OT: Politika

BoBo said:
Baš htjedoh komentirati kako mi s ovom temom danas razbijaš monotoniju progamiranje/nogomet (Roma-Inter). :D
ajd bar nešto produktivno da izađe od ovoga. :wink:
 
Moram nešto rješiti pa ću kasnije nastaviti, a i ručak će brzo. Treba mi energije. :)
 
likvor said:
Recimo pršut od Dalmesa je mrvicu skuplji a neusporedivo kvalitetniji od bilo kojeg proizvođača pršuta u Hrvatskoj.

Očigledno nije probao drniški pršut.... ne znam kako se ono zove firma, a posedarski da ne spominjem (firma se zove jednostavno "Posedarski pršut" i na glasu je kao najbolji pršut u Europi).
 
Maiden croatia said:
Očigledno nije probao drniški pršut.... ne znam kako se ono zove firma, a posedarski da ne spominjem (firma se zove jednostavno "Posedarski pršut" i na glasu je kao najbolji pršut u Europi).
Očigledno jesam i očigledno mogu tvrditi da sam jeo i boljih(i to ne samo po mom neškolovanom mišljenju nego i po mišljenju kompetentnih ljudi).
Postoji jedna razlika koju ti očigledno ne vidiš u ovoj temi a ta je a pričamo o proizvodima koje si svatko može priuštiti. Delikatesne pršute(kao ni ostale delikatesne proizvode) ne može svatko ni nabaviti ni kupiti(cijena i ponuda). Dapače ako ćemo po tvojoj logici, onda sam jeo suhomesnate proizvode koji se jedino mogu usporediti s nirvanom(i pršute, šunke, kulene, kobase......you name it). Od svakome-dostupnih-namirnica Dalmeso proizvodi jedne od najboljih pršuta koji se mogu kupiti za koliko-toliko pristupačnu cijenu po kg(140-160 kuna po kg). Dapače i pobrao je relativno puno nagrada po Hrvatskoj. Inače prave stvari se ne kupuju već se dobivaju jer pravi meštri za suhomesnate proizvode ne rade ni u jednoj firmi(toga je bilo prije,ex-yu, sada se moraju poštivati standardi) već je to obična raja.(jebagavrag sada mi se jede nešto od toga :slin: :slin:)
 
Back
Top