OT: Forumski dogovori i upiti...

GrimReaper said:
ovak imam pitanje.

lik mi nudi original The Number of the Beast (onaj limited edition iz 1995. sa bonus cd) za 120 kn.

cd je rabljen ali je kao nov, bez ikakve ogrebotine i sl.

dal mi se isplati. ja ću ga svakako uzeti al me zanima kaj vi mislite?

ne znam, ja nikad nisam kupio album maidena iz 2. ruke, samo zato što sam glup, ali da se radi o nekom drugom cd-u a ne maidena, onda vjerojatno bi
ali ako je cd ok uzmi
 
meni jedan lik nabavlja stalno, i do sad sam sa svime bio zadovoljan.

ovo me zanimalo samo zato jer nikad nisam ćuo za to izdanje, pa me zanimalo dal vi kaj znate.
 
Hmm... Kakav je to bonus cd? Ako govoris o onim "enhanced cd" na kojem je osim muzike jos par slika i dva spota, nikako ti se ne isplati dati vise od 80-90 kn za to.

BTW - za sve te polu-raritete, najvise vam se isplati kupovati na eBayu, gdje mozete proci prilicno jeftino.
 
Iron Maiden - The Number of the Beast

The 1995 reissue comes with a bonus cd with the following track list:
01 - Total Eclipse
02 - Remember Tomorrow (live)

To je taj cd.
 
Gul_Ranek said:
Hmm... Kakav je to bonus cd? Ako govoris o onim "enhanced cd" na kojem je osim muzike jos par slika i dva spota, nikako ti se ne isplati dati vise od 80-90 kn za to.

BTW - za sve te polu-raritete, najvise vam se isplati kupovati na eBayu, gdje mozete proci prilicno jeftino.

stvar je u tome da na ebay većina traži pay pal, a kod nas nije podržan tak da...
 
Tako dakle... Svejedno mislim da se to ne isplati. Mozda ti je bolje naci neko reizdanje koje na sebi ima i Total Eclipse. 120 kn definitivno ne bih dao. A sad, tvoj je novac... :D
 
Dal možda netko ima dvd od Black Sabbatha vol 1 i 2 onaj history dvd, a da bi mi bio voljan spaliti i poslati, a može da se i nađemo ako je iz zg jer idemo u srijedu tamo.
hvala unaprijed.
 
zanima me dal tko od vas ima onaj tribute "A tribute to the beast vol.2" sa 2 cd.
ako netko ima dal može uploadat na rapidshare ili megaupload da si skinem?
 
Back
Top