OT: Eurovizija, Dora i sve takvo

Ta govanjca sam gledala kad sam manja bila...Od ovog posljednjeg Evrosonga :wink: sam vidjela i čula pobedničku pesmu... 8) Ženska je snažna :D i ima glasovne mogučnosti,sigurno joj je Dickinson uzor! LOL (šta znaš?)
:wink:
 
ewox said:
Ta govanjca sam gledala kad sam manja bila...Od ovog posljednjeg Evrosonga :wink: sam vidjela i čula pobedničku pesmu... 8) Ženska je snažna :D i ima glasovne mogučnosti,sigurno joj je Dickinson uzor! LOL (šta znaš?)
:wink:

ali zgodna nije LOL
 
dickinsonica said:
oke oke tila san reć da adrian ne spada uz brucea i matta, al san se sitila i b-strana LOL LOL LOL ne zamjeri hehe

kak ne .. pjevao je on ! ASAP, Psycho Motel, Urchin, Evil ways ;)

ok mi sa konfjuzd. :?
 
Ivan said:
ali zgodna nije LOL

E,pa da ti budem iskrena...Baš mi je i zato drago što je pobjedila ta pjesma!Ženska,kakva je-takva je,iskreno,mislila sam da je muškarac kada sam je prvi puta vidjela ali... što je-je ima glasovne mogućnosti i neka je pobjedila...Znam da je nastupilo metar zgodnih tetica sa manje i više dobrim nogama,cicama i guzicama LOL ali koliko se one god skršile od mrdanja time,ova gore digne glas i otpuhne ih samo tako... :wink:
 
ewox said:
E,pa da ti budem iskrena...Baš mi je i zato drago što je pobjedila ta pjesma!Ženska,kakva je-takva je,iskreno,mislila sam da je muškarac kada sam je prvi puta vidjela ali... što je-je ima glasovne mogućnosti i neka je pobjedila...Znam da je nastupilo metar zgodnih tetica sa manje i više dobrim nogama,cicama i guzicama LOL ali koliko se one god skršile od mrdanja time,ova gore digne glas i otpuhne ih samo tako... :wink:
da, ali je zato dovukla onih par ljepuškastih backvokalistica tako da se više njih gleda a nju sluša
 
ah nisan tila ovo komentirat do sad jer nisan ni gledala to čudo samo san nešto malo vidla dok san čistila hehe
a jebiga žena je takva kakva je ,, nije bija izbor za miss after all ;) il je samo tako izgledala zbog odela LOL
al sad pitanje zbog kojeg uopce komeniran ode a kako to izgledaju lezbe? ja ih nebi skontala ben mu ;)
al e naša pisma nije toliko ni loša bila jebemu , šta fali,,, pa samo se sitin lani one kurve jebote izbaci sise i guzice to jon je sve šta zna,,, nit ima neki glas nit se ono pismon može zvat tribala je ič u "glumice" a ne pjevačice
 
Nema nista primitivnije nego kad ljudi pocnu komentirati izgled u ovakvim situacijama. Nije bilo natjecanje ljepote nego Eurovizija.

Iron Domek said:
cuo sam da je ta "zenska" lezba...moram priznat da mi tako i izgleda :|

A kako to pederi i lezbe izgledaju da ih i ja mogu prepoznavati? ;)
 
e dobro da je netko počeo uspoređivat našu ovogodišnju pjesmu s prošlogodišnjom
zbilja ove godine je pjesma bila sranja da to boli glava
nisam se nervirao 0.001% kad nismo prošli jer sam znao da će tako biti
a severinina pjesma je bolja jer je barem glupa, barem to
a to je razlog zamijetit
ove godine se nije imalo šta zamijetit kod naše osim najispraniji naslov koji je mogao biti
(iako je konkurencija užasno jaka) tu smo jedino pobijedili
pitam se samo do kad naši neće pustit kraljeve ulice na eurosong?
2 puta su pokradeni a bili su najbolji, hoće li biti i treći put?
 
ma ova pisma možda nije nešto cool i posebno za euroviziju al pisma ko pisma je meni skroz ok,,,, uopče nije sranje,,, ima puuuno gorh pisama,,,,
a ono od lani ,,,ne živciran se ja oko toga beš me briga ko če pobjedit al ja ono pismon nemogu nazvat,,,, ono je glupost,, isticanje ko govno u punču samo da je rauzličito pa da je sranje nema veze,,,, i to uuuuuvik šta naši moraju radit na eurosongu je skinit nešto jebote uvik isto,,, ova je jaketu bacila , ona harlot lani se gola skinila LOL doris je isto neki komad iščipala ,,,, danijela je mislin prva bila,,,, koj inovativnost u pm,,,
ma to je teška glupost jer se ne bira najbolja pisma nego gluposti neke,, di su vrimena ka su oni irci pobjeđivali tada su to pisme prave bile ;)
a ovo danas pobjeđuje kič i šta gluplje to bolje,,, sve je postalo izbor za miss,,,
 
pa ja i kažem da je zato ova bolje stajala severinina
bar je imala nešto
a po meni ovogodišnja nije imala ništa
pa da, i lordi ju su pobijedili na tu foru da nisu imali najbolju pjesmu nego su imali show
ako ne vjerujete pogledajte druge rock pjesme kako su prolazile prije
 
Back
Top