OT: R.I.P.

Malo ste fulali temu. Ikona ili ne čovjek je "lord of morons". To što je mrtav je druga priča. Kao što je nekome Steve ikona, vrhovna, primordijalna i iskonska, i štatigajaznam, tako je nekome i Jon i hrpa drugih mogu biti ikone.
 
onda se ja ovim putem ispričavam Pakaau ako sam ga uvrijedio nekim postom ili umanjio njegovog idola :wink:
 
likvor said:
Malo ste fulali temu. Ikona ili ne ?ovjek je "lord of morons". To ?to je mrtav je druga pri?a. Kao ?to je nekome Steve ikona, vrhovna, primordijalna i iskonska, i ?tatigajaznam, tako je nekome i Jon i hrpa drugih mogu biti ikone.

Donekle se slazem, ali ne moze bilo tko biti ikona. Ikone mogu biti samo oni ljudi koji su unaprijedili glazbu, u ovom slucaju metal. Ne moze naprimjer ikona biti Drazen iz Vege ili tako nesto jer on nije napravio nista inovativno za metal. Jon je sa Dissectionom izdao jedan od najboljih black-death albuma svih vremena koji je postao jebeni klasik...

P.S. da se razumijemo, ja smatram da su Steve i Bruce ikone metala... Samo toliko, da me ne bi razapeli na :cross:
 
Scream for me said:
onda se ja ovim putem ispri?avam Pakaau ako sam ga uvrijedio nekim postom ili umanjio njegovog idola :wink:

Ma daj covjece, sta ti je... :) Ovo je samo jedna tipicna forumska rasprava (svadja :) ). Da nema ovoga, forumi ne bi imali smisla
 
Pakaa said:
Ma daj covjece, sta ti je... :) Ovo je samo jedna tipicna forumska rasprava (svadja :) ). Da nema ovoga, forumi ne bi imali smisla

naravno , sve 5. samo nisam htio da se misli da sam zatupljena svinja LOL :wink: :edmetal: :metal: :headbang:
 
@pakaa
Ikone su uvijek bile i uvijek će biti subjektivna titula. Jon je možda ikona black metala nekome. Meni nije. Nije samo on zaslužan za storm of the lights bane.
S njim u bandu su bili i drugi glazbenici koji su s svojim stilom dali taj prepoznatljivi stih. dissection kao band je jedna od ikona bm-a a o čovjeku se ionako nezna previše, a i ono što sam vidio od "biografije" za taj band je sve na temelju rekal kazala od fanova.
 
@sfm

Niste se vrijeđali već ste malo glasnije razgovarali :D. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i pravo da ga dovoljno glasno kaže :wink:
 
ja iskreno iz dubine srca ne volim ni black, ni death, a ni melodic death metal.
po tome da se gleda samo više bi mi stalo do nekog pjevača narodnjaka nego do ovoga, žalio sam ga samo zbog toga što je čovjek pokleknuo pred svojim križem i mir.

a da se slučajno (ne baj Bože9 dogodi da takvo što učini netko iz maidena, ma možda samo rod ja bi plakao 3 tjedna sigurno i bio u depri i to teškoj, a za ovog lika...
 
Ivan said:
ja iskreno iz dubine srca ne volim ni black, ni death, a ni melodic death metal.
po tome da se gleda samo više bi mi stalo do nekog pjevača narodnjaka nego do ovoga, žalio sam ga samo zbog toga što je čovjek pokleknuo pred svojim križem i mir.

a da se slučajno (ne baj Bože9 dogodi da takvo što učini netko iz maidena, ma možda samo rod ja bi plakao 3 tjedna sigurno i bio u depri i to teškoj, a za ovog lika...

pssst!

on topic.
Iskreno, više mi je žao tebe Pakaa nego Jona. Tj. toga što si ti tužan. Nemoj ovo shvatit kao napad niti na sebe niti na Jona, ali meni jednostavno nije jasno kako možeš žalit nekog tko si je svjesno oduzeo život? Očito nije ni njega bilo briga kako će to utjecati na ljude oko njga, pa u krajnjem slučaju i fanove. S njegove je strane to jako sebično.

A što se tiče Brucea ili Maidena općenito ... da itko od njih počini samoubojstvo, ne da bi bila tužna nego to ne mogu riječima opisat ali ne bi razmišljala ništa drukčije nego za Jona. Počinio to Bruce (ne daj bože) ili Jon, sebično je i zato mi se gadi. I iskreno da ti kažem, pitala bi se kakvog sam to čovjeka cijenila sve ove godine. :cry:
 
axy said:
Počinio to Bruce (ne daj bože) ili Jon, sebično je i zato mi se gadi. I iskreno da ti kažem, pitala bi se kakvog sam to čovjeka cijenila sve ove godine. :cry:
ja ne bi

nisam objektivan i žalio bi ga jako
 
Only the good die young
All the evil seem to live forever...


Zasto svi dobri glazbenici moraju umrijeti mladi???
 
Pakaa said:
Only the good die young
All the evil seem to live forever...


Zasto svi dobri glazbenici moraju umrijeti mladi???

sad dolazim u konflikt samam sa sobom ali ipak ću napisati... Adrian, Steve, Janick,Dave, Nicko i Bruce su još uvijek živi ;)
 
axy said:
sad dolazim u konflikt samam sa sobom ali ipak ću napisati... Adrian, Steve, Janick,Dave, Nicko i Bruce su još uvijek živi ;)

da, i dennis i clive, blaze i paul, a i fest ljudi iz maidena koji us ex-članovi prije prvog albuma
 
axy said:
sad dolazim u konflikt samam sa sobom ali ipak ?u napisati... Adrian, Steve, Janick,Dave, Nicko i Bruce su jo? uvijek ?ivi ;)

Jesu oni, ali vidi ovih:
Cliff Burton (svaka cast svim basistima na svijetu, ali ce za mene on ostati najveci...)
Paul Baloff
Bon Scott
Chuck Schuldiner
Ingo Schwitenberg
...ne mogu se vise sjetiti...
 
JOHN BONHAM - najveći bubnjar ikad , bubnjar najveće rock grupe ikad IMO

R.I.P. legendo , pokoj ti duši , bio si i ostao najveći :cry: :cry:
 
Scream for me said:
JOHN BONHAM - najve?i bubnjar ikad , bubnjar najve?e rock grupe ikad IMO

R.I.P. legendo , pokoj ti du?i , bio si i ostao najve?i :cry: :cry:

U pravu si. Ja sam gore pisao samo metal clanove (ajde, Bon Scott je iznimka)... Ima puuuno rock izvodjaca koji mi nazalost fale.

Jimi Hendrix - bog gitare, najveci gitarist ikad. Amen!
John Lennon - leader benda s kojim sam usao u svijet glazbe
George Harrison - takodjer clan Beatlesa
Johnny Cash - man in black. RIP
Phil Lynott - ...there's a whiskey in the jar'o...
Ronnie Van Zant - juznjacka legenda, tvorac besmrtne himne Sweet Home Alabama

...i nazalost, jos mnogi drugi...
 
da , stvarno mi je žao puno ljudi , strašno...ali tako to biva u životu , svaki cijet vene , neki prije neki kasnije , neki rukom prirode a neki rukom čovjeka(sebe)
 
Back
Top