OT: Eurovizija, Dora i sve takvo

Ivan

Active Member
moram prokomentirat

jučer kad sam gledao zbilja me par pjesama iznenadilo (iako je većina totalno sranje)
ali slovenci su odlični

a čini mi se da smo ove godine mi i crnogorci jedino loše prošli
srbi, slovenci, mađari i makedonci između sebe podjelili bodove, a mi ispali
iako je naša pjesma sranje ima i gorih koje su prošle
 
BoBo said:
Zar je bitno cije je sranje bolje? ;)
pa ne, ali pošto ima dosta ljudi koji to komentiraju, pa sam mislio da je dobro otvorit, ako ne sad bar za buduća vremena. ni jedna dora nije prošla bez skandala, ap evo mjesta gdje možemo pisat o tome, ako tko hoće naravno
 
Iron Domek said:
ma to je sve namjesteno :wink:

ne u potpunosti
činjenica je da se daju glasovi pos susjedskoj liniji, ali na kraju odlučuju oni sitni bodovi koji se moraju dodijelit nekome. jer nitko nema 17 susjeda. moraš dat glas nekome osim susjeda
 
BoBo said:
Kako nije? Privuklo je tvoju pozornost nakon vise od dva mjeseca od tvog zadnjeg posta. :wink: :p

LOL LOL
dobra

btw uvijek možeš kometirat nešto oko toga
čisto ono koji lik ima najpederskiju pjesmu ili takve stvari. zbilja ima lakardija od pjesama
 
kak to da nisi spomenula slovence?
mislio sam da su ti se oni svidjeli ako zbog ničeg drugog onda zbog toga kak je ženska obučena
 
Ivan said:
kak to da nisi spomenula slovence?
mislio sam da su ti se oni svidjeli ako zbog ničeg drugog onda zbog toga kak je ženska obučena

istina ;) imala je čroo ona sranja po rukama.
 
Meni je pjesma Islanda bila zakon, onaj pjevac njihov moze kaze da moze imitirati Dickinsona i Roonia Jamesa Dia...
 
Ne bih se slozio s tobom. Islandska pjesma je za mene najobicnija buka i nista vise. :)
 
_MORRISON_ said:
Meni je pjesma Islanda bila zakon, onaj pjevac njihov moze kaze da moze imitirati Dickinsona i Roonia Jamesa Dia...
Eirikur Hauksson mu je ime
pjesma mi je ok, čak od tih svih rock pjesama na eurosonu najbolja (ako se ne broje slovenci koji nisu rock)
 
Back
Top