OT: Maiden-world pub

axy said:
sladoled od ŠPARUGA??? BLJAK :roll: :shock:

:shock: AhA!!A da ga probaš rekla bi MMMmmmmm... :wink: :p

btw..zaboravila sam i na èaj koji si sada idem skuhati.... :D jao jao kako volim èaj... :p
 
ewox said:
:shock: AhA!!A da ga probaš rekla bi MMMmmmmm... :wink: :p

btw..zaboravila sam i na èaj koji si sada idem skuhati.... :D jao jao kako volim èaj... :p

ne bokte taj sladoled mora da izgleda ko bljuvotina ups ups ups
 
axy said:
ne bokte taj sladoled mora da izgleda ko bljuvotina ups ups ups

LOL a èuj ,meni je piva imala okus bljuvotine kada sam je prvi puta probala a sada je znam toliko popiti da je nakon nje bljuvotina oko mene!!! LOL LOL LOL

:wink: zar ti sumnjaš u vrhunske kulinare? LOL LOL LOL
 
ewox said:
LOL a èuj ,meni je piva imala okus bljuvotine kada sam je prvi puta probala a sada je znam toliko popiti da je nakon nje bljuvotina oko mene!!! LOL LOL LOL

:wink: zar ti sumnjaš u vrhunske kulinare? LOL LOL LOL

YOU BLASPHEMER! PIVA JE AAAAAAA one of things i'm not giving up willingly
èak mi je i doktor rekao da ne bi smjela pit pivu jer da ono loše ujteèe na zglobove... ccc... yeah righ :suck:

GUINESS-1.gif

bukijevodgovornatodiemovan.jpg

thbeer.jpg

thbeer-1.gif


p.s. ja nevolim ni tartufe, a istrijonka sam ;) lol
 
Da!!!!!!!
Sada kad sam single again, mogu se u potpunosti posvetit svojoj najveæoj ljubavi... PIVI !!!!

ALL WORSHIP BEER ;)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ajme eva bila sam u subotu i nedjelju u Delnicama, zaljubih se u zelene brežuljke u Ravnoj Gori ;)
Vedran (Minigun) ima kikes sobu i kikes brata ;)
A ful su mi super ekipica ;) Svi onako zajedno svaki dan ;) jeee
ja bi tamo išla najraðe ;) a ne tu na ovoj asfaltiranoj rijeci :shock: :roll:
 
axy said:
Da!!!!!!!
Sada kad sam single again, mogu se u potpunosti posvetit svojoj najveæoj ljubavi... PIVI !!!!

ALL WORSHIP BEER ;)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ajme eva bila sam u subotu i nedjelju u Delnicama, zaljubih se u zelene brežuljke u Ravnoj Gori ;)
Vedran (Minigun) ima kikes sobu i kikes brata ;)
A ful su mi super ekipica ;) Svi onako zajedno svaki dan ;) jeee
ja bi tamo išla najraðe ;) a ne tu na ovoj asfaltiranoj rijeci :shock: :roll:

Ajme ajme dušo ,nisi mi još rekla za ovo prvo,you are flying again like a queen of the sky 8) hmmm i mean ...beer :D LOL LOL

Yep,i meni je aweeeesomee u Kotaru,lijepo je i sada po ljeti otiæi do onog jezerca Lokve onako malo na izletiæ sa bikeovima,ponjeti šator,okupati se u jezeru i štogod još....
A divno je i po zimi ,posebice kada je sve onako bijelo i snježno :p
Slièno kao ovdje kod mene u bregima :D
Hm,Vedranov brat ,paaa...well,why don't you do something? LOL :wink:
 
Lokvarkso jezero je zakon.. ko klinci svaki dan sa biciklima išli iz DE tamo i onda onako sav umoran od pedaliranja doðeš i baciš se u jezero LOL jebenica!!! sad s autima idemo, konjine stare LOL
 
Jest,predivno je tamo,ja i deèko skoro svaki put kada idemo kod mene u Rv ili kada se vraèamo uvijek svratimo tamo makar malo .Koliko sam uspjela skužiti ima tamo nekih ruta za bike a to mi se jaaako sviða (vidjela sam na onoj karti) a može se i kampirati pa planiramo sada za koj tjedan malo sa društvancem...Ima da ti se javim kada doðem da ispeèemo skupa kobasice :D i da ti pokažem svoj bike :wink: kojeg ne trebaš pedalirati 8) 8)
 
Hehehe,vidite ovo na dnu...Oglasi za smještaj ,odmor u Lokvama !!!To bi mi dooobro došlo!!! :D LOL :wink:
 
Back
Top