the bruce dickinson friday rock show

˝Finnish goth metallers HIM will be IRON MAIDEN frontman Bruce Dickinson´s guests on Friday, September 21 during Bruce´s weekly BBC 6 Music radio show, aptly named "The Bruce Dickinson Friday Rock Show". Listen to the program live via the Internet between 10:00 p.m. and 1:00 a.m. U.K. time at BBC.co.uk.˝

frajer ima svoj radio show??? ima tu fanova koji su to več slušali putem neta??? ajd, javite se
 
moonlight sonata said:
˝Finnish goth metallers HIM will be IRON MAIDEN frontman Bruce Dickinson´s guests on Friday, September 21 during Bruce´s weekly BBC 6 Music radio show, aptly named "The Bruce Dickinson Friday Rock Show". Listen to the program live via the Internet between 10:00 p.m. and 1:00 a.m. U.K. time at BBC.co.uk.˝

frajer ima svoj radio show??? ima tu fanova koji su to več slušali putem neta??? ajd, javite se

dpa vjerojatno ima svoj radio
ja imam 4 ili 5 a on je bogatiji pa ima vjerojatno više
a ima i svoju emisiju na radiju tj. vodi jednu
 
:D da, on ima vjerojatno od svake vrste i proizvođača po jedan radio :D

nisam znala da vodi show, znam da pilotira i da voli mačevanje itd al za emisiju na radiju nisam znala...ko prizna, pola mu se oprašta, jel tako? :)

jesi slušao koju od tih emisija?
 
radim uglavnom nocu,pa onda i slusam taj njegov show,ok je,ima dost dobre mjuzik, sluso sam zadnjih 10ak emisija,kao sto sam i reko,marija je zvala taj show i cestitala dickinsonu rodjendan,kickass
 
Vec dulje vrijeme slusam RS,prije sam putem satelita,no sada kako nisam doma preko neta...Prije je bila subotom sada nekoliko posljednjih mjeseci petkom,najbolja radio emisija na svijetu,najbolji dj,hehee...
A,cula sam i ja Mare onu vecer,a je bila luda,smijala sam se kao budala!!!
A stvarno je emisija zakon,zakon glazbu pusta,cak mogu reci da sam zavoljela par bendova koje sam prvi puta u biti cula u RSu!! :fist:
 
Back
Top