheadbang: , a i imam 2 ispita početkom 2 mjeseca :(
hmmmm...
A koliko imas od našica do zagreba busom/autom/vlakom?Negdje oko 2 sata?
 
likvor said:
hmmmm...
A koliko imas od našica do zagreba busom/autom/vlakom?Negdje oko 2 sata?
Autom oko 3 sata, ali ak ga stisnem i prije (steel tormentor aka Mazda 2), vlakom oko 3,5 sata maximum, a busom ne znam :D
 
Iron Domek said:
Autom oko 3 sata, ali ak ga stisnem i prije (steel tormentor aka Mazda 2), vlakom oko 3,5 sata maximum, a busom ne znam :D

stigao bi nategnuto na početak koncerta, možda čak ni pivu ne bi stigao u miru popiti.
 
A je i vama treba 2 mjeseca da se dogovorite kada i gdje. ;)

Na kraju ce biti sve u posljednji tren.
 
likvor said:
stigao bi nategnuto na početak koncerta, možda čak ni pivu ne bi stigao u miru popiti.

ma daj helloweeni ne izlaze prije najranije 22:00, to bih mogao garantirat, ako zbilja budu 2 predgrupe
 
Koncert Headlinera i počinje oko 22 sata, barem je tako dosada bilo uz mogući pomak od pola sata(zbog kašnjenja recimo) ali ako predgrupa počinje u 19 svirati, znači to je negdje oko 19.15 do pola 8 pa druga svira do 21.30 onda bi moglo komotno početi u 22 sata.
Ja ionako nejdem na heloween pa mi je zapravo tak svejedno kad je koncert.
Ali oako bude meetinga, dolazim na (barem) jednu pivu ili gemišt/bambus.
 
likvor said:
Koncert Headlinera i počinje oko 22 sata, barem je tako dosada bilo uz mogući pomak od pola sata(zbog kašnjenja recimo) ali ako predgrupa počinje u 19 svirati, znači to je negdje oko 19.15 do pola 8 pa druga svira do 21.30 onda bi moglo komotno početi u 22 sata.
Ja ionako nejdem na heloween pa mi je zapravo tak svejedno kad je koncert.
Ali oako bude meetinga, dolazim na (barem) jednu pivu ili gemišt/bambus.

Ja sam cuo da ce se ulaz otvorit u 19, a da ce sve pocet u 20. Pokusat cu odmah uletit u 19 jer bi htio u prve redove malo gnjecit rebra... :), a ako dodjem u ZG oko 17, onda cu doc i na meeting ako ga uopce bude.
 
Rainmaker_RI said:
Ja sam cuo da ce se ulaz otvorit u 19, a da ce sve pocet u 20. Pokusat cu odmah uletit u 19 jer bi htio u prve redove malo gnjecit rebra... :), a ako dodjem u ZG oko 17, onda cu doc i na meeting ako ga uopce bude.

ja isto idem čim se vrata otvore, hoću bit u prvom redu za helloweene
 
ajmo ko sve dolazi
ja jos nisam odlucio ali vjerovatno dolazim

i dali ste vec kupili karte ili planirate na ulazu?
ako jeste da li netko zna koliko je karta i di se moze kupiti?
 
Back
Top