OT: Slike usera!

čmarec said:
to ti mene varas s nekim likom ????????????????

pa... ovaj.... zapravo....
znaš da nisam mogla s tobom u zg.... lol lol lol

hihi blushing

@ mirko - koji ono, ja sam sve to zaboravila?
 
Dickinson's legacy said:
a di se vidi da je wasted skroz je dobro ispala jebemu :D to je tako ka pije žestoka čudesa,,, da je wasted od vina ito crnog onda bi se to VIDILO hehe deep purple po zubima i usnama ....ka taku sliku vidiš pomislis im never ever ever evre gonna drink ever again ;) do idučeg puta ka nebude fotića u blizini LOL
pa nisam ja ni reko da nije dobro ispala :wink: samo sam reko da se vidi da je namazana.sto se tice crnog vina sve to vrlo dobro znam jer ga najcesce pijem :wink:
 
Iron Domek said:
jako lijepo :wink:

..moj duboki naklon mr.D. :wink:
..znam sto te impresioniralo,hehee LOL LOL (slinis nad onom no prayer plocom,nije li,e..stari znam kako dises,hihiii :wink: )

:D
 
ewox said:
..moj duboki naklon mr.D. :wink:
..znam sto te impresioniralo,hehee LOL LOL (slinis nad onom no prayer plocom,nije li,e..stari znam kako dises,hihiii :wink: )

:D
uf kako si me procitala lady E. :wink:
impresionirala me ploca ali ne vise od tvoje pojave :wink: :D
btw imamo istu majicu (Fear Of The Dark)
 
Iron Domek said:
uf kako si me procitala lady E. :wink:
impresionirala me ploca ali ne vise od tvoje pojave :wink: :D
btw imamo istu majicu (Fear Of The Dark)

ayaaay :oops: ,hehee LOL fala ti..pa pukni i ti koju noviju(kako bi nas Cmarec rekao :wink: )usput,nema te od onih kratkih gaća kada si se u blatu valjao :wink:

..evo,ako hocete znati istinu o mojoj majici(s dugim je rukavima i bas ju volim :D )..dobila sam ju od jednog od frendova s kojim sam isla na konc.u Ljubljanu,naime,on ju je nasao (netko ju je u delirijumu skinuo i izgubio)i poklonio mi ju . .(neka se nitko ne javlja da kaze da je njegova jer je nedam,ja je oprala i sad je moja LOL :D )
 
Meni je isto dao jedan frend punker majcu od Maidena. A majca stvarno unikat. :) Nisam takvu nikad prije vidio za kupit, ni na netu gdje ima svašta. Ispred veliki crveni logo, a iza cover od Dance Of Deatha. Prvo sam mislio da nije original, ali je. Možda su se sjebali, pa pobrkali strane...jer izgleda ko da bi trebalo bit obrnuto. Ako je stvarno tako....onda ta majca nešto vrijedi :D
 
Maiden Istra said:
Meni je isto dao jedan frend punker majcu od Maidena. A majca stvarno unikat. :) Nisam takvu nikad prije vidio za kupit, ni na netu gdje ima svašta. Ispred veliki crveni logo, a iza cover od Dance Of Deatha. Prvo sam mislio da nije original, ali je. Možda su se sjebali, pa pobrkali strane...jer izgleda ko da bi trebalo bit obrnuto. Ako je stvarno tako....onda ta majca nešto vrijedi :D

Hehe,great!Punker pa ti poklonio Maiden majicu,to je neki black market a vjerovtno i origigi...Punker zna,haha!
 
Back
Top