OT: 1. ZAGREB METAL FEST

1. ZAGREB METAL FEST
30.05.2008. petak 18:00 sati
BOOGALOO, Zagreb

Nastupaju:
AMORPHIS
www.amorphis.net
SODOM
www.sodomized.info
UNLEASHED
www.unleashed.se
BELPHEGOR
www.belphegor.at
CASKETGARDEN
www.planetnoir.com/casketgarden
USUD
www.usud.org

* sa cmara

E da....valjda će im to prerast u tradiciju i ponos hrv metala :D Ove godine....bandovi super. U svom žanru među boljima, ako ne i najboljima. Nema šta....prva liga. Ja osobno ako idem, idem zbog SODOMA, meni najboljeg thrash banda. Ove druge ću vidjet čisto radi opće kulture npr. Belphegor.
Cheers!
 
dolazim zbog sodoma...iako bi prije njih rađe vidio destruction, amorphis če se isto geldati, a unleashed iz opće kulture, ostatak uz pivicu fino odgledat
 
ma bjež brate...rađe ću zapalit za Beograd (eventualno) i dati nvoce za Destruction nego za sve ove bendove zajedno...
 
Screamy said:
ma bjež brate...rađe ću zapalit za Beograd (eventualno) i dati nvoce za Destruction nego za sve ove bendove zajedno...


pa da...al sumnjam da će se moč ić u beograd...kud nemam gdje prespavat, ni s kim ič...itd...al bilo bi stvarno lijepo u beograd otić....puno bolji lineup
 
gledah ovdje Destruction sa Candlemassom na zadnjem touru sa Messiahom na vokalu i do dan danas imam toliku želju vidjeti ih opet da je to strava!! ko da je koncert jučer bio!
 
Screamy said:
gledah ovdje Destruction sa Candlemassom na zadnjem touru sa Messiahom na vokalu i do dan danas imam toliku želju vidjeti ih opet da je to strava!! ko da je koncert jučer bio!

za taj koncert mi je toliko žao št osam ga propustio da nemog opisat....još messiah na vokalima :( :(
 
metal injection... doslovno ...
nisam baš oduševljena, al zbog Sodoma bi se maybe isplatilo ić vidit ...
:| :D
 
axy said:
metal injection... doslovno ...
nisam baš oduševljena, al zbog Sodoma bi se maybe isplatilo ić vidit ...
:| :D

well..meni nisu toliko interesantni...
btw..gdje si ti malecka,nema te nista,ni mailove si ne citas... :wink:
 
čmarec said:
znaci sexytime 0/24 ???? wicked

jao al bi te ja guziooooooooooo!!!!!!!!!!

JOK JOK JOK
NEmoj da te moj dečko čuje... ionako je bio totalno zbunjen - trebao si mu vidjeti izraz lica kad sam mu objasnila da si mi ti virtualni dečko );
 
axy said:
JOK JOK JOK
NEmoj da te moj dečko čuje... ionako je bio totalno zbunjen - trebao si mu vidjeti izraz lica kad sam mu objasnila da si mi ti virtualni dečko );

pheheeee,cmarec je neciji decko...i to VIRTUALNI LOL LOL LOL
great! :D
 
ne kuzim o cemu pricate ali sodomi su jebeno dobar bend i isplati ih se pogledat.to su jebene legende svojeg pravca metala.
 
Back
Top