The Legacy

BoBo

Active Member
Moram otvoriti novu temu za ovo jer je ovo, nakon samo jednog slusanja, definitivno jedna od najboljih pjesama koju su Maideni snimili.

:bananadance:
 
pa zašto ne otvorite topic za sve nove pjesme u komadu a ne sad za svaku posebno , mislim da je to malo glupo ali ajde...
 
zašto sam se ustao na loijevu nogu? :| zato što mi je blesavo da se za svaku pjesmu posebno otvara topic? svašta... :|
 
5 novih tema ce stvarno napraviti nered na forumu gdje se na prvoj stranici mogu vidjeti teme stare 20 dana. Evo ode i ova u general chat.

Sad si mi unistio raspolozenje nakon slusanja novih pjesama kad sam nakon svih naletio na prvu koja mi se odmah svidjela. :cross:
 
a ima li di mp3 da i ja cujem taj biser onda?

edit: never mind vidio sam da je cijeli album procurio pa cu ga danas dobiti
 
a koliko mi se čini netko je rekao da je i brighter than a thousand suns bolja od svega šta su maideni snimili poslije 7th sona, kakva je ova? još bolja od brighter?
 
Ivan said:
a koliko mi se čini netko je rekao da je i brighter than a thousand suns bolja od svega šta su maideni snimili poslije 7th sona, kakva je ova? još bolja od brighter?
MM nisi li ti meni nešto slično rekao? :D :D
remember ICQ ;)
 
vrtim ponovno po 'ko zna koji put ovu savršenu stvar i sjetio sam se da je zadnji album naslovljen tako:
keeper of the seven keys 3: the legacy
evo onoga o čem su maideni govorili da je već dosta bendova iskoristilo taj naziv za imena albuma
 
Back
Top