OT: saxon koncert

wrathchild1990 said:
Ma saxon, kralju!

Puno su bolji od GD-a i bit će bolja atmosfera.

Vjerojatno idem na oba jer mi je frendu rodzendan 29.01, pa je reko da ce slavit na GD i da ce mi platit upad... :banana:
 
Rainmaker_RI said:
Vjerojatno idem na oba jer mi je frendu rodzendan 29.01, pa je reko da ce slavit na GD i da ce mi platit upad... :banana:

a i ja bi takvog frenda! :x :cry:

A therion?
 
Ma Therion je pilana. Iso bi 1.2. radi Grave Diggera i Sabatona (istina, jako su dobri). Al Saxonu je predugrupa Masterplan koji su isto odlicni.
 
ispravak netočnog navoda :wink: kusch je otišao , novi bubnjar je mike terrana a novi pjevač Mike DiMeo (ex-Riot)
 
Ma previše je tih koncerata (treba para za sve to), ali na saxsone moram ici jer sam ih propustio dva puta, jednom sam isao na purple pa nisam imao para za njih slijedeci vikend, a drugi pud sam bio na mortiisu i susperiji dan prije pa sam drugi dan samo gledao kako unose opremu i slazu stage (neznam gdje mi je bila pamet).
 
hvala,screamy,ja sam malo u zaostatku s informacijama..od masterplana imam prvi album koji je fenomenalan..ostalo nisam cuo
 
wrathchild1990 said:
Ma Therion je pilana. Iso bi 1.2. radi Grave Diggera i Sabatona (istina, jako su dobri). Al Saxonu je predugrupa Masterplan koji su isto odlicni.
koliko je karta za therion?
može se dogodit da idem na taj koncert, ali tak mi se ne ide.
 
Ma daj otvorite temu u vezi tog koncerta pa tamo raspravljajte o tome (ako već ne postoji). Ode pričamo o Saxonu.

Jel se zna još kad bi se mogle počet prodavat karte?
 
Back
Top