OT: ovisan o heavy-metalu

xin

Member
Dok su neki ovisni o radu ili cigaretama, Roger Tullgren ovisan je o heavy-metalu. Tako glasi službena dijagnoza njegovog poremećaja, na račun kojeg je dobio niz povlastica na poslu.


Šveđanin Roger Tullgren je metal-junkie. Naime, njegova ljubav (sada već ovisnost) o metal-glazbi potpuno je obuzela njegov život. Ovaj rijedak poremećaj ima čak i svoje stručno ime, naime osoba ovisna o slušanju glazbe zove se "moshaholic".

Ostarjeli roker je samo ove godine bio na gotovo 300 gaža, što se odrazilo i na njegov svakodnevni posao.

No razuzdanog starca nije dočekao otkaz, već je dobio kompenzaciju s beneficijima jer mu je dijagnosticiran hendikep.

''S obzirom da heavy-metal tako snažno utječe na sve aspekte njegovog života, služba za zapošljavanje odlučila je pokrivati pola njegove plaće. A kako bi mu na radnom mjestu bilo ugodnije, dobio je i posebno odobrenje za slušanje glasne glazbe.


:D :D :D
 
LOL

Vec vidim neke nase sugradjane koji ce se vaditi na opsjednutost turbo folkom.
 
BoBo said:
LOL

Vec vidim neke nase sugradjane koji ce se vaditi na opsjednutost turbo folkom.

BoBo pogađaš u srž LOL

dobro mare kaže, mogli bi tako nama olakšat :D da ne bižin na wc u školi slušat tyranny of souls kad me uvati kriza :wink: LOL LOL
 
dickinsonica said:
BoBo pogađaš u srž LOL

dobro mare kaže, mogli bi tako nama olakšat :D da ne bižin na wc u školi slušat tyranny of souls kad me uvati kriza :wink: LOL LOL
pa po tome bi ja stalno išao na wc (ne mislim zbog TOS)
imaš zato neke predmete pod kojima se može slušat
 
Dickinson's legacy said:
LOL LOL LOL


prepravljat moju rečenicu u gramatički netočnu LOL LOL LOL
daj molim te :? :D LOL
najgore je što je to toliko glupo da postaje smiješno
 
A j.. vas ta gramatika. Pa ovo je forum! Nismo u školi! A što se ove teme tiče, stari ima sreće da živi u Švedskoj, zemlji metala, jer da živi u lijepoj našoj već bi se danima protezao kroz medije i svi bi ga smatrali čudakom. To je kod njih normalno.
 
Maiden Istra said:
A j.. vas ta gramatika. Pa ovo je forum! Nismo u školi! A što se ove teme tiče, stari ima sreće da živi u Švedskoj, zemlji metala, jer da živi u lijepoj našoj već bi se danima protezao kroz medije i svi bi ga smatrali čudakom. To je kod njih normalno.
Svaka čast hihi :) ma švedi su legende :) oni imaju svoja pravila i boli ih briga :)
a ivane glupo ti je jer nisi svatija,,, but nevermind
 
Dickinson's legacy said:
Svaka čast hihi :) ma švedi su legende :) oni imaju svoja pravila i boli ih briga :)
a ivane glupo ti je jer nisi svatija,,, but nevermind

glupo mi je zato što jesam shvatio :wink:
nažalost, ali to je u tvom stilu
 
fake it till u make it ;) da si svatija nebi ti bilo "ispravljanje moje rečenice u gramatički netočnu" al nema veze ti zajebanciju nikad nečeš svatit bila ona i od nekog pametnijeg od mene
 
Dickinson's legacy said:
fake it till u make it ;) da si svatija nebi ti bilo "ispravljanje moje rečenice u gramatički netočnu" al nema veze ti zajebanciju nikad nečeš svatit bila ona i od nekog pametnijeg od mene
shvatio sam, i bilo mi je glupo stavljat neki smajl o tome kako nije smiješno ili nešto, pa sam rekao sam za gramatičku nepravilnost
 
Back
Top