zanimljivosti u vezi Maidena

Ivan

Active Member
Ljudi ajd molim vas ovdje na forumu napišite neke zanimljivosti o maidenima ane da se stalno prepirete oko gluposti. evo ja æu poèeti. Mislim da napišete neke zanimljivosti koje baš ne znamo svi. na primjer ja znam da Janick ima mlaðu sestru i mlaðeg brata, bruceov se maèka zove Kitty a papagaj Melvin, Brucu je krsno ime Paul i tak ga zovu samo mama i tata. Dobro ovo vjerojatno znate ali nek svako napiše ponešto i onda æe i sluèajni prolaznici vidjet da je ovo IRON MAIDEN FORUM.
 
Nije da me baš briga kako se zove papiga ili mačka, ali evo ...

Prema mom popisu Maideni su imali od izlaska prvog albuma "Iron Maiden" 1650 koncerata. Tijekom "The Beast on the Road" turneje imali su 183 (9.5 mjeseci), a tijekom "World Slavery" 191 koncert (11 mjeseci).
 
negdje sam procitao da se jednom martin birch jednom slupao u autobus pun casnih sestara i da ga je popravak dosao 666 funti :D


isto tako negdje sam procitao da ce steve harris nakon sto se umirovi kupiti west ham united
 
Evo ako vas zanima bendovi koji su bili perdgrupa za iron maiden od 1976 do 1999

Blitz Fish (jazz rock group) - (11/18/76)
Praying Mantis - several dates early on, 1979 - 1980.
Urchin - (08/10/79)
Trust (w/ Nicko McBrain on drums) - (03/15/80)
Humble Pie - (Jun '81)
Whitesnake - (Jul '81)
Blackfoot - (Mar-Apr '82)
Girlschool - (Jul '82)
Vandale - (06/09/83)
Rock Goddess - June '84, Helsinki Ice Hall
Fastway - (Jun-Jul '83)
Saxon - (Jun-Jul '83)
Coney Hatch - (Jul-Aug '83)
Quiet Riot - (Sep-Oct '83)
Michael Schenker - (Nov '83)
Waysted - (09/11/84)
Twisted Sister - (01/28/85)
W.A.S.P. - (World Slavery Tour)
Accept - (World Slavery Tour)
Motley Crue - (World Slavery Tour)
Queensryche - (World Slavery Tour)
Warrior - (World Slavery Tour)
Ratt - (World Slavery Tour)
Mamas Boys - (World Slavery Tour)
W.A.S.P. - (Somewhere On Tour, Netherland 11/23/86)
Yngwie Malmsteen - (01/08/87)
Vinnie Vincent Invasion - (02/27/87)
Waysted - (04/07/87)
Killer Dwarfs - (8/7/88 )
Ace Frehley's Comet - (7/8/88 ) Meadowlands, Rutherford, NJ
Wolfsbane - Intercity Express Tour 1990 (a series of about 30 UK night shows
at venues of around 3-5 thousand and was billed as a thankyou tour.
Helloween - 7th Tour Of A 7th Tour
Guns 'n' Roses - 7th Tour Of A 7th Tour
Megadeth - 7th Tour (for at least 1 gig at Alpine Valley, WI, replacing GnR
'cause Axl Rose was sick)
L.A. Guns - 7th Tour Of A 7th Tour, Los Angeles
Backstreet Girls - Drammenshallen (Norway) 1989, because Helloween couldn't
come.
King's X, Anthrax - (12/21/90)
Anthrax - (Feb-Mar '91)
Dream Theater - (May/June '92) - RITZ, New York City
Testament - (08/27/92)
Warrant - (09/02/92)
The Almighty - (04/09/93, 05/17/93)
Corrosion of Conformity - (07/11/92, Lakewood Amphitheater, Atlanta, GA)
My Dying Bride - (X Factour, 1995/1996)
Helloween - (Virtual XI Tour, 1998)
Dirty Deeds - (Virtual XI Tour, 1998)
Megadeth - (Ed Hunter Tour, 1999)

..eto ako imate volje nadopunite još do 2004 :D
 
MaidenMadness said:
negdje sam procitao da se jednom martin birch jednom slupao u autobus pun casnih sestara i da ga je popravak dosao 666 funti :D


isto tako negdje sam procitao da ce steve harris nakon sto se umirovi kupiti west ham united

da nije maidenfans.com? :D

da, i za vrijeme snimanja Powerslavea kad god bi u studiju radnici dosli po ljestve nestajalo bi struje, stoga su odlucili da ljestve ni pod koju cijenu nesmiju micati :D

btw, frizer koji je osisao Brucea zove se Erol
 
jebo te bas sam kanio reci da su helloweeni bili 2 puta predgrupa maidenima(mislim na dvije turneje)

a nista onda

nego jeste li znali da je pravo ime blaze bayleya bayley cook :?

zna li netko zasto je promijeno ime albuma piece of mindu? znam da je prginalno trebao biti food for tought
 
MaidenMadness said:
zna li netko zasto je promijeno ime albuma piece of mindu? znam da je prginalno trebao biti food for tought

to je bio samo radni naziv albuma za vrijeme snimanja
 
procitajte ovo. neda mi se prevoditi pa cu samo copy-paste napraviti. upravo sam sad naletio na ovo
At the beginning of the song "Alexander The Great": "My son...ask for
thyself another Kingdom, for that which I leave is too small for thee."
by King Philip of Macedonia - 339 B.C. (Alexander the Great's father,
obviously). King Philip had a wild horse that none of his men could break
(i.e. stay on!) Then Alexander who waas around 13 then, jumped on the horse and broke it. The king laughed and said "My kingdom's not gonna be big enough for you!" Twisting the English around a little you get a more
sophisticated version which is what appears on the album.
 
BoBo said:
Meni se èini da smo to uèili u osnovnoj školi. :?
mozda vi, mi nismo,mi smo u srednjoj ucili da je aleksandar veliki bip peder, ali isto tako i da je pipin mali jebao svoju sestru, da je marija terezija bila nimfomanka i da su svi u rh komunisti LOL
 
dave murray je pocetkom 1977 bio nakratko napustio maidene i otisao u urchin u kojem je svirao adrian smith. napustio je zbog sukoba sa tadasnjim vokalom dennisom wilcockom
 
A ono kad je neki tip dao oglas u novinama da će razbiti Davea iz Maidena ako se pojavi u, mislim Newcastleu, jer mu je povalio curu. :D
 
BoBo said:
A ono kad je neki tip dao oglas u novinama da æe razbiti Davea iz Maidena ako se pojavi u, mislim Newcastleu, jer mu je povalio curu. :D
LOL da netko iz maidena povali odabranicu mojeg srca neznam kako bi reagirao....ovisi o kome bi se radilo. da to napravi s adrianom, bruceom ili steveom bio bih pocascen...mislim, ali bio bih ljut ako bi to bili dave ili janick....za nicka neznam
 
Ljudi slušajte ovo:
Brucu je Pravo ime (krsno) Paul, Nicki Je Michael Henry, Dave je David Michael, A Janicku Janick Robert
Znate li da Steve ima 6-ero Djece
Brucu Je Tata bio mehanièar u vojsci, a mama je prodavala cipele u nekom
duæanu.
Adrianu je stari bio neki crtaè,dekorator i lièilac
Janick ima mlaðu sestru i brata , a Adrian je najmlaði od troje djece.
Adrian Je napustio ŠKOLU SA 16 i rekao JA ÆU BITI ROCK ZVIJEZDA
Janicku je stari bio pilot Za Polish Navy a kad mu je upoznao mamu prebacio se u Britsh Royal Navy. I Janick se bavio plivanjem kao mali.
Adrian je da uðe u maidene morao popiti kriglu pive za 5 sekundi, nauèit svirat Wrathchild za jedno veèe i nakon tog je morao iæ deèkima pokazat kakav je nogometaš.
AJD NAPIŠITE I VI NEŠTO
 
Back
Top