Playlist-a Beograd?

Re: ...

Serbian Be@st said:
Shta mislite, ima li shanse The Legacy da bude sa AMOLAD-a ?
U principu mozhe sve, samo ne bih voleo Breeg-a nikako da sviraju ... Dosta je duga da bi zauzimala dragoceno vreme. ;)

Mislim da The Legacy nece svirati.

Usput, TROBB mi je daleko najbolji bio uzivo nego bilo koja druga stvar s novog albuma.
 
Re: ...

BoBo said:
Mislim da The Legacy nece svirati.

stvarno misliš da neće? why?

BoBo said:
Usput, TROBB mi je daleko najbolji bio uzivo nego bilo koja druga stvar s novog albuma.


Meni je TROBB genijalna stvar, kad sam ju čula prvi put (kad je bila objavljena na njihovoj stranici) samo sam si pomislila neka i ostatak albuma bude takav! lol ;)
 
Re: ...

axy said:
stvarno misliš da neće? why?

Osjecaj.

axy said:
Meni je TROBB genijalna stvar, kad sam ju čula prvi put (kad je bila objavljena na njihovoj stranici) samo sam si pomislila neka i ostatak albuma bude takav! lol ;)

Meni je bilo bas obratno. Kad sam je prvi put cuo nije mi se svidjala, ali uzivo je bila savrsena.
 
Re: ...

BoBo said:
Meni je bilo bas obratno. Kad sam je prvi put cuo nije mi se svidjala, ali uzivo je bila savrsena.

a uživo su mi sve puno bolje zvučale, šta je meni za njihove pjesme normalno lol
 
Po meni The Legacy bi trebali svirati zbog toga što je ta pjesma drugačija od ostalih (nešto u stilu Journeyman).Pjesma ima akustičnu atmosferu i mislim da je to za njih posebno zadovoljstvo kao što je bilo i na DOTR turneji kada su svirali pjesmu Journeyman.
 
*Wratchild* said:
Po meni The Legacy bi trebali svirati zbog toga što je ta pjesma drugačija od ostalih (nešto u stilu Journeyman).Pjesma ima akustičnu atmosferu i mislim da je to za njih posebno zadovoljstvo kao što je bilo i na DOTR turneji kada su svirali pjesmu Journeyman.

you're right!
 
moje mišljenje da neće svirat sa AMOLAD-a:
The Legacy
Lord Of Light
BTATS
i eventualno još jedno.
za Lord Of Light sam gotovo 100% da neće
 
BoBo said:
I ja mislim.

4 s AMOLAD
1/2 s DOD ili BNW
1 s TXF ili VXI
6 klasika
3/4 ostale

U stvarnosti su:

5 s AMLOAD
0 s DOD/BNW
0 s TXF ili VXI
7 klasika
2 ostale

Nisam previse falio. ;)
 
BoBo said:
U stvarnosti su:

5 s AMLOAD
0 s DOD/BNW
0 s TXF ili VXI
7 klasika
2 ostale

Nisam previse falio. ;)

Zašto nisam iznenađena?
Ali ovih 7 klasika mi se nikako ne sviđa ... ccc :(
 
Back
Top