OT: R.I.P.

Pakaa

Member
Nedavno je svijet napustila jos jedna ikona metala. Osnivac, pjevac i gitarist legendarnog Dissectiona, Jon Nödtveidt, je pocinio samoubojstvo. Time je djelovanje Dissectiona zauvijek ugaseno.

Rest in peace. :cry: :cry: :cry:

Now playing: Dissection - Where Dead Angels Lie
 
to je ovaj čovjek
dissection_jon.jpg


sorry ali prije ovoga nisam čuo za njega :(
ali žao mi je čovjeka :(
 
Bio je u zatvoru dugo vremena jer je ubio nekoga pedera. Sa Dissectionom je izdao dva kultna albuma '93 i '95 godine, a prosle godine, kad je izasao iz zatvora je izdao novi, Reinkaos.

Ubio se jer je smatrao da je napravio sve sta je u svom zivotu mogao napraviti. Nista drugo nego jos jednom RIP :cry:

Now Playing: Dissection - Starless Aeon
 
Lik je bio kreten!Strašan band i odlične stvari!
I deklariranom sotonjari R.I.P!??!??!??!?Ironično zar ne?
Imao je(dissection) remekdjela blackmetala i odličnu atmosferu.
 
Ivan said:
ja ne volim sotoniste, sorry ali to mi je smiješno
volio ili ne volio bilo koju vjeru, čovjek je izvršio ritualno samoubojstvo. sada vjeru nastarnu zašto žaliti čovjeka koji se ubio?vjerojatno je to i htio!
 
likvor said:
volio ili ne volio bilo koju vjeru, čovjek je izvršio ritualno samoubojstvo. sada vjeru nastarnu zašto žaliti čovjeka koji se ubio?vjerojatno je to i htio!
ma ok, žalim ga jer tko zna kako je tom čovjeku bilo teško. :(
ali ovo za sotonizam evo jednog lijepog adrianovog citata:

“People see our logo and think we’re blood-drinking Devil worshippers. Which we are, of course.” – Adrian Smith
 
Ma dobro, ako ga netko oće žaliti neka ga žali. Meni je svejedno, jedino kao što rekoh je Dissection svijetla točka.
 
ne žalim ga uopće...ne žalim nikog tko sam sebi oduzme život

kao što je likvor rekao, tko oće nek ga žali

on nije ikona metala niti u snu , on ne može stat u istu rečenicu sa Steveom , ma bježi brate...danas se od svakog rade ikone :|

za mene je samo jedan čovjek ikona metala u pravom smislu te riječi
 
Scream for me said:
ne žalim ga uopće...ne žalim nikog tko sam sebi oduzme život

kao što je likvor rekao, tko oće nek ga žali

on nije ikona metala niti u snu , on ne može stat u istu rečenicu sa Steveom , ma bježi brate...danas se od svakog rade ikone :|

za mene je samo jedan čovjek ikona metala u pravom smislu te riječi

ja ne znam kakav je kao glazbenik, ali sumnjam da bi mi se svidio
žalim ga samo zato što je čovjek.
isto kao i cobaine-a ili 2 paca (on je ubijen) ali ništa posebno sad da ću bit zbog toga depresivan, ili nešto čovjek mi nije ništa značio u životu
 
ja ih ne žalim niti u jednom niti u drugom smislu , oprostite mi fanovi ali tako je.
ne žalim čovjeka koji iz svoje gluposti sam sebi ide oduzet život kojeg si nije niti sam dao.
evidentno se radilo o poremećenom čovjeku kojemu je trebala pomoć ali ju nije dobio na vrijeme, jebiga sad , za cobaineai ostale me zaboli čošak iskreno.
uopće mi nije stalo do smrti tih napuhanih i razvikanih buntovnih rock
zvjezdica.
samoubojstvo je čisti bunt
 
Scream for me said:
ne ?alim ga uop?e...ne ?alim nikog tko sam sebi oduzme ?ivot

kao ?to je likvor rekao, tko o?e nek ga ?ali

on nije ikona metala niti u snu , on ne mo?e stat u istu re?enicu sa Steveom , ma bje?i brate...danas se od svakog rade ikone :|

za mene je samo jedan ?ovjek ikona metala u pravom smislu te rije?i

On JE ikona metala, kao i mnogi drugi ljudi u metalu. Svidjalo ti se to ili ne. A sto se tice toga da je samo jedan covjek ikona metala u pravom smislu, to bi trebao biti Tony Iommi, covjek, BOG, od kojega je sve to zapocelo. Ikone su i James Hetfield, Kai Hansen, Euronymous, Joey DeMaio, Rob Halford, Tom G. Warrior, Quorthon i mnogi drugi, svidjalo se to kome ili ne... :x
 
Scream for me said:
...uopce mi nije stalo do smrti tih napuhanih i razvikanih buntovnih rock zvjezdica...

A da Dickinson napravi samoubojstvo, bi li te onda bilo briga? Na neki nacin je i on "razvikana rock zvijezda", nista manja od Cobaina.
 
meni nisu ikone , svatko ikone reda po vlastitom ukusu i po tome kako i kolko su oni utjecali na njega , za mene dotični nije ikona i amen jer nije napravio ništa vrijedno nekakvog divljenja i njegov utjecaj je nezamjetan u odnosu na Harrisa i ove koje si ti nabrojao stoga mi je uopće glupo govorit o tome.
ja se ispričavam ako sam te uvrijedio sa svojim postom ili nekog fana ovog benda ali jednostavno , to je moje razmišljanje i ne odstupam od njega pa niti kad je u pitanju pokojni čovjek.
tony iommi je ikona jer jeutjecao na 1019092892839 gitarista i 129809238901823 bendova kao james i steve ali ne vjerujem da se dotičlni može u istu kategoriju ubacit.
ikonu neke muzike formira vlastiti ukus i utjecaj te osobe na muziku u kojoj je djelovao
 
Pakaa said:
A da Dickinson napravi samoubojstvo, bi li te onda bilo briga? Na neki nacin je i on "razvikana rock zvijezda", nista manja od Cobaina.

:|
ako je bruce razvikan onda stvarno ne znam što nije razvikano...
a šta se tiče njegovog samoubojstva mislim da je to ipak znanstvena fantastika jer čovjek ima mozga i shvaća da ima puno razloga za životom
 
Scream for me said:
:|
ako je bruce razvikan onda stvarno ne znam ?to nije razvikano...
a ?ta se ti?e njegovog samoubojstva mislim da je to ipak znanstvena fantastika jer ?ovjek ima mozga i shva?a da ima puno razloga za ?ivotom

Ma to sam za samoubojstvo rekao teoretski, kao primjer. I ja mislim da za brucea zna svako malo dijete i svaka zenska sta slusa techno. Bar je tako u mene ovdje. "sta slusas te gluposti, slusaj maidene, bruce ima bolji glas od svih, on je operni pjevac..." i takva sranja, svaka jebena curica od 10-12 godina zna za njega...
 
zato što je dickinson apsolutno zavrijedio poštovanje i ne klanja mu se bez razloga svaki metal vokal 80ih i nadalje , čovjek je za mene "Glas Heavy Metala".
njegovu popularnost je odredio bend a ne on sam
 
Back
Top