Atmosfera na Helloweenu

Vidimo sse... nosim masu poklona, pa, ako želite možemo napravit malu lutiju, da bude pošteno. U Zagrebu sam ujutro, pa... ako je kome dosadno, možemo se naći...
 
Ja dolazim, al isto neznam da li ću uć, al ću vani bit sigurno pit vino i pivo i pun kurac c2h5oh!!!!

Karta je 125kn u pretprodaji, a na dan 150!

A imaš ih u planet music,smart shop,klon...
 
Maiden croatia said:
Vidimo sse... nosim masu poklona, pa, ako želite možemo napravit malu lutiju, da bude pošteno. U Zagrebu sam ujutro, pa... ako je kome dosadno, možemo se naći...
a maiden lutrija? koji su brojevi u igri 22 i 666 :D (šala)
dolazim definitivno,
nisam siguran kad
 
Ivan said:
a maiden lutrija? koji su brojevi u igri 22 i 666 :D (šala)
dolazim definitivno,
nisam siguran kad
ne moš vjerovat jučer kupim bon za mobitel i ostružem a ono prvih 5 brojeva, prva 2 nisam zapamtio a druga 3 666 :evil:
 
Iron Domek said:
ne moš vjerovat jučer kupim bon za mobitel i ostružem a ono prvih 5 brojeva, prva 2 nisam zapamtio a druga 3 666 :evil:
nama je u srednoj raska (bila je iz matematike) dala neki zadatak cije je rijesenje bilo 666 :D
 
Rainmaker_RI said:
di je boogalu nakon sta se izadje na glavnom zeljeznickom kolodvoru?

Prođi kroz importane do autobusne stanice(kod drugog izlaza, nalijevo ti je macdonalds), pičiš ravno dok ne dođeš do ulice(Vukovarska) kreni desno i doći ćeš do križanja(desno od križanja imaš benzinsku pumpu). Na križanju prijeđi cestu da dođeš na dijagonalni kut križanja(na tom kutu križanja ti je velika staklena zgrada od nekog osiguranja i mali dućan s računalnom opremom, malo desnije). I opet pičiš po vukovarskoj(znači opet nadesno) i doći ćeš do zgrade gdje ti piše "pučko otvoreno učilište". Znači uđeš u tu ulicu i imaš tu zgradu od pučkog učilišta i slijedeća zgrada ti je otv dom, tj. bugalu.

Ovo u zagradama ti je čisto za orijentaciju, neke prepoznatljive stvari.
 
likvor said:
Prođi kroz importane do autobusne stanice(kod drugog izlaza, nalijevo ti je macdonalds), pičiš ravno dok ne dođeš do ulice(Vukovarska) kreni desno i doći ćeš do križanja(desno od križanja imaš benzinsku pumpu). Na križanju prijeđi cestu da dođeš na dijagonalni kut križanja(na tom kutu križanja ti je velika staklena zgrada od nekog osiguranja i mali dućan s računalnom opremom, malo desnije). I opet pičiš po vukovarskoj(znači opet nadesno) i doći ćeš do zgrade gdje ti piše "pučko otvoreno učilište". Znači uđeš u tu ulicu i imaš tu zgradu od pučkog učilišta i slijedeća zgrada ti je otv dom, tj. bugalu.

Ovo u zagradama ti je čisto za orijentaciju, neke prepoznatljive stvari.

OK, thanks, valjda cemo se snac, a kolko metara je to otprilike hodanja?
 
MaidenMadness said:
5 do 10 minuta ovisi koliko brzo hodas

I ovisi kolko pijani budemo bili, ako se izgubim pitacu ljude da me upute i to je to. Ako je 10-ak minuta onda je to dobro jer sam ja mislio da cu se morat po tramvajima gubit.
 
Rainmaker_RI said:
I ovisi kolko pijani budemo bili, ako se izgubim pitacu ljude da me upute i to je to. Ako je 10-ak minuta onda je to dobro jer sam ja mislio da cu se morat po tramvajima gubit.
LOL , kad se sjetim Maidena u V.Gorici i busa kojim smo išli iz Zagreba :D .
Brijem da će na Helloweenu biti super brija :headbang:
 
Iron Domek said:
LOL , kad se sjetim Maidena u V.Gorici i busa kojim smo išli iz Zagreba :D .
Brijem da će na Helloweenu biti super brija :headbang:
a kako je samo bio krcat
od zg-a do gorice se prakticki nisam pomaknuo
 
može li onda meeting sutra pred boogalom u 18h?
ja sam u 18h tamo, moj broj je 0981301691 (iako sam ga stavio već par puta)
pa se javite, ako se mimoiđemo
 
Back
Top