OT: Maiden-world pub

da da, sjeæam se te za Alanis. Pa se stalno vozila u nekom autu, crnu ili tamnosmeðu kosu je imala
 
axy said:
da da, sjeæam se te za Alanis. Pa se stalno vozila u nekom autu, crnu ili tamnosmeðu kosu je imala
haha da da da ;) to e to bilo ;) al ovi su nju snimali dan prije i meni dodju prije nego su sobu vidili kao zenska ima auto sve u alanis stilu,, na kraju joj je bija samo znakic am LOL na njemu i jos su ovi poludili ka su ljudi komentirali da vise ja licin na Alanis nego ona ;)
je auto i unda su se nasli s nekima pa su ili nesto tamo i pricali ja san taj dio izbjegla,, gasite kamere eo prsuta i sira ne idjen ja u nikakve restorane ;)
al je bilo prejebeno ka su dosli u stan i ja ih uvedem u sobu od cimerice a totalno smo razlicite bile kad ono tamo plisane igracke sve u plavo girlie sredjeno ,,, "hm lipo al mi smo se nadali posto tako volis Maidene da i u sobi ima nesto hm zanimljivo,,, " ajme one razocarane face hihi priceless ;) bila je skroz dobra zajebancija s njima,, u biti mi ta cura zna brata i znala je o meni dosta toga pa je bilo nekako lako sve to al je bilo i cenzura masu
"maideni su cesto nazivani sotonistima,, sta mislis o tome" ma to govore IDIOTI koji nemaju pojma,,, LOL cenzuuuuuura
 
maiden

nadam se da se axy i ostale nase prijateljice ne ljute na mene zbog mog pitanja..bila je to zajebancija..samo me zanimalo dali vam je privlacan fizicki..
:oops: :oops: eto crvenim se ako je ijedna od vas to drukcije protimacila
 
nema razloga za rumenilo Mirko not at all ;)
samo mene privlaci humor i mozak a ne izgled tliko :) i stav nekako ,, neznan ;) i onda mi je ono sto predtavlja lipo a ne hm meso u know :)
 
Dickinson's legacy said:
nema razloga za rumenilo Mirko not at all ;)
samo mene privlaci humor i mozak a ne izgled tliko :) i stav nekako ,, neznan ;) i onda mi je ono sto predtavlja lipo a ne hm meso u know :)

je je,it's all in your head! :) slažem se Mare,živa istina...
...iako sam ja ipak maaalo drugaèije doživljavala Brucea u pubertetu..dok sam još u srednju išla i to mi nije bed priznati! :evil:
...no stoji da me to nije privuklo at all,još me puuuno ranije privukla glazba,dok sam ih još samo èula a ne i vidjela... :)
 
hehe pa da vise ono sta ima za rec nego kako izgleda ;) ionako lipota je prolazna ;) i ono sta je meni lipo ne mora bit i drugima ;)
hehehe meni su oni bili prejebeni sta se muzike tice al ka san gleala koncert bili su mi simpaticni al niko nesto preeeelip dok ih nisan zavolila ko budala Brucea posebno ;) hehe kko mi je sve to cudno bilo prvi put ka san live after death gleala i spotove ;) kako su obuceni i sta taj HArris uvik mumlja rici pisama dok svira to mi ej bilo bas sisno vidit ;) nije bila ljubav na prvi pogled like woooooooow vidi pjevaca bas jebeno izgleda sa cu ja to slusat,, daleko od toga ;)
 
Dickinson's legacy said:
hehe pa da vise ono sta ima za rec nego kako izgleda ;) ionako lipota je prolazna ;) i ono sta je meni lipo ne mora bit i drugima ;)
hehehe meni su oni bili prejebeni sta se muzike tice al ka san gleala koncert bili su mi simpaticni al niko nesto preeeelip dok ih nisan zavolila ko budala Brucea posebno ;) hehe kko mi je sve to cudno bilo prvi put ka san live after death gleala i spotove ;) kako su obuceni i sta taj HArris uvik mumlja rici pisama dok svira to mi ej bilo bas sisno vidit ;) nije bila ljubav na prvi pogled like woooooooow vidi pjevaca bas jebeno izgleda sa cu ja to slusat,, daleko od toga ;)

eeee,baš tako! :D
npr.moja ti mater voli njihovu glazbu i strašno ih cijeni ali stoji èinjenica da su joj izgledom svi èlanovi užasno neprivlaèni :eek: i jednostavno ih tako doživljava i moj èaèa kaže,radije æu ih slušati nego gledati!
A ja kada nekoga zavolim kako bog zapovjeda onda je to to i onda volim i obožavam i jednostavno to mi je oltar i najljepše na svijetu i nepuštam :wink:
LOL
 
hehe meni ako je neko drag unda nema toga ne zelin ga gleat,, cak mi je bowie ko ziggy bija zakon iako make up nevolin pogotovo ne u toj mjeri ;) LOL al je legenda ;) a ako mi se necije ponasanje ne svidja unda take bas i ne slusan,,, moraju bi LJUDI da bi ih zavolila nekako :)
 
8) kakogod,javi se da znam raèunati jer sam ti u debelom poslu :D
...vidiš do kakvih sitnih sati radim... :)
 
ewox said:
8) kakogod,javi se da znam raèunati jer sam ti u debelom poslu :D
...vidiš do kakvih sitnih sati radim... :)
moze ja cu ti javit kad se dogovorim s bratom kad cu doc pa ti ako u tome periodu hehe budes imala slobodnog vrimena samo javi ;) :)
 
Halooo everyone, da vas svih pozdravim jerbo me dugo nije bilo ;)
Nadam se da ste mi svi ok, živi, zdravi i muzikalni ;) hihii :banana:
 
axy said:
Halooo everyone, da vas svih pozdravim jerbo me dugo nije bilo ;)
Nadam se da ste mi svi ok, živi, zdravi i muzikalni ;) hihii :banana:

Hi my dear,toliko da znas da te se cesto i sjetim bez obzira sto te nema i neeema...

Naravno da smo svi fine i muzikalni,uviiiiijekkk :wink:
 
Radovi jos uvijek traju. Mrtav umoran sam. :cross:

soba1yv8.jpg

soba2sp3.jpg

soba3nm1.jpg


soba4yc3.jpg

soba5il2.jpg

soba6ky6.jpg
 
Back
Top