OT: Forumski dogovori i upiti...

Maiden croatia

Active Member
Dakle, primjetio sam kako i sam znam nekad offtopicariti kada se s nekim trebam dogovoriti oko nečega, a kad ne koristim pm. Dakle, evo jedne korisne teme koja će pokušati samnjiti broj offtopica i upita o svemu i svačemu što žele saznati naši useri. Dakle, ako imate koji upit za kojeg člana ili ako se o nečemu (slanju pisma ili bilo što već) želite dogovarati, onda neka to bude ovdje.
 
ok , ako budem u zadr nazovem te sigurno ali nemoj mi onda bit zazuet drugim poslovima :evil: :wink:
 
Ja cu dat prijedlog samo jedan. Stavi ovo i "Svaki tjedan, Maiden jedan" pod sticky... :bananallama:
 
Scream for me said:
ok , ako budem u zadr nazovem te sigurno ali nemoj mi onda bit zazuet drugim poslovima :evil: :wink:

tada sve stavljam na stranu. Baš mi je žao zbog Ivana, jer u trenutcima kad je bila ogromna kiša, a oni u autu, ja sam morao otići na Otok, a na večer na kolodvor čekati ekipu iz Litve koja je došla ljetovati kod mene, pa im nisam mogao pomoći od kiše... Baš se malo grizem zbog toga...
 
Maiden croatia said:
tada sve stavljam na stranu. Baš mi je žao zbog Ivana, jer u trenutcima kad je bila ogromna kiša, a oni u autu, ja sam morao otići na Otok, a na večer na kolodvor čekati ekipu iz Litve koja je došla ljetovati kod mene, pa im nisam mogao pomoći od kiše... Baš se malo grizem zbog toga...


ipak su to ženske iz litve :suck: :wink:
 
Ivan said:
ma znam, ali da je bilo gusto bi te ja zvao, ali smo se pokupili za doma kad smo vidjeli i prognozu još
ste mogli do mene proć... baš imam slobodne apartmane još par dana ;)
 
Ivan said:
dobro da si rekla :(

jebiga da sam znala da idete ća ..
pa mislila sam da se dogovorimo svi skupa za drugo ljeto ;)
oćeš doć drugo ljeto tu kampirat?

EDIT: oćeš doć na ICQ?
 
GrimReaper said:
mogli bi se svi dogovoriti da kampiramo negdje sljedeće ljeto. cijeli FC.
bilo bi super, ali teško da ćeš svih okupit. ko može dopalit do labina, ja apartmane imam unutra stane 10osoba pa dođite.
:D
Plus jedan kod mene u krevet ako se nađe heheheeh j/k
 
axy said:
bilo bi super, ali teško da ćeš svih okupit. ko može dopalit do labina, ja apartmane imam unutra stane 10osoba pa dođite.
:D
Plus jedan kod mene u krevet ako se nađe heheheeh j/k

ja mogu doć i dofurat 2 čovjeka iz moga kraja. :D
onda nam rezerviraj unaprijed :banana: .
E koliko ima do mora od labina?
 
axy said:
jebiga da sam znala da idete ća ..
pa mislila sam da se dogovorimo svi skupa za drugo ljeto ;)
oćeš doć drugo ljeto tu kampirat?

EDIT: oćeš doć na ICQ?
odlična ideja, a ja definitivno idem ljetovat iduće godine kamperski, samo možda ipak bi bilo bolje pod neki krov
btw za icq
ne neću, ma nešto me zeza, javim ti kad ga sredim

axy said:
:D
Plus jedan kod mene u krevet ako se nađe heheheeh j/k

:edkiss: :edkiss: :edkiss: :edtongue: :edtongue: :anorak:
svaki tjedan k axy jedan
 
GrimReaper said:
ja mogu doć i dofurat 2 čovjeka iz moga kraja. :D
onda nam rezerviraj unaprijed :banana: .
E koliko ima do mora od labina?

zakon ;) ćemo sredit ;) do mora je 5km najviše ,,, to ti je 8minuta vožnje cca u mom letećem vozilu ;)

Ivan said:
odlična ideja, a ja definitivno idem ljetovat iduće godine kamperski, samo možda ipak bi bilo bolje pod neki krov
onda to nije kamperski ako je pod krovom :D


Ivan said:
svaki tjedan k axy jedan

LMAO :suck:
ja sam ultimate groupie: mene svi j***
LOL moš mislit ;) buhahahaa
 
Gul_Ranek said:
Naravno, satori i kamp-kucice nemaju krov. :D

:D LOL

(iz mog iskustva, šatori prokišnjavanju - može bit zato jer smo ga gurali na motor i u njega zamatali i onevrajže šipke koje ga drže ;) , a luksuz kamp kućice si nisam mogla nikad priuštit)
 
kampiranje je ako se ide šatorom, a to što spavaš pod još jednim pravim krovom, a ne onim mekanim šatorskim, e to je već druga stvar.
to je luksuz
 
ovak imam pitanje.

lik mi nudi original The Number of the Beast (onaj limited edition iz 1995. sa bonus cd) za 120 kn.

cd je rabljen ali je kao nov, bez ikakve ogrebotine i sl.

dal mi se isplati. ja ću ga svakako uzeti al me zanima kaj vi mislite?
 
Back
Top