OT: Slike usera!

Gul_Ranek said:
Vidio sam danas kod Booke ovu curu sa Axyjine slike. Izgleda bolje uzivo nego na slici. Cura, ne Axy. :D

LOL LOL LOL
ranko, ranko
da nagovorim aksi da ju dovuče na predstavu? :D
 
Ivan said:
hm?
netko to radi za forum? LOL

mogu na prste jedne ruke izbrojat cure koje to NE rade (uključujući sebe LOL). Za ovaj forum nemam pojma jer neznam cure tolko dobro ;) A i samo Martu, Mariju i Evu sam vidjela uživo ;)

čmarec --> magarac najebo si!!!! LOL (ali bilo je i gorih pa ću ti probably oprostit)
 
axy said:
mogu na prste jedne ruke izbrojat cure koje to NE rade (uključujući sebe LOL). Za ovaj forum nemam pojma jer neznam cure tolko dobro ;) A i samo Martu, Mariju i Evu sam vidjela uživo ;)

čmarec --> magarac najebo si!!!! LOL (ali bilo je i gorih pa ću ti probably oprostit)
hehehe nebi mene Isusov fotošop moga spasit hehe pa to i ne radin ,,, tako je kako je i jebiga ;)
 
Dickinson's legacy said:
e a di je onaj foto sešn šta je triba bit u jurasovin tangama? kao bija je naša neku curu? šta je bilo s tin na kraju LOL

odbiO je :D LOL

hint: trebao se slikati dečko, a ne cura ;)
 
Dickinson's legacy said:
e a di je onaj foto sešn šta je triba bit u jurasovin tangama? kao bija je naša neku curu? šta je bilo s tin na kraju LOL

e to sam ja predložio na maidencroatia forumu, i baš sam se ponadao da će se javit neka mlada dama i na kraju ništa :(

LOL LOL LOL
 
*Urchin* said:
e to sam ja predložio na maidencroatia forumu, i baš sam se ponadao da će se javit neka mlada dama i na kraju ništa :(

LOL LOL LOL

hm .. a ja mislila da ćeš to ti odradit... :D
 
*Urchin* said:
e to sam ja predložio na maidencroatia forumu, i baš sam se ponadao da će se javit neka mlada dama i na kraju ništa :(

LOL LOL LOL

pa nije li se stipe sam slikao u nekim gaćama?
 
al reka je da je naša neku curu koja se želi slikat i opet od toga ništa ,,, zašto me to ne čudi hehehe
joj Axy dear sva sriča da tis e neda tražit link hehehe
 
l_7995d6e6a12a522b5c6f29072e866ae1.jpg


jedna slikica sa gaže :)
 
Dickinson's legacy said:
hahahaa yeah right LOL I'm ugly bastard ,,u have here pics of girls that r a lot more atractive than me LOL
ma samo si zabrijala :wink:
btw ljepota je subjektivan pojam :wink:
aj postaj sliku 8)
 
Back
Top