TROBB

Mogu ja dobiti link? :D

BTW, turneja po srednjoj i istocnoj Europi, a? Ovog puta nam to nije jako napeto jer je ionako Milano jako blizu...
 
Nije mucenje, ali kad se link pocne siriti nema kontrole a MB kapaju sve brze i brze. :D
 
Sad sam pogledao i spot sa sluzbenog sajta... Bezveze. Stvarno, zar ne mogu angazirati istog tipa kojeg je angazirala Metallica za te proklete spotove? Da im barem jedan lici na nesto...
 
Gul_Ranek said:
Sad sam pogledao i spot sa sluzbenog sajta... Bezveze. Stvarno, zar ne mogu angazirati istog tipa kojeg je angazirala Metallica za te proklete spotove? Da im barem jedan lici na nesto...

ma meni je pjesma stvrno jaaako ugodno iznenađenje, nadam se da je i ostatak albuma takav ... onaj intro cijeli lagani pa kad bruce počne ajmeee
luda sam sada
ne idem van večeras opet čću slušat ;)

a šta se videa tiče, nema adriana i davea tj ima samo par sličica, a steve i bruce su stalno. nicko i janick malo manje,...
hmm pa meni video nije nešto, ali ajde to mi nije bitno toliko koliko muzika sama ;) :banana:

sve u svemu, oduševljena sam ... ROBB rocks!!! :suck:
 
ima i torrent
stavio sam verziju od 150 mb da se skida
jos 8.6 mba
i da ima gro seedova u ovom trentuku preko 40
steta sto mi je na faxu veza pucala konstantno pa nikako skinuti jos tih 8 mba ali nista to ce ici i sad s dialupom ako treba a treba :D
 
Benjamin Breeg

Benjamin Breeg was born in London on September 3rd, 1939.
After the deaths of his parents in a house fire in September, 1947, Breeg was sent to an orphanage in the East End. The cause of the fatal fire, to this day, remains unexplained. Breeg himself was present in the house at the time but escaped unharmed.

He was a bright child but very solitary, prompting one of his carers at the orphanage to state: "He has the demeanour of a child who seems to bear more weight upon his shoulders than any person should. What goes on behind his eyes makes one wonder what's troubling him." As well as his academic interests, Breeg also became interested in The Bible and expressed a desire to join the clergy.

Breeg was fostered by three families between 1947 and 1950 but each time, he was returned to the orphanage, unable to settle in any of the new homes that had offered to raise him.It was on his tenth birthday in 1949, that he began to experience nightmares that he himself later described as "the most vile and tortuous I have ever endured." Despite this, he went on to develop incredible talent as an artist and produced a large number of drawings, sketches and paintings. However, none of these survive and are believed to have been destroyed by Breeg himself. To this day, no one knows why. The subjects of these paintings, however, supposedly caused great consternation and distress among those who Breeg allowed to view them.

The verdict of one close friend who saw some of Breeg's work is as follows: "He says he paints what he sees. If this is true, I can only thank God I have no window into his mind."

Breeg's first job on leaving the orphanage, in 1954, was at a local Undertakers, where he was given the task of engraving headstones. His interest in the Bible had by now turned into what a colleague deemed to be "obsessive". He lived alone and little is known about his life between 1955 and 1959 other than that his interest in joining the clergy diminished. His obsession with the Bible, however, did not.

Breeg travelled widely between 1960 and 1970, visiting many different countries. Living for two years in Haiti before travelling to Eastern Europe where he lived between 1966 and 1969. He was forced to flee from Romania in 1969 following local Police investigations. He returned to England in March 1971. Upon his return, he was offered a position with the International Institute of Paranormal Investigation which he accepted.

Breeg wrote four books between 1971 and 1977. None of these, as far as can be ascertained, remain in print. All, however, concern the sights and cultures Breeg experienced while travelling. The emphasis in all four volumes is on the Occult practices of the countries visited.

Benjamin Breeg disappeared from his home on June 18th, 1978. All efforts to locate him proved unsuccessful.
 
Meni je pjesma srednja zalost... Mozda da je jos koji put poslusam, mozda mi se svidi...

Ali onaj prijelaz sa onog tiseg dijela pjesme na glasniji, kod 2:01, je tako bezvezan! Riff nakon toga mi se ne svidja. Tamo oko 4:30 pjesma lagano podsjeca na Powerslave ili Rime of the Ancient Mariner...

A kakav je ono Nickov raspad (odnosno kontra) na 6:00? Ne znam, sve skupa, dosta slabo. Nicko je jako neinventivan na ovoj pjesmi. Ono, siba ravnjak cijelo vrijeme...

Nadam se da su Smithove pjesme malo bolje od ovih.
 
evo liriksa, iako pretpostavljam da ste ih vec negdje nasli/vidjeli ...

The Reincarnation of Benjamin Breeg

Let me tell you 'bout my life
Let me tell you 'bout my dreams
Let me tell you 'bout the things that happen, all is real to me
Let me tell you of my hope, of my need to reach the sky
Let me take you on an awkward journey, let me tell you why
Let me tell you why

Why should these curses be laid upon me
I won't be forgiven 'til I can break free
What did I do to deserve all this guilt
Pay for my sins, for the sale of my soul

Demons are trapped, all inside of my head
My hopes of god, reach for heaven from hell
My sins are many
My guilt is too heavy
The question of knowing, of how then what I know?

I'm able to see things, things I don't wanna see
The lies of a thousand souls weigh heavy down on me

I know they're crying for help, reaching out
The burden of them will take me down as well
The sin of a thousand souls knocked out in vain
Reincarnation of me, live again

Someone to save me
Something to save me from myself
To bring salvation
To exorcise this hell
Someone to save me
Something to save me from myself
To bring salvation
To exorcise this hell

Someone to save me
Something to save me from my hell
Our destination, away from this nightmare
Someone to save me
Something to save me from myself
To bring salavation
To exorcise this hell
 
Gul_Ranek said:
Meni je pjesma srednja zalost... Mozda da je jos koji put poslusam, mozda mi se svidi...

Ali onaj prijelaz sa onog tiseg dijela pjesme na glasniji, kod 2:01, je tako bezvezan! Riff nakon toga mi se ne svidja. Tamo oko 4:30 pjesma lagano podsjeca na Powerslave ili Rime of the Ancient Mariner...

A kakav je ono Nickov raspad (odnosno kontra) na 6:00? Ne znam, sve skupa, dosta slabo. Nicko je jako neinventivan na ovoj pjesmi. Ono, siba ravnjak cijelo vrijeme...

Nadam se da su Smithove pjesme malo bolje od ovih.

Mislim da slazem u svemu sto si rekao. Samo bi dodao da je i malo prespora.
 
jebemu, paz' 'vako ;):
Pjesma nije maiden štih ali mi se sviđa. Više liči na nešto s Chemicala ili čak i Ballsa od Dicky-a ali ima ono nešto zbog čega je mogu slušati. Uglavnom 3,5 ili 4 od 5
 
evo , nisam htio jučer komentirat pjesmu , prvo sam je se htio dobrano naslušat što sam i učinio. svakim slušanjem mi je sve bolja i bolja , jednostavno je drukčija od svega što su dosad napravili i to je ono što me jako veseli i zbogh čega sam i više nego prezadovoljan. teško da mogu bit objektivan kao iron maiden fan ali smatram da je pjesma jedno lijepo osvježenje . jedino me na momente razočaralo nickovo jednolično bubnjanje , mislim , napravi on tu i tamo koji prijelaz ali sve je to ispod njegovih mogućnosti za dobrih 10 koplja al tko zna...da je drugačije bubnjao možda ne bi odgovaralo pjesmi.
bruce stvarno fantastično zvuči , čovjek je otpjevao cijelu pjesmu izvanredno , najviše me se dojmio dio na kraju 6. minute di dosta dugo drži glas i upotrebljava svoj famozni vibrato.
također, solo mi je jako dobar , ništa previše komplicirano , baš po mjeri pjesme , davey je stvarno lijepo odradio svoj dio posla.
spot mi je ok ali ništa više od toga , mislim , ispod njihovih mogućnosti je zasigurno ali kome uopće trebaju neki ekstravagantni spotovi gdje ima tone preseravanja i gdje cijeli spot zasjeni pjesmu.
evo , i nakon 50-60 slušanja mi nije dosadila već mi je sve bolja i bolja , vjerujem da će i ostatak albuma bit takav.

UP THE IRONS!!!
 
Zadovoljan sam s "dynamic range"-om koji je oko 7-8 dB sto nismo vidjeli u zadnjih deset godina. Za DOD je bio oko 0.5 dB....

Samo 0.5 dB??? Sada znam zašto mi je album bio lagan iako sam mislio da je sve to produkcija kriva, koja je dobra ali ne i dobro naštimana.

Čuo sam da je taj Benjamin bio čovjek koji je bio umjetnički talent bez roditelja da bi nestao bez traga oko 1970. Živio je u East End, London.
 
meni je ova pisma bolja od skoro svake pisme sa dod (osim Montsegur), i nekako je bolji zvuk....to je valjda radi ovih 7db, zvuci nekako više heavy nego cili dod.
nadam se da se album bit dobar. :)
 
Scream for me said:
evo , nisam htio jučer komentirat pjesmu , prvo sam je se htio dobrano naslušat što sam i učinio. svakim slušanjem mi je sve bolja i bolja , jednostavno je drukčija od svega što su dosad napravili i to je ono što me jako veseli i zbogh čega sam i više nego prezadovoljan. teško da mogu bit objektivan kao iron maiden fan ali smatram da je pjesma jedno lijepo osvježenje . jedino me na momente razočaralo nickovo jednolično bubnjanje , mislim , napravi on tu i tamo koji prijelaz ali sve je to ispod njegovih mogućnosti za dobrih 10 koplja al tko zna...da je drugačije bubnjao možda ne bi odgovaralo pjesmi.
bruce stvarno fantastično zvuči , čovjek je otpjevao cijelu pjesmu izvanredno , najviše me se dojmio dio na kraju 6. minute di dosta dugo drži glas i upotrebljava svoj famozni vibrato.
također, solo mi je jako dobar , ništa previše komplicirano , baš po mjeri pjesme , davey je stvarno lijepo odradio svoj dio posla.
spot mi je ok ali ništa više od toga , mislim , ispod njihovih mogućnosti je zasigurno ali kome uopće trebaju neki ekstravagantni spotovi gdje ima tone preseravanja i gdje cijeli spot zasjeni pjesmu.
evo , i nakon 50-60 slušanja mi nije dosadila već mi je sve bolja i bolja , vjerujem da će i ostatak albuma bit takav.

UP THE IRONS!!!

apsolutno se slažem :headbang:
u ovoj je pjesmi u prvi plan stavljen bruceov vokal, i čovjek je stvarno J****O otpjevao !!!

meni se prijelaz na 2:01 baš sviđa, daje težinu nakon uvoda ( sjeća me na SOTC)

IRON WHAT??
LMAO :suck:
 
Back
Top