Sto vas smeta kod Maidena?

ewox said:
Hm :) ,ne,nije!Već sam stavila ovaj smileić ( :| -neutral) radi prijašnje debate i vašeg prepucavanja na topicu! :wink:
aha, ja sam mislio da je to komentar na ovo za novu turneju ili tako nešto
 
Re: hmmmm

maidenovka said:
kako vam nešto može smetat kod maidena....oni su savršeni takvi kakvi jesu....
yes indeed u r correct ;) ja kad nekog volim onda ga volim takvog kakav je i maideni šta god da naprave meni je zakon,,, tako to ide,,,, :banana:
 
Pokušavam se sjetiti al nemogu. Možda mi jedino smeta to što ja sad imam 21 godinu a oni su već dosta stari (šta se nisu rodili kasnije) pa da mogu otpočetka ići na koncerte, eto to LOL
 
desert rain said:
Da, i krivi su njihovi roditelji i svi, mene niko niš nije pitao.
Axy- oh oh baš ti hvala i tvoj je super :)

tvoj liči na moju prvu Bebu ;)
Budem posltala Onyxovu sliku da ga viiš, kako je lijepi trakener ;)
 
desert rain said:
Pokušavam se sjetiti al nemogu. Možda mi jedino smeta to što ja sad imam 21 godinu a oni su već dosta stari (šta se nisu rodili kasnije) pa da mogu otpočetka ići na koncerte, eto to LOL

WORD
 
Smeta mi samo to sto u 27 godina nikad nisu svirali u Bosni, jer ima mnogo, mnogo fanova i ovdje, a bili su u gotovo svim zemljama Balkana, a kazu da vole svirati tamo gdje nisu nikad, i da im je to izazov...

Bio je Dickinson prije par godina u Sanskom Mostu, u SFOR-ovom kampu...
 
da to bi okej. dođeš recimo u sarajevo i sjedneš se u pečenjaru neku(preporuke molim) i toviš se čevapima i burekima do koncerta :banana: .
I onda fino siti i napojen dođeš na koncert. Ma di ćeš bolje.
 
Flash_666 said:
Čevaši rules!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Nemoj zaboraviti kebab!!!!!!!!!!mjkumnjgovu onaj arap u tkalči je na godišnjem do 19 a bash jučer htio pojesti jedan pravi kebab. :cry:
 
likvor said:
Nemoj zaboraviti kebab!!!!!!!!!!mjkumnjgovu onaj arap u tkalči je na godišnjem do 19 a bash jučer htio pojesti jedan pravi kebab. :cry:

Ajme kebab,sad kad sam bio u Švicarskoj pojeo sam kebab,ej ajme nisam mogao cijeli pojest prežderalo me je!!!!!
 
Back
Top