TROBB

sorry što kasnim ali nisam bio na netu tjedan dana
zaključak nakon 17. slušanaj (18 je u tijeku)
spot mi je ok, nekako mi je to malo moderniji wasted years
ali fora mi je, posebno oni dijelovi kad npr bruce pjeva i vidiš ga na manjem ekrančiću isto kako pjeva :banana:
ma ne treba mi neki bijesno ludo dobri spot ja sam ovime zadovoljan, dobar je
a pjesma me je iznenadila koja je to žestina, po najavama sam mislio da će biti puno slabije, puno više kao journeyman
a nadam se da ima boljih solaža na albumu, ali i ova su ok, samo što je zbilja bruce bačen u prvi plan, još uvijek čekam ''the legacy''
nekako me ovsj kraj podsječa na x factor eru
i slažem se da je svakimn slušanjem pjesma sve bolja
početak savršen
 
a sorry što sam ovako komentirao da mi je sve ok, ali još sam u laganom šoku, bolje ću prokomentirat kad se malo smirim

@GOTE od kud si skinula lyricse

nitko nije komentirao lyricse :?
 
Gul_Ranek said:
http://www.benjaminbreeg.co.uk/ - cini mi se da je ovaj sajt nastao nedavno, jer ga nema uopce na www.archive.org... Mozda je to neki internet quest?
pazi o tom benjamin breegu nije nista bilo prije par tjedana kada se pokrenuo ovaj topic
sve informacije o njemu su pocele curiti tek nakon sto je izdan video maidena
neznam mozda je to ona sumnjicava dusa tipicnog hrvata ali meni sve u vezi doticnog lici na pomno isplaniranu medijsku kampanju koja se vrsi putem interneta
 
a i stranica je napravljena kao da je word document, nabrzaka i zbrda-zdola. I prije nje o benjaminu breegu nije bilo baš ništa ni na yahoo, goole i altavisti. Sve si mislim da je to neka izmišljena osoba, personifikacija nečega internog u bandu. Who the hell knows?
 
MaidenMadness said:
cuo sam nesto kao da je benjamin breeg interno ime maidenovaca za paul di'anna
neznam koliko istine ima u tome
Sumnjam, ali opet lyricsi su nekako čudni tako da s ove točke gledišta dok se još nitko nije izjasnio iz maidena, ništa nije nemoguće
 
MaidenMadness said:
cuo sam nesto kao da je benjamin breeg interno ime maidenovaca za paul di'anna
neznam koliko istine ima u tome
:shock: ne znam
ali znam da sam i ja tražio prije o benjaminu breegu i nije bil ništa. možda ovo reincarnation će zbilja biti njegov povratak iz zaborava
 
BoBo said:
Kao da je s Bruceovog solo albuma, a napisali je Dave i Steve.

Usput sam cuo glasine (dosta pouzdane s obzirom na izvor) da se sprema mini turneja u ozujku u istocnoj i juznoj Europi.

imaš li ideju za šta?
za album ili za nadolazeći dvd? možda gothenburg ili history2?
a ako je to točno onda bi moglo biti točno ono što je stipe rekao da su maideni na ljeto 2007 u hr
 
Ivan said:
imaš li ideju za šta?
za album ili za nadolazeći dvd? možda gothenburg ili history2?
a ako je to točno onda bi moglo biti točno ono što je stipe rekao da su maideni na ljeto 2007 u hr

to bi bilo čroo :banana: :suck:

btw, imaš komentar moj i od ostlaih za lyricse na Iron Maiden dijelu

meni su lyricsi jako dobri, volim takve dvosmislene lyricse
 
ova pisma mi postaje tako dobra, da je svaki dan poslusam jedno 20 puta...sad se skroz indetificiram sa tom pismom, ludnica.. :headbang:
 
predobra je
posebno gitare
sve mi se više sviđaju
i u početku mi je bilo malo previše ponavljanja ''someone to save me.......''
ali sad mi je tako normalno i baš mi je sjelo
 
Uvod mi baš nije nešto, pomalo mi je jednoličan, pogotovo bass dionica kad Bruce počne pjevati/ponavljati Let me tell you... mogli su da uvod bude malo eksterijerniji kao Dja vu, ovako je nekako jednolično... onda raštimani riff koji podsjeća na starog Ozzya, onda mi je dobar onaj riff o 4.30 i stvarno odlična harmonija koja dosta traje pa onda još jedan atmosferičan kratki riff pa odlična jednostavna Daveova solaža.... ne sviđa mi se bas outro koji je po meni bespotreban, jel itko primjetio kako bass outro pomalo zakasnio ili to tako treba biti... vrlo dobra pjesma u tehničkom smislu s dosadnim uvodom ali od druge minute je dobra pogotovo ona harmonija i solo, Bruce je odličan i pjeva ko na Tyranny of Souls... mislim da pjesma ima mid tempo i nije spora ali niti galop... čekam finalnu verziju ova moja i nije neke kvalitete, ipak ocjena 8,5/10 :suck:
 
Back
Top