Atmosfera na Helloweenu

likvor said:
Ja i djevojka nismo ni planirali ici na koncert ali smo svejedno ušli, tako da se zahvaljujem Stipi što nas je uvukao unutra.
Thank you.
ja isto zahvaljujem stipi jer me je čoovjek uvukao u backstage:
upoznao sam saschu, micaela i markusa. zaaaaaakon
HVALA STIPE
dalje:
koncert mi je bio odličan, jednostavno odličan (mislim može se uputiti koja kritika ali i ovako je bilo preeeedobro)
žao mi je što nisam vidio rainmakera ali bit će i za to vremena.
jednom rječju bilo je:
FENOMENALNO

btw i meni je drago što sam vas vidio ljudi (mm, stipe, likvor, čmarec) čak sam upoznao i onog lika raising hell ako ga se sjećate on je prije bio tu
 
kak vam se svidjelo onaj drum solo i guitar solo. fora su i oni mini bubnjevi i mini guitara LOL
 
Ivan said:
01) the king for a 1000 years
02) eagle fly free
03) keeper of the seven keys
04) hell was made in heaven
05) occasion avenue
06) a tale that wasn´t right
07) power
08 mr. torture
09) if i could fly
10) future world
11) the invisible man
12) mrs. god
13) i want out
14) perfect gentleman
15) dr. stein

set lista pogođena samo što nisu svirali perfect gentleman
 
Pokušao sam se nekim članovima fc-a odužiti bar simboilično, pa sam eto ponudio likvoru i curi upad, a također i čmarecu.... tražio sam i druge članove da im to omogućim, ali nisam ih vidio, ili su imali kartu.

Onaj tko je htio u backstage išao je, pa tako npr. Ivan, koji je u jednom trenutku, doj je gitarist Sascha na hrvatski tečno izgovarao riječi poput pička, kurac, jebanje, ševa itd..... skrušeno rekao "Hey, carefully, I'm just sixteen year old", na što su se svi pokidali od smijeha.....

Ivanu sam dao jedan od onih poklona koje sam obećao donjeti, a bio mi ih je pun ruksak (ivan će potvrditi), no nitko od članova nije mi prišao.... Ja sam cijeli dan bio malo u speedu, zbog Rising Dream koji su pred nastup doživili zamalo otkazivanje, pa je trebalo djelovati, tako da na to nisam mogao mislita. Da me je bilo tko pitao da mu dam Cro FC poklon dobio bi ga, jer nisam zalud njima napunio ruksak...

Uglavnom, bilo je lipo...
 
Maiden croatia said:
Onaj tko je htio u backstage išao je, pa tako npr. Ivan, koji je u jednom trenutku, doj je gitarist Sascha na hrvatski tečno izgovarao riječi poput pička, kurac, jebanje, ševa itd..... skrušeno rekao "Hey, carefully, I'm just sixteen year old", na što su se svi pokidali od smijeha.....

LOL
 
Ivan said:
kak vam se svidjelo onaj drum solo i guitar solo. fora su i oni mini bubnjevi i mini guitara LOL

Drum solo je bio vrhunac koncerta i dobra zajebancija kad je baco one frizbije, samo ga nisam skuzio kad je poslije nesto urlo na njmackom.
 
Kao prvo ja se isto zahvaljujem Stipi na upadu (mada Helloween NIKAD nisam slušo) al je bilo ok! za ubit veče! Ja sam otišo oko 23.15 jer sa ujutro se dizo u 5h (čitaj prva smjena u Francku) :) :) ! I ovo sad pišem iz net caffea, sad idem u treću (špara se za Maidene ove godine!)

I sad što je najbolje ja sam nosio digitalac Imam jedno 20 min videa snimljeno(prvih 15 min koncerta i ovak neka pjesma između rezolucije 640*480) dost solidno izgleda! A i slika ima! Ja ću to poslat Ivanu a on nek vam to zdila po potrebi!

I još nešt Stipe je za mene čovjek i dalje! (Molim Vas da se ovo ne razveze u nezavršavajuće polemike)

pusa
 
BoBo said:
Iron Domek said:
LOL , Ivane legendo :cheers:

hvala, :oops: hvala
(nemojte misliti da sam ja to mislio ozbiljno ja sam to rekao od šale, mislim naravno da mi je poznat taj rječnik ali sam pokušavao '' biti simpatičan'' i uspjelo je)


Rainmaker_RI said:
Drum solo je bio vrhunac koncerta i dobra zajebancija kad je baco one frizbije, samo ga nisam skuzio kad je poslije nesto urlo na njmackom.

da jedino to što je markus trabunjao na njemačkom, ali dobro nekima je i to bilo baš zato smiješno
 
Maiden croatia said:
Ivanu sam dao jedan od onih poklona koje sam obećao donjeti, a bio mi ih je pun ruksak (ivan će potvrditi), no nitko od članova nije mi prišao

potvrđujem, :wink:
 
Ivan said:
e jel je tko slučajno tražio slike s helloweena na internetu, ajd pleas dajte link

Na službenoj stranici su samo slike sa drugih koncerata, ako je neko od vas sliko nek stavi tu neke slike, Stipe vjerojatno ima, nesto je stavio na svoj blog.
 
na blogu sam stavio samo backstage slike, a one druge su vam u čmar galeriji. Ako želite te idite tamo, ili da vam ja dan ma CD-u jednom prilikom kad se vidimo...
 
Ivan said:
ja isto zahvaljujem stipi jer me je čoovjek uvukao u backstage:
upoznao sam saschu, micaela i markusa. zaaaaaakon
HVALA STIPE
dalje:
koncert mi je bio odličan, jednostavno odličan (mislim može se uputiti koja kritika ali i ovako je bilo preeeedobro)
žao mi je što nisam vidio rainmakera ali bit će i za to vremena.
jednom rječju bilo je:
FENOMENALNO

btw i meni je drago što sam vas vidio ljudi (mm, stipe, likvor, čmarec) čak sam upoznao i onog lika raising hell ako ga se sjećate on je prije bio tu
hej... a vidis da jos dolazim svakih par mjeseci... heh.. :D
btw na smijesan nacin smo se upoznali...
evo da i ja napisem sa kasnjenjem da mi je bilo cist solidno, iako mi je zvuk bio u kurcu kak i obicno bude u boogaloou... nikad se tam vokal nemre cuti solidno ni da si Isus..... al osim toga sasvim ok... ee cak sam i trzalicu uhvatio hehe... ajd pozdrav Maidenovci..
 
Ja sam na kraju bio s trojicom frenda ispred, na ulazu, bili smo samo pol cuke, 7-pol 8, skupili smo 70 kn i pokusali podmitit onog kretena na ulazu, skoro nas je i pustio, mogli smo uc troje, ja bi ga nagovorio da nas pusti, al ja moj pametni kretenski frend odmah poceo pizdit, reko cuvaru da je usrana picketina, pa smo se (uz smijeh nekih kretenskih sminkera) brzo pokupili i sjeli pred onaj neboder prek puta, te se za par min. pokupili doma. Inace stanujem 100m dalje od Boogalooa.
 
Back
Top