Sretan rođendan Rainmaker_Ri!!!

axy

Active Member
Sve najbolje man ...
puno :bananabang:, :bananarock: , :edmetal:

i naravno :cheers:

kiss :suck:
 
ja sam onda zakasnio još jedan dan više (kao i uvijek)
SRETAN ROĐENDAN :banana:
 
Ivan said:
ja sam onda zakasnio još jedan dan više (kao i uvijek)
SRETAN ROĐENDAN :banana:

Nije bad, ako si jos u RI, ovaj petak ili subotu cu slavit pa ono... Trebo sam prije 2 tjedna i ovaj prosli al sam imo pun kurac posla svakakvoga...
 
Rainmaker_RI said:
Nije bad, ako si jos u RI, ovaj petak ili subotu cu slavit pa ono... Trebo sam prije 2 tjedna i ovaj prosli al sam imo pun kurac posla svakakvoga...

u rijeci sam od nedjelje od nekih 3-4 sata popodne, pa do srijede ujutro, imamo predstavu na onooj smotri amaterskih kazališta u kastavu, ali smo smješteni u Rijeci u nekom hostelu.
ako vam se da dođite mi na predstavu u ponedjeljak u 19:30 u kastavu, a nadam se da ću se onda vidjet s vama Riječanima
 
Rainmaker_Ri said:
Ma ne, 06.05. mi je rodž, a oko 22.05 sam reko da slavim....
:shock: ... my mistake... :oops: :D

Ivan said:
u rijeci sam od nedjelje od nekih 3-4 sata popodne, pa do srijede ujutro, imamo predstavu na onooj smotri amaterskih kazališta u kastavu, ali smo smješteni u Rijeci u nekom hostelu.
ako vam se da dođite mi na predstavu u ponedjeljak u 19:30 u kastavu, a nadam se da ću se onda vidjet s vama Riječanima

damn kad imam kolokvij u 18.00, ne mogu ...
šta ste u onom hostelu tu kod mrtvog kanala?
btw, kakva predstava? :suck:

Rainmaker_Ri said:
Aaaauuu, to mi je daleko pun kurac
šta nije to druga zona? za kartu mislim ... ? :?
 
axy said:
damn kad imam kolokvij u 18.00, ne mogu ...
šta ste u onom hostelu tu kod mrtvog kanala?
btw, kakva predstava?
predstava se zove ''Kukci'' (bolja je nego što ime kaže), a nemam pojma gdje je taj hostel.
nadam se da i ako mi ne dolazite na predstavu da se vidimo, barem
 
Ivan said:
predstava se zove ''Kukci'' (bolja je nego što ime kaže), a nemam pojma gdje je taj hostel.
nadam se da i ako mi ne dolazite na predstavu da se vidimo, barem

moj broj mobitela imaš, pa se javi ... ja sam do kraja 6mj tu :suck:
 
Back
Top