OT: Izbori za zastupnike u Sabor RH

Za koga ste glasali na izborima?

  • SDP

    Votes: 0 0.0%
  • HDZ

    Votes: 0 0.0%
  • HSLS - HSS - PGS

    Votes: 0 0.0%
  • HNS

    Votes: 0 0.0%
  • HSP

    Votes: 0 0.0%
  • IDS

    Votes: 0 0.0%
  • HDSSB

    Votes: 0 0.0%
  • HSU

    Votes: 0 0.0%
  • ostali

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0

axy

Active Member
Evo neznam dali se vama od ove teme automatski diže kosa na glavi ali mene zanima šta vi mislite o svemu tome. Ukoliko želite OBRAZLOŽITI za koga ste i zašto glasali, slobodno.

Pogotovo me zanima vaše mišljenje o debaklu HSP-a i HSU-a.
Mene je pogotovo debakl HSU-a totalno zaprepastio.

Šta se tiče HDZ-a i SDP-a, po meni je to bilo očekivano, mada sam se iskreno nadala pobjedi SDP-a.
Doduše, izborni rezultati se još zbrajaju, DIP još nije ništa službeno objavio - tako da možda bude neki preokret (mada sumnjam).

U mom biračkom odboru je pobjedio SDP ;)
 
Ja sam glasao za ZDS, Zagorska Demoktarska Stranka, jedini su mi imali normalna izborna obećanja. Naime zagarantirali u vakom hrvatu ustavno pravo na 0,5 u krvi. :DDDD
 
Moj proces izbora je isao ovako:

- eliminirao sam sve politicke stranke
- eliminirao sam sve nezavisne liste na kojima se nalaze bivsi politicari
- eliminirao sam sve nezavisne liste na kojima se nalaze poznati poduzetnici
- eliminirao sam sve nezavisne liste na kojima se nalaze redikuli
- eliminirao sam sve nezavisne liste na kojima se ne nalaze lokalni ljudi
- izabrao sam od ono malo lista sto je ostalo

Razlozi:

- 99.9% politicara misli na svoju guzicu
- bivsi politicari su jos gori od njih
- poduzetnici idu samo zbog svog interesa da osiguraju sto vise drzavnih poslova za svoje firme
- netko iz Zagreba ili Osijeka me ne moze predstavljati

Da postoji dodatna opcija "Ne glasam za nikoga" onda bi vjerojatno zaokruzio nju jer tesko da nekoga postenog mozes naci na listama. Cast izuzecima. Kako ta opcija ne postoji onda je bolje nekoga zaokruziti da ovi ostali ipak dobiju 0.0001% manje glasova jer se prazni listic racuna kao nevazeci.

Zivili. :D
 
Ja sam glasao za Akciju mladih. Nadam se da ce SDP uspjeti napraviti nekakvu koaliciju jer ona banda kriminalaca iz HDZ-a ne smije jos cetiri godine vladati zemljom.
 
likvor said:
Ja sam glasao za ZDS, Zagorska Demoktarska Stranka, jedini su mi imali normalna izborna obećanja. Naime zagarantirali u vakom hrvatu ustavno pravo na 0,5 u krvi. :DDDD

ima i IDS 0.5 promila ;)
 
SDP , uskoro cu postati clan mladezi SDP-a a i svi sa mamine strane glasaju za SDP otkako znam za sebe...
 
Moji su za SDP, no ja sam inače za HSP, mislim da nije Đapića, HSP bi bio puno jači, kriva je njegova politika...
 
Tonci Tadic je jedan od rijetkih nasih politicara koji nesto vrijedi i ima svoje misljenje oko necega, mozda je dobro za njega da se maknuo od HSP-a, steta sto nije uspio uci u Sabor sada.
 
Ma ja se time ni ne bavim previše....ali nije baš da se ne kužim u politiku. Jbg, to se ovih dana nemože izbjeć, ali da....mislim da sam još premlad da se bavim takvim stvarima. Sa svojih 16 godina me još ni ne jebe previše tko će nam nastavit u slijedeće 4 godine upropaštavat državu.
Kad bi glasao, što će mi jednog dana biti građanska dužnost, mislim da bi glasao za HNS. Čini mi se da imaju najobrazovanije ljude i obećavaju na poboljšanju školstva što je nama, kao državi koja je na ulazu u EU, prilično važno. Što se tiče "borbe" između HDZ-a i SDP-a... biram SDP. A evo...dosta me ovih dana jebe i glasanje dijaspore. Moje mišljenje je da to treba ukinut. Šta netko tko plaća porez drugoj državi, živi tamo već naraštajima ima glasat o budućnosti zemlje koja mu više ne ne znači nešto?....još mogu razumjet Bosance/Hercegovce, a i druge ex-yu ljude, oni barem ostave pare kad idu u šoping u Hrv. Odavdje potječe veliki postotak njih pa bi još njima i progledao kroz prste, ali nekome ko živi u Čileu, posjeti hrvatsku rjeđe nego Hallyev komet(ak se tako piše) dati pravo da nama bira budućnost - to je po meni glupost....i kad budem predsjednik to ću prvo promjenit :D

P:S: druga stvar koju ću promjenit....dovest ću Maidene u Hrvatsku! :D
 
Maiden Istra said:
Ma ja se time ni ne bavim previše....ali nije baš da se ne kužim u politiku. Jbg, to se ovih dana nemože izbjeć, ali da....mislim da sam još premlad da se bavim takvim stvarima. Sa svojih 16 godina me još ni ne jebe previše tko će nam nastavit u slijedeće 4 godine upropaštavat državu.
Kad bi glasao, što će mi jednog dana biti građanska dužnost, mislim da bi glasao za HNS. Čini mi se da imaju najobrazovanije ljude i obećavaju na poboljšanju školstva što je nama, kao državi koja je na ulazu u EU, prilično važno. Što se tiče "borbe" između HDZ-a i SDP-a... biram SDP. A evo...dosta me ovih dana jebe i glasanje dijaspore. Moje mišljenje je da to treba ukinut. Šta netko tko plaća porez drugoj državi, živi tamo već naraštajima ima glasat o budućnosti zemlje koja mu više ne ne znači nešto?....još mogu razumjet Bosance/Hercegovce, a i druge ex-yu ljude, oni barem ostave pare kad idu u šoping u Hrv. Odavdje potječe veliki postotak njih pa bi još njima i progledao kroz prste, ali nekome ko živi u Čileu, posjeti hrvatsku rjeđe nego Hallyev komet(ak se tako piše) dati pravo da nama bira budućnost - to je po meni glupost....i kad budem predsjednik to ću prvo promjenit :D

P:S: druga stvar koju ću promjenit....dovest ću Maidene u Hrvatsku! :D

Tako misliš ti i još 4 500 000 ljudi UNUTAR Hrvatske. Meni je još na prošlim izborima sinulo da je to kao ispecavanje govana iz kante pune istih. Samo pokušavaš ispecati najmanje smrdljivo.

Hoćeš glasovati?Nema problema, samo za koga?
Nećeš glasovati?Potencijalno radiš veće sranje nego s glasovanjem. :roll:
S politikom nikak na zelenu granu. Ili guziš il si gužen. IMHO nema druge. Zapravo, osim da se baviš politikom. Onda te živo zaboli za sve.
 
Back
Top