OT: Slike usera!

čmarec said:
Je bio sam kad sam na more išo rijeka (sreo se s gulom,šteta što nismo pivo popili i tenks for the ride)pazin-labin-pula-rovinj-poreč! i to sve u tjedan dana! Ovo mi je cura povremeno kad nas obuzme c2h5oh! Btw. imam 800 slika s mora,pa girl rukni tu jednu svoju da te pronađem na mojima,mozd sam te usliko!

ma ja te se sjecam kad smo mi tek stigli u labin i zderemo odnosno pijemo ispred onog marketa i pridjes ti, mozda si trebao cigaretu ili upaljac, a medju nama je bio i jedan frend sto je inace sklon filozofiranju i onda svima mora obrazloziti svoje ideje o vegetarijanstvu, toleranciji, anti-amerika i sl. (znas sve one fore) i uhvatio on tako tebe u mashinu, a ti ga gledas wtf :? samo sam dosao po cigaretu/upaljac ili sto vec :D :D :D
e, a moju sliku imas na stranici ili dvije prije, bas iz labina na kojoj smo axy i ja :wink:
 
Girl_On_The_Edge said:
ma ja te se sjecam kad smo mi tek stigli u labin i zderemo odnosno pijemo ispred onog marketa i pridjes ti, mozda si trebao cigaretu ili upaljac, a medju nama je bio i jedan frend sto je inace sklon filozofiranju i onda svima mora obrazloziti svoje ideje o vegetarijanstvu, toleranciji, anti-amerika i sl. (znas sve one fore) i uhvatio on tako tebe u mashinu, a ti ga gledas wtf :? samo sam dosao po cigaretu/upaljac ili sto vec :D :D :D
e, a moju sliku imas na stranici ili dvije prije, bas iz labina na kojoj smo axy i ja :wink:

a kad se nismo dogovorili,. tj ja bi se bila dogovorila s njim da se svi tri nađemo ali nisam uopće znala da on tamo ide...
nego, budem stavila i onu drugu našu Marta, tamo di normalno izgledamo jer sam ju posvjetlila ;)
 
axy said:
a kad se nismo dogovorili,. tj ja bi se bila dogovorila s njim da se svi tri nađemo ali nisam uopće znala da on tamo ide...
nego, budem stavila i onu drugu našu Marta, tamo di normalno izgledamo jer sam ju posvjetlila ;)

pa ni ja pojma nisam imala, kad sam ovdje ionako stalno u prolazu, uopce nisam u toku, ljudi ako dolazite u necije krajeve naglasite to, tamo sticky stavite LOL
ok, ako kazes da smo bolje ispale onda stavi, hahhaha :D
 
evo Marta, ovu sam nešto zeznula, nije kvaliteta neka: :D
artaija2Lamparna222222.jpg


i jedna od ssubote, undhriellova cura , ja i undhriell iliti leon :cry: :cry: :cry:
vanisubotapivnica.jpg
 
ma, meni je bolja ona prije LOL , ej tek sad vidim koliko mi je kosa narasla, stavim poslije jednu sliku od jucer, imam sigurno 1 cm kose :banana: :D
 
Girl_On_The_Edge said:
ma, meni je bolja ona prije LOL , ej tek sad vidim koliko mi je kosa narasla, stavim poslije jednu sliku od jucer, imam sigurno 1 cm kose :banana: :D

buhahahha :shock: :D :evil: a jesi luda ;)
 
hello there! ke smajl, to od sreće---- ;) wow :D

nego, primjetih da imaš dave murray lookalike-a sa desne i wannabe Brucea sa lijeve hehe ;)


ovaj baš liči dave-u (da mu skineš kojih 20-tak godina) ali zadržiš današnju boju kose LMAO
 
čmarec said:
ovog dave-a znam,bio u poland prosle godine,ok lik! a mislim i da brucea znam,el to vlado vulic?
Dave je Marko iz Imotskog ak se ne varam, ovog momka sto lici na Brucea ne znam.... a bio je jos jedan, isti Harris sa 20 godina :D
 
Snake said:
Dave je Marko iz Imotskog ak se ne varam, ovog momka sto lici na Brucea ne znam.... a bio je jos jedan, isti Harris sa 20 godina :D

ok, ja dofuram našeg Adriana, još nam samo janick i nicko fale ;)
 
Back
Top