The Legacy

pa je dobar je album iako ne kao prva dva ali sam gotovo zaboravio na njega. natrag na temu
 
ma vi niste normalni (ili ja nisam) , ja još ni jednom nisam prekinuo legacy slušat zbog zadnjeg dijela. kakvo je to savršenstvo. mislim cijela pjesma je za uz bok najvećim maiden klasicima, ali kraj je zbilja wow. pjesma od gotovo 10 minuta mi proleti kao da ju slušam 20 sekundi. a i nicko je rekao da mu je kraj posebno dobar
 
i to što kažeš, ali neka ne pljuju previše po njoj na početku jer je pjesma zbilja remek djelo.

btw
šta mislite o tome da ova pjesma ne bude bila svirana na ovoj turneji? NE DAJ BOŽE
jedino što mi je logično je možda to što je pjesma sa puno akustične gitarem a i nije tako laka za svirat (a ni pjevat)
mislim da mi koncert na ovj turneji ne bi bio potpun bez The Legacy
 
BoBo said:
Sumnjam da ce je svirati. Preduga je.

ma mislim da njima to nikad nije bio problem. na albumu je duga oko 9:30 znači na koncertu bi bila negdje 8:50, ali ja se ipak nadam onome da će svirat cijeli album uživo. ili će ju možda kao i OOTSP i Fallen angela svirat samo na jednom (ili par) koncertu.
 
BoBo said:
Ima drugih dugih s albuma koje ce svirati.

da, i u tome bi bio najveći bed. neka odsviraju taj legacy pa makar izbacili koju drugu ili čak i dvije. ali bitan mi je samo taj legacy. nije da mi nije žao i tlotl, ali ako već neće moći svirat cijeli album onda ok.
a koliko misliš da će trajat koncert? standardnih 100 minuta više-manje
 
Mislim da se forma koncerta nece mijenjati. 6 novih, 6 klasika, jedna sa BNW ili DOD, jedna iz Blaze ere i jos 2 stare i to je to.
 
meni se ipak cini da su u nekoliko intervjua naveli kako ce na turneji svirati cijeli novi album i jos nekoliko klasika i to je to
 
Nicko je prije snimanja albuma rekao da ce album biti koncepcijski, pa na kraju nije bio.
 
BoBo said:
Mislim da se forma koncerta nece mijenjati. 6 novih, 6 klasika, jedna sa BNW ili DOD, jedna iz Blaze ere i jos 2 stare i to je to.
nadam se da hoće barem promijenit nešto.
npr. maknut wrathchild ili tako nešto jer ima zbilja dobrih starih pjesama koje stoje bez veze. a wrathchild nije toliko bolja od npr. another life-a
Snake said:
meni se ipak cini da su u nekoliko intervjua naveli kako ce na turneji svirati cijeli novi album i jos nekoliko klasika i to je to

ma da, ali još mogu promijenit oni mišljenje, tko zna
 
Back
Top