Turneja 2008.

Kako me bacate u rebus, mislio sam na treci krug kvalifikacija za ligu prvaka koje se igraju u kolovozu. Prvo sam se istripovao da kolovoz nije avgust, pa sam jos jednom proverio da li je cert u avgustu.
 
Dok said:
Kako me bacate u rebus, mislio sam na treci krug kvalifikacija za ligu prvaka koje se igraju u kolovozu. Prvo sam se istripovao da kolovoz nije avgust, pa sam jos jednom proverio da li je cert u avgustu.

Nece Hajduk ni u kup uefa. :wink:
 
Još samo 2 dana do poèetka turneje :D ...tj do Indije!
Preostaje nam èekati drugi ,ovaj europski dio...ništa do starta na GOM-u!
Èekati,samo èekati... LOL
 
Danas je band krenu u Indiju!

Sky News to join Maiden this week
Published: January 30, 2008

SKY NEWS will be accompanying Iron Maiden to India for the first show of their monumental and groundbreaking SOMEWHERE BACK IN TIME WORLD TOUR. They will be covering the band leaving the UK in their customised Boeing 757, flown by vocalist and Airline Captain Bruce Dickinson, the flight to India and their first concert of the tour in Mumbai.

Initial news of their departure will be broadcast on Sky News live from India on Friday morning Feb 1st at 0645, 0745 & 0845 GMT followed by a news package of the concert itself to run throughout the day on Saturday Feb 2 (news agenda permitting). There will also be 2 pieces on the website, one on Frday and another on Saturday. The web address is www.sky.com/news

Says Sky News Entertainment Correspondent Matt Smith: "We're really looking forward to following the band on tour to India. From flying their own plane, to playing loads of new and unusual cities, it looks like we've got loads of things to report on."

The band depart Wednesday morning for Mumbai to kick off the tour so if you are around the Stansted area keep an eye out for the plane taking off and flying past around 9am.
 
Eto, nase pretpostavke su potvrdjene. Maideni otvaraju koncert sa Churchills Speech + Aces High.

Prijatelj je upravo u Mumbaiu, stoji pred ulazom (tonska je proba) pa javlja porukama sto se dogadja tamo. Naravno, zaposlen je da odmah iza koncerta SMS-a set listu... tako da cim saznam - stavit cu je ovdje :)
 
Aaaaaaaa! :D

BTW, Mumbai je 4:30 sati prije nas, kod njih je sada 17:15, znaci da bi za jedno 5 sati mogli znati setlistu!
 
čmarec said:
aaaaaaaaaaaaa poludjet cuuuuuuuuuuuu!!!!!!!

btw. jura je oso u indiju el ?

Tako je, Jura je solo otisao u Indiju :) Tamo je 4 sata vise nego kod nas tako da oko 20 sati navecer budemo imali komplet listu i dojmove iz prve ruke :)

Sad kaze da stoji pred ulazom i umire od vrucine jer su tamo 32 stupnja :) Gotove su tonske probe Lauren i Maidena... i sad ce pocet pustat unutra. Koncert je na otvorenom a po Jurinim rijecima, lokacija gdje se nalazi taj "open" prostor je ko neko smetliste... jedva cekam slike vidjet :)
 
Jos jedan info iz Mumbaia, upravo je dosla poruka od Jure:

"Security ne dopusta pocetak koncerta. Ovi idioti su napravili ogradu od spage. Ja sam na obradi, ako pukne najebo sam!!!" :)

Ocito nemaju iskustva sa metal koncertima pa ne znaju da masu ljudi nebu spaga zadrzala :)

I dok ovo pisem vama, upravo je javio "Pocinje, krenuo je Doctor, Doctor"

:)
 
Back
Top