Sretan rođendan Rainmaker_Ri!!!

Rainmaker_RI said:
Kastav nije Rijeka, vidjet ces kad budes iso prema gore, najprije je prekrizena tabla Rijeka, onda jos prodjes par sela, pa tek onda tabla Kastav.

a jupi :(
znači u nekom selu držimo predstavu. cool
 
Rainmaker_RI said:
Pola selo, pola grad, zove se Grad Kastav, al svi pricaju na cakavski.

u to sam se uvjerio prošle godine kad sam na Visu gledao jednu njihovu predstavu, ajme meni. trebaju djelit rječnike za predstavu, međimurci i oni su posebna grupa ljudi
 
Rainmaker_RI said:
Pola selo, pola grad, zove se Grad Kastav, al svi pricaju na cakavski.

buhahaha :D pričam i ja čakavski a živim u gradu.
dobro, labinjonski... lol

ma nije toliko daleko kastav. bila sam ja prošle godine kad sam se vraćala s bajkera gore završila. mislim da je druga zona, baš ću sutra ujutro ići provjerit. 17kn karta...

ko ide samnom na ivanovu predstavu? ako stignem naravno ;)
držite fige da se profesor pojavi pa da brzo riješim taj kolokvij...

@ rainmaker ri---> ja sam prije živjela na drenovi, ti si mi sused bivši ;)
 
pojma nemam, tamo se nisam bila prijavila pa neznam adresu. poslje sam bila na banderovu u ulici rudolfa tomšića kod neke lude žene koja je tvrdila da je vanzemaljac i da ima sedmi osjet kojim iscjeljuje ljude.
bez zajebancije.
:shock: :? LOL
 
Rainmaker_RI said:
Jebiga Ivane, bas si me zvao dok sam bio na faksu. Dokad si u RI ako si jos uopce?

ma bili smo u palachu od 2 i pol do 6 i pol ...
šta nije bio rekao do 5 faks da ima, ivane? mogli smo ga opet zvat i dosađivat mu .. hehe :D :D
 
axy said:
ma bili smo u palachu od 2 i pol do 6 i pol ...
šta nije bio rekao do 5 faks da ima, ivane? mogli smo ga opet zvat i dosađivat mu .. hehe :D :D

da, onda bi čovjek promijenio broj
 
jebiga, drugi put... a mogli ste me zvat, ja sam u 4 i pol bio gotov. nista, valjda se s axy vidim na mc-u, a ivane drugi put mi javi bar dan prije ako budes u RI.
 
Rainmaker_RI said:
jebiga, drugi put... a mogli ste me zvat, ja sam u 4 i pol bio gotov. nista, valjda se s axy vidim na mc-u, a ivane drugi put mi javi bar dan prije ako budes u RI.

ja sam tebe preko moba da ćeš biti gotov u 7:30h, javim ti se drugi put
 
Rainmaker_RI said:
jebiga, drugi put... a mogli ste me zvat, ja sam u 4 i pol bio gotov. nista, valjda se s axy vidim na mc-u, a ivane drugi put mi javi bar dan prije ako budes u RI.

ja sam u rijeci još cijeli sljedeći tjedan, pa ako imaš vremena javi se. pošaljem ti broj
 
Back
Top