OT: saxon koncert

wildest dreams

New Member
Možda ste čuli za grupu saxon, možda niste al uglavnom oni koji jesu pročitala sam na službenoj stranici da 25.4.2007 dolaze u zagreb, i piše da je potvrđeno. Znam da ovo nije mjesto za saxone al samo da znate.
 
Scream for me said:
ide se naravno , i na to i na grave digger , ipak su to heavy metal institucije :)

A bokte, Grave Diggeru je i predgrupa Sabaton. Onaj ko nije poslusa, ne zna sta propusta.
 
upravo tako...kad ja čujem excalibur ili pendragon live...mislim da će mi se krv u žilama smrznut , nadam se da će saxoni svirat neke stvarčice '84-'88 a i ako ne bit će JEBENOOO
 
wildest dreams said:
Možda ste čuli za grupu saxon, možda niste

Svi stariji fanovi znadu. :)

wildest dreams said:
Znam da ovo nije mjesto za saxone al samo da znate.

Ovdje se prica o svemu i svacemu tako da nije problem ako se prica i o dijelu necega cega su i <aideni bili dio pocetkom 80ih u UK.
 
I Saxon su legende u razini Iron Maidena,mada su ih zakočile svađe unutar benda tako da postoje dvije verzije Saxona.Oboje nastupaju.Koji će svirati u Zagrebu? Idite gledati onaj bend u kojem pjeva Biff Byford i nećete požaliti,i usput se vežite ,bit će žestoko!!!!!
 
Gledao sam u Puli drugu postavu Saxona sa dva original člana ,sa nekim smiješnim pjevačem........SRAMOTNO . Nadam se da više ne postoje....
 
Naravno da se ide!!! A i to ce mi bit prvi koncert svjetske grupe. Jebiga, metal slusan tek godinu dana.

Jel zna neko mozda malo vise informacija o koncertu kao predgrupe ili cijena karte (mada me nije ni briga, iden i ako je karta 1000 kn).
 
predgrupa je fantastični MASTERPLAN , cijena karte još nije poznata , boogaloo 25.04. je sve zasad :wink:
 
wrathchild1990 said:
Naravno da se ide!!! A i to ce mi bit prvi koncert svjetske grupe. Jebiga, metal slusan tek godinu dana.

Jel zna neko mozda malo vise informacija o koncertu kao predgrupe ili cijena karte (mada me nije ni briga, iden i ako je karta 1000 kn).

1000 :? LOL
 
e na to cu ic pa da neznam ti kaj radila za upad!
Dobra mi je grupa, ali ide mi se vise na koncert reda radi. Brijem da ce bit prejebeno
 
arijana1807 said:
e na to cu ic pa da neznam ti kaj radila za upad!
Dobra mi je grupa, ali ide mi se vise na koncert reda radi. Brijem da ce bit prejebeno
ja bit cu poznata, jer bit cu vidjena...... :D
 
arijana1807 said:
e na to cu ic pa da neznam ti kaj radila za upad!
Dobra mi je grupa, ali ide mi se vise na koncert reda radi. Brijem da ce bit prejebeno

Molim? Šta? Kako?

Kako misliš reda radi? Pa ides valjda na koncert grupe jer ti je dobra grupa, a ne da budes viđena!
 
Back
Top