Tribute To The Beast

najdraža pjesma sa tribute to he beast?

  • Aces High - Children Of Bodom

    Votes: 0 0.0%
  • The Trooper- Rage

    Votes: 0 0.0%
  • Hallowed Be Thy Name - Cradle Of Filth

    Votes: 0 0.0%
  • Running Free - Grave Digger

    Votes: 0 0.0%
  • Prowler - Burden Of Grief

    Votes: 0 0.0%
  • Die With Your Boots On - Sonata Arctica

    Votes: 0 0.0%
  • The Number Of The Beast - Sinergy

    Votes: 0 0.0%
  • Flight Of Icarus - Tierra Santa

    Votes: 0 0.0%
  • Wrathchild - Six Feet Under

    Votes: 0 0.0%
  • Powerslave - Darkane

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
Ivan said:
nisam te vrijeđao kao fana, ne kažem da si manji fan jer tko sam ja da tome pričam samo kažem tj. ponavljam:
DA, svi ti bendovi koji su prije nabrojani a isada istaknuti RAGE, GRAVE DIGGER, SIX FEET UNDER ILI OPETH su nula u odnosu na maidene. svaka im čast za njihovu ulogu u njihovim pravcima metala, ali su ljudi koji o glazbi ne bi smjeli pričat blizu riječi IRON MAIDEN. to što maidene čini većima od ostalih se ne može objasnit. to što netko može odsvirat bržu solažu od njih ili naći pjevača koji ima dublji glas, zbilja mi nije važno. Maideni imaju sve što je meni potrebno da ih slavim kao najveće.
i kao zaključak
je li Iron Maiden nešto najuzvišenije? JE
smije li im se naći greška? NE
Jesam li fanatik? DA
hvala

Pa i meni su maideni nula u odnosu na metallicu, pa svejedno ne seren nista oko toga...

Volin maidene i to je to. Bi li ja sad triba govorit da svaki bend osim metallice ne zna svirat? Ne bi reka...
 
Pakaa said:
Pa i meni su maideni nula u odnosu na metallicu, pa svejedno ne seren nista oko toga...

Volin maidene i to je to. Bi li ja sad triba govorit da svaki bend osim metallice ne zna svirat? Ne bi reka...

ok, ja tako kažem, ne kažem to za sve bendove općenito nego za bendove s tog tributa. to su bendovi koje mogu slušat bez da razmišljam ili bez da doživim ikakvu emociju osim dosade.zato mi je bolji npr. johnny cash ili andrea bocceli... koji uopće nisu metal
 
Ivan said:
ok, ja tako kažem, ne kažem to za sve bendove općenito nego za bendove s tog tributa. to su bendovi koje mogu slušat bez da razmišljam ili bez da doživim ikakvu emociju osim dosade.zato mi je bolji npr. johnny cash ili andrea bocceli... koji uopće nisu metal

Eh, vidis, to su sad dvi sasvim razlicite stvari. To sta sad kazes je uredu. Ali stvarno nije bilo u redu rec da oni bendovi (ili bar neki od njih) ne znaju svirat. Jer su to sve vise-manje kvalitetni bendovi, samo su nama razliciti ukusi...

E, da, Cash je zakon. :D
Ajde zivija! :)
 
Pakaa said:
Eh, vidis, to su sad dvi sasvim razlicite stvari. To sta sad kazes je uredu. Ali stvarno nije bilo u redu rec da oni bendovi (ili bar neki od njih) ne znaju svirat. Jer su to sve vise-manje kvalitetni bendovi, samo su nama razliciti ukusi...
ne ne krivo si me shvatio ja sam to rekao za sve bendove s tog tributa i kod toga stojim, to je sranje, sorry :wink:
 
Pakaa said:
Da, jesan, blaze je vrhunski to skinija. Ali kazen za communication breakdown da ne vridi nista, bas su zasrali pismu
ne mislim tako

mislim da su ju malo lošije napravili nego što mogu, ali to samo zato što to nije dovoljno dobra pjesma da bi ju maideni obrađivali, nije se pokazala dostojna :D
 
Ivan said:
ne mislim tako

mislim da su ju malo lošije napravili nego što mogu, ali to samo zato što to nije dovoljno dobra pjesma da bi ju maideni obrađivali, nije se pokazala dostojna :D

Iskreno se nadan da se ovo zajebajes
 
Led Zeppelin je najveći rock bend ikad (IMO) i maideni su imali čast preradit tu pjesmu :wink:

meni se osobno sviđa prerada
 
Ivan said:
ne mislim tako

mislim da su ju malo lošije napravili nego što mogu, ali to samo zato što to nije dovoljno dobra pjesma da bi ju maideni obrađivali, nije se pokazala dostojna :D

ok ti zbilja nisi normalan
moras malo proširiti horizonte
 
zeppelini su zakon... a maideni su super to obradili..
mislim da se ne bi trebali sada svi posvađati oko te teme...
svatko ima svoje mišljenje bilo o maidenima, metallici, bodomima ili bilo kojem bendu bio na tributu ili ovako......


show them no fear - show them no pain...................

:D
 
Pakaa said:
Iskreno se nadan da se ovo zajebajes
da, ovo je bila šala,

(ali to ne znači da sam se složio s tobom)

arijana1807 said:
ok ti zbilja nisi normalan
moras malo proširiti horizonte

LOL LOL LOL
ono je bila šala, priznajem da trebam prošrit horizonte, i priznajem da nisam normalan
ali mislim da o glazbi više znam no što vi mislite
 
Ivan said:
LOL LOL LOL
ono je bila šala, priznajem da trebam prošrit horizonte, i priznajem da nisam normalan
ali mislim da o glazbi više znam no što vi mislite

paradoks..... kako ces o glazbi "znati" ako si uskih horizonata?
 
Snake said:
paradoks..... kako ces o glazbi "znati" ako si uskih horizonata?

pa nisam uskih horizonta, slušam više glazbe no što vi mislite
(ne računam zadnja 2 mjeseca od kad sluša AMOLAD)
 
Back
Top