Sto vas smeta kod Maidena?

Flash_666 said:
Ajme kebab,sad kad sam bio u Švicarskoj pojeo sam kebab,ej ajme nisam mogao cijeli pojest prežderalo me je!!!!!

aaaaaaa, pa ti si još maliiiiiii!!! LOL :wink:
Ak dodjes u tkalcu, kebab shop prvi s lijeve strane. ima predobar kebab. bolji sam jeo samo u beču.
 
likvor said:
aaaaaaa, pa ti si još maliiiiiii!!! LOL :wink:
Ak dodjes u tkalcu, kebab shop prvi s lijeve strane. ima predobar kebab. bolji sam jeo samo u beču.



Ej ja mogu stvarno puno toga pojest al ovo nisam mogao!!!!!!!!!!!
LOL LOL LOL LOL
 
Ivan said:
u bosni bi bio lud koncert, a 5 puta jeftiniji nego kod nas ili u slo

jebote jeftiniji!!
ČEVAPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII I BUREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKK!!!
 
likvor said:
jebote jeftiniji!!
ČEVAPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII I BUREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKK!!!
a kad gledaš s čevapima i burekom dođe ti na isto LOL LOL LOL
 
Ivan said:
a kad gledaš s čevapima i burekom dođe ti na isto LOL LOL LOL

hereza!!!!!HEREZAAAAAAAAA!!!!!!!KILL THE INFIDEL!!!!!
Ne, ozbiljno, ovo od nekog muške spolne orijentacije nisam očekivao! :cry:
Strašno!!! LOL
 
likvor said:
da to bi okej. dođeš recimo u sarajevo i sjedneš se u pečenjaru neku(preporuke molim) i toviš se čevapima i burekima do koncerta :banana: .
I onda fino siti i napojen dođeš na koncert. Ma di ćeš bolje.

Preporuke: Cevapcinica Mrkva i pizzeria Bosna na Bas-Carsiji...

Za ovu proslu Novu godinu, otisao ja kod buraza u Sarajevo (on studira tamo medicinu) i upoznam tamo par momaka iz Splita, isto dosli da u Sarajevu slave Novu, i posto nisu imali gdje da spavaju, bili kod nas u stanu i odveo ih ja na cevape, pite, ljudi se odusevili...

A isto tako, prosle zime u januaru dosao moj frend Luka iz Biograda kod mene u Cazin, navikao na ribu i morsku hranu ali kad je probao burek,sirnicu,krompirusu :p ...
 
likvor said:
hereza!!!!!HEREZAAAAAAAAA!!!!!!!KILL THE INFIDEL!!!!!
Ne, ozbiljno, ovo od nekog muške spolne orijentacije nisam očekivao! :cry:
Strašno!!! LOL

pa da, iskreno
ja sam svakih mjesec dana barem jednom u bosni i mogu ti reći da mi i niu toliko više pojam njihovi čevapi i burek jer praktički su isti kao i naši, tj. identični su
jedino što mi je tamo odličnoi su teleći ražnjići :banana:
 
nemogu vjerovat . danas sam ovo pogledao dok sam pretrazivao sinkronizacije . ja sam umro od smijeha samo steta sta tip ne lici na hitlera :(
 
Ivan said:
pa da, iskreno
ja sam svakih mjesec dana barem jednom u bosni i mogu ti reći da mi i niu toliko više pojam njihovi čevapi i burek jer praktički su isti kao i naši, tj. identični su
jedino što mi je tamo odličnoi su teleći ražnjići :banana:

e druze, zavisi gdje jedes, nije svugdje isto...
 
Ivan said:
pa da, iskreno
ja sam svakih mjesec dana barem jednom u bosni i mogu ti reći da mi i niu toliko više pojam njihovi čevapi i burek jer praktički su isti kao i naši, tj. identični su
jedino što mi je tamo odličnoi su teleći ražnjići :banana:
jesi probao sarajevski cevap?

ako nisi - nisi probao cevap
 
ma jeo sam na masu mjesta u bosni i na par mjesta u hercegovini, ali nigdje me nije toliko oduševio ni čevap a ni burek


ajd u sarajevu nisam pa evo postoji nada da je tamo bolje od ostatka. nadam se...


btw
ali janjetina je svugdje 5 puta bolja nego ovdje, zbilja svugdje u bih je odlična janjetina
 
Eeee,drugovi,ja imam jednu super frendicu u Prijedoru kod koje sam naravno bila.Vodila me svukud a neizbjezni su,naravno bili cevapi!
Razlika u nasim cevapima i tim(koje sam jela)je nebo i zemlja!Bilo je ooodlicnoooo,najbolji cevapi na Svijetu...a i konobar rocks,cim je lik skuzio da nisam Bosanka,vec Istrijanka,odmah dupla porcija(no,nisam sve mogla smazati)heeheeee...
 
Back
Top