Obljetnice i rodjendani

SVE NAJBOLJE OCU OVOG FANTASTIČNOG BENDA!!!!!!!

na prošlogodišnjoj čestitci (zastavi) se nalazi i moj potpis :) hehehe
 
Jebemu,meni se èini da nam je Axy imala rojsni dan (znan da ima jedno 10-ak dana nakon mene)...

Ovom se prilikom isprièavam ako sam fulala koj dan (sorry,bem sam se sjetila)

...Draga,sretan roðendan ,sve naaajbolje ,živjela ti meni i cheeeers!!!!
Užiiivaj!!!! :cheers: :cheers: :cheers: :bananadance: :banana: :evil: :err: heheeeeeeh
 
SVE NAJBOLJE SREĆO! :) :)

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
 
ewox said:
pizzzdooo,znao si toèno u datum a nisi tija reæ...jebate!!! :wink:

ma neeee, kad sam vidio tvoj prvi post u vezi roðendana, pa sam išao provjerit na myspace od Axy :wink: baš bi šutio da sam odmah znao... :)
 
The Pharaoh said:
ma neeee, kad sam vidio tvoj prvi post u vezi roðendana, pa sam išao provjerit na myspace od Axy :wink: baš bi šutio da sam odmah znao... :)

heheeee,ma nije bed,važno da smo se mi sjetili :wink:
 
axy said:
ma nisam ga ni slavila ni niš ;)

.. :D nisam ni ja,samo sam se za nas doma napekla kolaèa ,izmješala par koktela ,pograbila lovu i poklone i laku noæ svima :wink:
...jebeš takav roðendan,šta da slavim,21 banku,yeah,right,stara sam 8)
 
ewox said:
.. :D nisam ni ja,samo sam se za nas doma napekla kolaèa ,izmješala par koktela ,pograbila lovu i poklone i laku noæ svima :wink:
...jebeš takav roðendan,šta da slavim,21 banku,yeah,right,stara sam 8)
sta bi ja onda trebao rec' za svojih 25?
 
axy said:
nismo, šta, samo imamo samo 21 godinu? sada smo punoljetni u svim zemljama svijeta ;) ;) ;) ;)

hehee,me too LOL :wink: nedavno sam položila vozaèki i starija sam od tebe par dana,hahaaa,mogu te poslat po šibice :wink: (joke)
 
ewox said:
hehee,me too LOL :wink: nedavno sam položila vozaèki i starija sam od tebe par dana,hahaaa,mogu te poslat po šibice :wink: (joke)

lol al sam ja zato vozaèki položila pred 3 godine...
;) hihi tako da te mogu poslat da mi dovezeš šibice

al mi ne trebaju ;) jjo


anihu, koje blesavo prepucavanje...
treba biti dijete u duši, jedino tako ostaneš ok
 
Back
Top