Novi DVD u jesen ????

pa ako si primjetio piše History of iron maiden part 1: the early days, to znaèi da bi trebao biti part 2, a kako mi se èini to bi ih moglo biti 4-5 partova. a ako æe izdavat 1 pa imati tour to znaèi da bi part 5 mogao biti za negdje 4-5 godina kada æe svi biti preko 50 godina i mislim da im se više ne bude radilo. to je sada malo filozofija, ali iskreno se nadam da nije tako.
e jel bobo umro ili što mu je kaD Nnisam vidio njegov post veæ dosta dugo?
 
pa èuješ mogu ti rec da i imaš pravo....tako bi to i negdje trebalo bit. Izdaju te dvd-ove + još jedan album, i onda bi to trebalo bit TO s maidenima.. :)
 
CroatianTROOPER said:
pa èuješ mogu ti rec da i imaš pravo....tako bi to i negdje trebalo bit. Izdaju te dvd-ove + još jedan album, i onda bi to trebalo bit TO s maidenima.. :)

ma ja ti kažem mi se svi gadno varamo. maidene æe još moja djeca iæi gledati uživo, iako bruce onda ne bude trèao ovoliko po stageu, ali ja ti kažem da ovo možda i nije njihov kraj. iskreno mislim da bruce nije èovjek koji bi svoju starost mogao provest kao svi drugi. MAideni se ne raspadaju. možda je ovo još samo jedan od naèina da pokupe nešto love, da osiguraju svojoj djeci cijeli život bez rada.
 
Ivan said:
ma ja ti kažem mi se svi gadno varamo. maidene æe još moja djeca iæi gledati uživo, iako bruce onda ne bude trèao ovoliko po stageu, ali ja ti kažem da ovo možda i nije njihov kraj. iskreno mislim da bruce nije èovjek koji bi svoju starost mogao provest kao svi drugi. MAideni se ne raspadaju. možda je ovo još samo jedan od naèina da pokupe nešto love, da osiguraju svojoj djeci cijeli život bez rada.

e ovako, da skratimo....

Kad Steve kaze Amen, tada ti je tek cijela stvar gotova!
 
Snake said:
e ovako, da skratimo....

Kad Steve kaze Amen, tada ti je tek cijela stvar gotova!


NNNNNNEEEE. nema šanse, da je steve šef onda maidena veæ ne bi bilo. on se i spremao reæi amen, ali mu dave nije dao. rekao je da moraju imati maidene, da ne može prestati, to ti je bilo izmeðu x factora i virtuala. a da je steve šef onda bi ti on i sam napisao sve pjesme na albumu jer je najbolji tekstopisac od njih. ali i on je rekao da ne želi jer band su njih 6 a ne samo STEVE HARRIS
 
Ma bio Steve šef ili ne, kad on kaže da mu se više neda onda je stvar gotova, jer maiden nemože funkcjonirat bez stevea... :edsmoke:
 
da, ali nadajmo se da se steve i ostali neæe tako "brzo" zasititi. Maiden Live Forever
 
Back
Top