OT: fora citati

ewox said:
@Ivan
...uredu pametnjakovicu!!!Nisam niti ja nigdje navela da je to Stratton specijalno za Stenningovu biografiju izjavio...
...zar ti mislis da su citati koje si ti pisao objavljeni samo na jednom mjestu...
...trazio si citate,prema tome napisala sam sto mi je pasalo i sto sam odabrala,i jos cu pisati a ti samo komentiraj... :wink: enjoy


hahaha,wicked :evil: pocinju svadje opet,ajd barem nece bit dosadno ko ovih dana...
 
LOL ludi ste...ma neeeee(di bi se ja svađala s nekim?! :wink: 8) )saaaamo komentiram(kao i svi ostali)...bez ljutnje,pleasee!
 
ewox said:
@Ivan
...uredu pametnjakovicu!!!Nisam niti ja nigdje navela da je to Stratton specijalno za Stenningovu biografiju izjavio...
...zar ti mislis da su citati koje si ti pisao objavljeni samo na jednom mjestu...
...trazio si citate,prema tome napisala sam sto mi je pasalo i sto sam odabrala,i jos cu pisati a ti samo komentiraj... :wink: enjoy
ajme meni
kažem ti da nađeš na netu pa da sipročitaš jer mi je to jedan od boljih intervjua vezano za maidene
nije bilo da te prozivam
kažem ti da je to intervju u kojem ti stratton govori isto tako i o pozadinskim igrama sevea i roda i tako to.
jedan od najboljih i najopširnijih iintervjua, vrijedan čitanja
(sorry što sam ti htio pomoći, ali se zbilja e želim svađat)
 
Ivan said:
ajme meni
kažem ti da nađeš na netu pa da sipročitaš jer mi je to jedan od boljih intervjua vezano za maidene
nije bilo da te prozivam
kažem ti da je to intervju u kojem ti stratton govori isto tako i o pozadinskim igrama sevea i roda i tako to.
jedan od najboljih i najopširnijih iintervjua, vrijedan čitanja
(sorry što sam ti htio pomoći, ali se zbilja e želim svađat)

ok :) uredu je,thanx a lot,nisam se ni ja mislila svadjati,rekoh,samo komentiram,kao i svi!
 
_MORRISON_ said:
"Im going to make him an offer he cant refuse" - Don Carleone (Marlon Brando) - Godfather
zbilja legendarna
čak ju i ja znam, a nisam gledao kumove
 
Princess Isabelle: The king desires peace.
William Wallace: Longshanks desires peace?
Princess Isabelle: He declares it to me, I swear it. He proposes that you withdraw your attack. In return he grants you title, estates, and this chest of gold which I am to pay to you personally.
William Wallace: A lordship and titles. Gold. That I should become Judas?
Princess Isabelle: Peace is made in such ways.
William Wallace: Slaves are made in such ways. The last time Longshanks spoke of peace I was a boy. And many Scottish nobles, who would not be slaves, were lured by him under a flag of truce to a barn, where he had them hanged. I was very young, but I remember Longshank's notion of peace.
 
Back
Top