Turneja 2008.

Eto i set lista (nadopunjavat cu kako cu dobivat detalje):

Intro - Churchills Speech
1. Aces High
2. 2 minutes to midnight
3. Revelations
4. Trooper
5. Waysted Years
6. Number of the Beast
7. Run To THe Hills
8. Rime of the Ancient Mariner
9. Powerslave
10. Heaven Can Wait
11. Can I Play with madness
12. Fear of the Dark
 
Intro - Churchills Speech
1. Aces High
2. 2 minutes to midnight
3. Revelations
4. Trooper
5. Waysted Years
6. Number of the Beast
7. Run to the hills
8. Rime of the ancient mariner
9. Powerslave
10. Heaven can wait
 
Maiden croatia said:
Intro - Churchills Speech
1. Aces High
2. 2 minutes to midnight
3. Revelations
4. Trooper
5. Waysted Years
6. Number of the Beast
7. Run to the hills
8. Rime of the ancient mariner
9. Powerslave
10. Heaven can wait

11. Can I Play with madness
12. Fear of the Dark

:)
 
Pa iskreno i ja sam malo iznenadjen i razocaran... kao i Jura tamo.

Previse ima standardnih stvari koje smo svi culi 150 puta... Ali svejedno mene Mariner i Waysted Years drze da jedva cekam ovaj dio turneje.

I potajno se nadam da je ovo zato sto tamo nisu bili tko zna kako dugo pa guslaju po starim hitovima... nadam se da ce nama ipak malo to izmjenit i umjesto recimo troopera, tnotb, feara stavit nesto malo egzoticnije (premda sam prilicno uvjeren da nece... al mogu se nadat) :)
 
Juro Buljan - zvan Jura :)

Javljam cim dobijem nove informacije... zivo me zanima nastavak a vjerujem i sve vas ovdje :)
 
Nije jos gotov koncert, bit ce jos... dakle Iron maiden i running free sigurno... a iskreno se nadam da ce bit jos neka malo rijedja stvar na repertoaru.
 
The Pharaoh said:
više SITA i 7 SONA oæu :(

To su i moje zelje...

Da cujem Stranger in a Strange land i Caught Somewhere in time... mogao bih mirno umrijet sretan... al bojim se - nis od toga :(

Mozemo se samo nadat da ce u drugom dijelu turneje (po Evropi) ugurat pokoju sa tih albuma a pobacat ove koje uvijek sviraju... al nekak cisto sumnjam. Mozemo se samo nadat da ovo sviraju zato jer tamo nisu dugo bili pa ono - da fanovi cuju i troopera... LOL
 
Back
Top